Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dryagan napisał:

Dużo u Was śniegu, bo u mnie dużo. Armaggedon dzisiaj, ciężko się było przebić przez miasto

Tyle co kot napłakał. A mogłoby trochę napadać, nie obraziłabym się jakbyśmy mieli śnieżne święta :105:

 

@Szczebiotka, @Dryagan, rozmawialiśmy ostatnio o buncie w pracy. Informuję, że ja swój zakończyłam, bo osiągnęłam co chciałam 😄 sprawa zamknięta :P ale ogólnie jakiś niesmak i pozostał i jeśli dostanę się tam gdzie mam rozmowę kwalifikacyjną, to i tak zmienię robotę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, acherontia styx napisał:

Tyle co kot napłakał. A mogłoby trochę napadać, nie obraziłabym się jakbyśmy mieli śnieżne święta :105:

Mogę Ci oddać z pół metra i tak jeszcze sporo zostanie. Co do śnieżnych Świąt to chyba nawet te nasze tony śniegu nie przetrwają, ma być plusowa temperatura i deszcz 😞 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2022 o 21:41, acherontia styx napisał:

rozmawialiśmy ostatnio o buncie w pracy. Informuję, że ja swój zakończyłam, bo osiągnęłam co chciałam 😄

Ha ha gratuluję. Dobrze że się udało. Sorki że teraz dopiero odpisuje ale mam mały Armageddon w domu ( choroby) 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka bardzo mi przykro. No niestety wiruski latają jak szalone, też jeszcze mam pozostałości ich smutnej działalności. Dodatkowo pracowałaś na dworze i zmarzłaś. Kuruj się razem z dziećmi i siedź pod kołderką póki możesz. Z pozytywów: dobrze, że teraz a nie za tydzień. Do Świąt się wykurujesz...

 

Ja się witam z kawką ☕ i herbatką 🍵 i wszystkim życzę miłej niedzieli. Mimo wszystko... U mnie nadal bardzo śnieżnie, musiałem rano na chwilę wyjść, trzeba się było przebijać przez zaspy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dryagan napisał:

Dodatkowo pracowałaś na dworze i zmarzłaś.

Coś czuję że to bym główny powód tego że mnie rozłożyło. 

1 godzinę temu, Dryagan napisał:

Kuruj się razem z dziećmi i siedź pod kołderką póki możesz. 

Dopiero wyszłam z łóżka. Muszę w końcu coś zjeść bo znowu nie wyrobie na żołądek 😏 leki brałam rano. A no i mama ma dzisiaj przyjechać z siostrą bo wczoraj nie dały rady, także zarażę je też 😁 już nawet makowiec wjechał na stół i czeka. Oby wyszedł mi dobry 🤪 

1 godzinę temu, Dryagan napisał:

Z pozytywów: dobrze, że teraz a nie za tydzień. Do Świąt się wykurujesz.

A to racja. Chociaż ja za bardzo świąt nie obchodzę to jednak wolny czas chciała bym spędzić bez chorób. 

1 godzinę temu, Jurecki napisał:

Szczebiotka zdrowiej Kochana nie daj się chorobie

Dziękuję 🖤

1 godzinę temu, Jurecki napisał:

U mnie ma być słonecznie, trzymam pogodę za słowo

U mnie jest słoneczko, ale mróz też. Za to słońce działa na mnie pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zarr napisał:

Wszystkim chorowitkom-dużo zdrowia.

Dziękuję 🖤

3 minuty temu, zarr napisał:

A co doradzicie na suche lekko czerwone dłonie, 

prawdopodobnie z mrozu?

Tłusty krem jest najlepszy. Ja tak często mam przy mrozie dlatego zanim wyjdę też smaruje dłonie i twarz. W tym że ja używam kremu Nivea. 

5 minut temu, zarr napisał:

 U was też dużo śniegu?

U mnie wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Szczebiotka napisał:

Dziękuję 🖤

Tłusty krem jest najlepszy. Ja tak często mam przy mrozie dlatego zanim wyjdę też smaruje dłonie i twarz. W tym że ja używam kremu Nivea. 

 

Akurat mam Nivea w domu bo używam na codzirń do twarzy 🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, zarr napisał:

A co doradzicie na suche lekko czerwone dłonie, 

prawdopodobnie z mrozu?

Może maść z witaminą A?

nigdy nie miałam z tym problemu do dziś.

Na noc maść z wit. A, lub lanolinę, w dzień krem z mocznikiem lub jakiś z Neutrogeny. Wiem co mówię, bo ja co roku mam suche i popękanie dłonie, aż do krwi.

Ja używałam tego:

f-neutrogena-formula-norweska-krem-do-rak-silnie-skoncentrowany-50ml.jpg

Plusem tego jest, że nie zostawia takiego tłustego filmu na dłoniach, czego nienawidzę.

 

Teraz mam inny, z Dermedic, ale używam go od wczoraj, także jeszcze się nie wypowiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, acherontia styx napisał:

Na noc maść z wit. A, lub lanolinę, w dzień krem z mocznikiem lub jakiś z Neutrogeny. Wiem co mówię, bo ja co roku mam suche i popękanie dłonie, aż do krwi.

Ja używałam tego:

f-neutrogena-formula-norweska-krem-do-rak-silnie-skoncentrowany-50ml.jpg

Plusem tego jest, że nie zostawia takiego tłustego filmu na dłoniach, czego nienawidzę.

 

Teraz mam inny, z Dermedic, ale używam go od wczoraj, także jeszcze się nie wypowiem.

 

Dzięki, kupię. Też się przyda :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×