Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja bez kawy. Nie mam sił podnieść się z łóżka 😥 spałam jakieś 3 godziny. Czuję się źle i chce żeby ktoś mnie dobił. Już nie pamiętam kiedy tak mnie choroba zwaliła z nóg, a to niby tylko grypa 😥. Już nie wiem co brać i robić by było lepiej. 

@Jurecki zmieniłeś awatara a ja się zastanawiam kto to jest 😅

@Dryagan dziękuję, ale lepiej dobij 😥 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jurecki napisał:

@Szczebiotka Mikołaj mieszka w inflacyjnym kraju i $ mu brakuje :D

Ah ta inflacja wszystko psuje 🤪 ale w sumie węglem w butach też nie pogardzę 😅 chociaż wróć, węgiel też drogi 😏 

No cóż ja w tym roku jestem niczym Grinch i świąt nie będzie 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, dzieki ze jutro koniec pracy i 4 dni wolnego, miałem konflikt wartości i "niechcacy" posciłem parę, ze partolą robote dla kierownika, teraz sie atmosfera zageściła. Lubie uczciwe wykonywanie obowiązków, z drugiej strony nie chce być podpierdalaczem. Teraz sie podle czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim 🙂

 

jak tam przygotowania do świąt? okna pomyte? zakupy jak dla wojska zrobione? 🙂
my jak co roku jedziemy do rodziców na gotowe :D chociaż dobrze wspominam święta spędzane tutaj, na spokojnie, w malutkim gronie. Te święta będą dla mnie na pewno wyjątkowe i niezapomniane. 

 

Ostatnie dwa tygodnie to pasmo przeziębień i rotawirusów... masakra.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dryagan napisał:

W taką pogodę? Oszalałaś?

Ja nie mam zamiaru myć :D ale znam takich co mają "bo święta ". Nie do końca rozumiem fenomen sprzątania generalnego z okazji świąt. Oczywiście, jeśli ktoś się z tego powodu lepiej czuje to jasne, jednak najbardziej kojarzy mi się to z poddenerwowanymi domownikami, zmęczeniem i tym ze "trzeba". 

 

Witam, jeszcze bez kawy, ale produkując mleko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Illi napisał:

... jednak najbardziej kojarzy mi się to z poddenerwowanymi domownikami, zmęczeniem i tym ze "trzeba". 

też to pamiętam z rodzinnego domu, wieczne pretensje, atmosfera na wigilii potem wiadomo jaka. Nie lubiłem świat, czułem nerwy, że musiałem spędzać je w rodzinnym domu. Teraz jest inaczej, Święta traktujemy jako czas, kiedy możemy być razem, poświęcić sobie więcej czasu. A sprzątanie... przecież mamy czysto zawsze, lubię porządek i sprzątam na bieżąco, nie muszę tego jakoś specjalnie robić na święta. Chyba, że są tacy, którzy robią to tylko na specjalne okazje - wtedy jest w tym jakiś sens 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troche sprzątam, ale bez przesady. Co innego jest wazniejsze.

Ale troche stresa mam, nie powiem, bo teściowa przyjeżdża (chcialoby sie powiedzieć - z inspekcją;)).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku u mnie choinka trochę mniejsza niż w poprzednich latach, w poprzednich latach choinka była wysoka aż do sufitu a w tym roku choinka ma 2 metry wysokości. Dzisiaj posprzątałam w swoim pokoju, odkurzyłam w swoim pokoju i na przedpokoju, zmyłam schody i przedpokój, zrobiłam sałatkę jarzynową. Na Wigilię będę mieć pierogi z kapustą i grzybami własnoręcznie robione, bo matka nie uznaje kupionego jedzenia, takie jedzenie uważa za bardzo niezdrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam? Najedzeni? :P  Gwiazdor/Mikołaj/Aniołek był? Zadowoleni? :D 

 

@neon ja już od dawna podchodzę do świąt obojętnie. Nie bawi mnie ani trochę ten festiwal sztuczności i hipokryzji. Jedno co mnie w nich cieszy to wolne, poza tym nie lubię ich od x lat już.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×