Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Dryagan napisał:

Hej, co tu tak cicho?

Bo nikt nas nie lubi i wszyscy uciekli albo siedzą cicho🤪😅

Godzinę temu, Jurecki napisał:

Ja już choinkę mam w pokoju.

Ja też chcę 😥

Godzinę temu, Jurecki napisał:

Ale marzy mi się nowa jakaś mniejsza ba ta ma już kuuupe lat.

Ja kupiłam dwa albo trzy lata temu🤔 i trochę żałuję, bo jak to ja kupiłam na ostatnią chwilę więc wyboru nie było i została się taka z brokatem, przez to pół roku po schowaniu choinki nadal mam brokat w domu😅 

A tak w ogóle to witam. Dzisiaj przełamał swój największy lęk 😁 i jestem mega dumna z siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Szczebiotka napisał:

Bo nikt nas nie lubi i wszyscy uciekli albo siedzą cicho🤪😅

Eeee, może nie jest tak źle... Dzień dobry wszystkim. Mimo, że sobota jestem trochę zapracowany, Tak wyszło... Tak więc z weekendowego odpoczynku nici 😞 ale przynajmniej w domu. Teraz coś na rozruch: kawusia, śniadanko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc, czołem,pewnie pytasz skad sie wziąłem 😉

 

4 godziny temu, Szczebiotka napisał:

Dzień dobry wszystkim. A ja dopiero się obudziłam 😅 trochę lipa bo przespałam godzinę wzięcia leków ale cóż 🤪 miłego dnia wam życzę.

 

Tak wazne jest dla Ciebie branie lekow o określonej porze? Ja bym sie nie przejął nawet jakbym pominął dawkę. Zanim lek z Ciebie "zejdzie" mi nie tydzień, dlatego uwazam ze pominięcie dawki to nic wielkiego. Tak miałem po suplirydzie. Poerwsze pięć dni po odstawce czułem sie nawet lepiej niz na lekach i dopiero po 5 dniach świat zaczął wracać do stanu przed braniem,czyli fobie i lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, neon napisał:

Cześc, czołem,pewnie pytasz skad sie wziąłem 😉

 

 

Tak wazne jest dla Ciebie branie lekow o określonej porze? Ja bym sie nie przejął nawet jakbym pominął dawkę. Zanim lek z Ciebie "zejdzie" mi nie tydzień, dlatego uwazam ze pominięcie dawki to nic wielkiego. Tak miałem po suplirydzie. Poerwsze pięć dni po odstawce czułem sie nawet lepiej niz na lekach i dopiero po 5 dniach świat zaczął wracać do stanu przed braniem,czyli fobie i lęki.

Nooo 🤪 głównie tych dwóch na padaczkę i na nadciśnienie. Jak tam wezmę godzinę szybciej czy później to spoko, ale jak dłużej to wpadam w panikę 🙈 wiem że to głupie, ale co mam zrobić 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał:

Nooo 🤪 głównie tych dwóch na padaczkę i na nadciśnienie. Jak tam wezmę godzinę szybciej czy później to spoko, ale jak dłużej to wpadam w panikę 🙈 wiem że to głupie, ale co mam zrobić 😅

 

Aa nie wziąłem pod uwagę ze możesz brac tez inne leki niz te na głowe 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Dryagan napisał:

Oglądacie mecz czy sobie darujecie?

Pewnie znowu będę zerkać tylko na Google🤪 nie chce się denerwować ich graniem 😏 

33 minuty temu, Jurecki napisał:

A ja myślałem że pojeżdżę w lesie na rowerze ale widzę że wiatr jest bo drzewa się kołyszą i będzie zimno na rowerze.

U mnie śnieg od kilku dni i też zimno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawą :D siedzę właśnie na zajęciach (zdalnie of course), zajęcia z kursu stacjonarnego, który trwa równocześnie, dzisiaj sobie odpuściłam, także dzień w domu :D ale trochę roboty mam, także zaraz się zabieram za wszystko po kolei, żeby chociaż popołudnie i wieczór mieć w miarę wolny :D 

Co do meczu, to zależy jak wyjdzie. Pewnie włączę w tle i w międzyczasie będę się do korków jutrzejszych przygotowywać.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Szczęsny jest najlepszym bramkarzem, natomiast Lewandowski strzelił karnego i to też już jest duży sukces.Ogólnie podobało mi się jak grali biało-czerwoni, mieli sporo okazji do strzelenia bramki, tylko pech zadecydował o tym, że nie było bramki, podobała mi się też gra Anglii, oni wygrali, to wiadomo, że byli lepsi od Senegalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dzien był ciezki, ale tez dziwny, bo dosłownie nic mi nie smakowało. Od jedzenia po papierosy, ludzie mi nie smakowali i nie smakowało mi to co do mnie mowili, słodycze, czy jazda na łyżworolkach takoże. Wiec dzieñ sie kończy i nie żałuje, pozostaje go odhaczyć i liczyć na lepsze jutro 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×