Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.11.2022 o 03:36, Yennefer napisał:

Dopadła mnie bezsenność i coś mnie naszło, żeby wpaść na forum.....

Zaczęłam swoją przygodę z nerwicą wiele lat temu i często wpadałam. Jeszcze w 2018 roku forum tętniło życiem, było tu mnóstwo fantastycznych ludzi....

Mam nadzieję, że forum odżyje, bo jest bardzo, bardzo potrzebne. Pozdrawiam serdecznie.

No witaj.  Jak widać forum żyje i oby żyło jak najdłużej bo mi bardzo pomaga. Zresztą nie tylko mi pomaga. 

Pozdrawiam 

Dzień dobry z kawą jak zwykle 🙂 dzisiaj też dorzucę szarlotkę, wczoraj zrobiłam. Jak to mówią ból bólem ale ciasto musi być 😉😅 

Miłego dnia wam życzę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gdzie wy mieszkacie że śnieg macie😅 u mnie nie padał,w sumie niech nie pada 🤪 opału mało mam😅 

Ale tak zimno jest. Wiatr u mnie wieje od rana i strasznie zimny jest, chwilę poczułam jak psy poszłam wypuścić na zewnątrz, bo nie wychodzę jeszcze z domu żeby nie załatwić bardziej krzyża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. U mnie dzisiaj na minusie na dworze 😏 

10 godzin temu, neon napisał:

A komu potrzebny ten śnieg? Komu sie chce w nim kopać albo chodzić po chlapie? Potem sypią sól, piach i burdel sie robi nie mowiac juz o psich kupach, ktorych nikiomu ze sniegu nie chce sie zbierać i psie szczyny. 

 

Kto wymyślił śnieg to ja nie wiem 🤷

O to to. Jak mieszkałam w mieście to też nie lubiłam, w sumie mieszkając na wsi też nie za bardzo lubię, szczególnie gdzie trzeba odśnieżać 🤦

U mnie w zeszłym roku było tak. Wtedy często mój samochód stoi gdzieś tam w polu bo nie ma jak jeździć, bo przeważnie zimna zaskoczyła drogowców🤪 

 

IMG_20221118_075910_copy_1192x1211.jpg

IMG_20221118_075925_copy_880x869.jpg

IMG_20221118_080006_copy_988x977.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jurecki napisał:

Dawwwno nie było śnieżnej zimy, U nas zima wygląda jak komunistyczny papier toaletowy, szaro :bezradny:

U mnie co roku jest śnieg 😏 często mam go dość bo mieszkam na odludziu więc śnieg u nas odśnieżają wieczorem albo w południe. Przez co np dzieci mają problem by zejść na samochód do szkoły, a samochód ma problem by po nie przyjechać 😏 dlatego ja lubię zimę ale tak na tydzień, góra dwa tygodnie🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawą z pracy,

ja już dzisiaj popracowałam trochę, bo porobiłam testy w 1 klasie podstawówki, co prawda została mi jeszcze trójka dzieci, ale to dopiero za godzinę zrobię, bo teraz mają kształcenie w zakresie słuchu to nie ma szans, żeby nauczyciel mi ich zwolnił (w tej szkole przedmioty muzyczne to rzecz święta i ważniejsza od pozostałych), także przymusowa przerwa 😋 może to i dobrze, bo jak starsze klasy mogę robić, tak pierwszych nienawidzę😛

ale dobrze, że już piątek, piąteczek, piątunio, bo dzisiaj to już baaardzo ciężko było wstać o czym świadczy chociażby to, że zaspałam😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

 

@Dryagan towarzystwo wstało i pije kawę ;)

Słucham Kate Melua- Wonderful Life...a za oknem śnieg 🙂

Dziś prowadzę życie gospodyni domowej :D

 

@Jurecki witaj...ty chyba wychodzisz na pole :P Dobrze pamiętam?

 

@Szczebiotkaod lat powtarzam, że mogłabym mieszkać w klimacie gdzie cały rok świeciło by słońce i było 25 stopni. 

Jednak bym pewnie chciała zobaczyć śnieg i zimę :D Cóż za przewrotność ;)

Dzieciaki się ucieszą z pewności...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Melodiaa napisał:

Dzień dobry 🙂

 

@Dryagan towarzystwo wstało i pije kawę ;)

Słucham Kate Melua- Wonderful Life...a za oknem śnieg 🙂

Dziś prowadzę życie gospodyni domowej :D

 

@Jurecki witaj...ty chyba wychodzisz na pole :P Dobrze pamiętam?

 

@Szczebiotkaod lat powtarzam, że mogłabym mieszkać w klimacie gdzie cały rok świeciło by słońce i było 25 stopni. 

Jednak bym pewnie chciała zobaczyć śnieg i zimę :D Cóż za przewrotność ;)

Dzieciaki się ucieszą z pewności...

 

 

 

Ja ogólnie lubię śnieg ale na chwilę. Dla mnie zima mogła by trwać tydzień góra dwa tygodnie z takim mocnym mrozem i mega śniegiem. Ciepła też za bardzo nie lubię, ale tak jak napisałaś te 25 stopni było by ok 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry🙂

 

Ja dziś leniwie spędzam czas.., drobne porządki, potem odpoczynek, zaraz tez bedziemy robic gofry, bo jakos wszystkich naszła ochota.;)

ps. Sniegu troche napadało, ale juz wszystko stopniało.. szkoda, ja akurat lubię śnieg.. a tak, to tylko przymrozki dają w kość.

Miłej soboty wszystkim.

Edytowane przez Luna*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×