Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.11.2022 o 13:13, Sayurii napisał:

Jak ja nie lubię jeść publicznie, to znaczy w sumie zjem w jakieś knajpie, restauracji nie ma aż takiego problemu. Ale w pracy mnie irytuje to, że większość ma tendencje do wpychania nochala tam gdzie nie trzeba. 

Mówię zjem ciasto bo nie próbowałam i komentarz: ooo ciasto będziesz jest na obiad? 

(ogólnie obiad mam że sobą) 

 

Kurde ręce i nogi opadają. 

Kupuje picie tekst typu: oo to świństwo będziesz pic? 😑😒

 

No kogo to obchodzi. Rozumiem jakbym nie wiem miała problemy ze zdrowiem a nawet jeżeli to co w tym złego w końcu nie pije się czy nie je się czegoś cały czas.. 

 

Tez nie cierpie jesc publicznie,dlatego rzadko chadzam do restauracji,wole jeść w domu ,bez publiki😆😜w spokoju i nikt nie przeżuwa mi na widoku,nie mlaska itd😆😆😆

Edytowane przez Lucy32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Ale tutaj ostatnio cicho. Są dwa konkursy i wszystko leży 🤨 nikt nie chce się bawić chociaż przez chwilę? 🤔 

Jutro znowu poniedziałek. Jak ja nie lubię poniedziałków i wstawania o 6 😏 czekam na ferie dzieci, a to jeszcze dwa tyg😏. Ale dam chyba radę 😉 

Jutro też najstarszy syn ma kolejny egzamin zawodowy😱 trochę się boje, a później jeszcze matura. To on powinien się denerwować nie ja 😅 

Zaczęłam też brać kolejny lek, oby było dobrze. Na razie tragedii nie ma ale jeszcze nie weszłam na pełną dawkę, bo jak to ja panikuję 😉 

Spokojnej nocy wam życzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dryagan napisał:

@Szczebiotka e tam zwolnienie. Co mi to da? I tak muszę pracować, bo nikt za mnie nie zrobi. Przerwa w pracy spowoduje tylko większe zaległości 😞

No to serio współczuję. Chociaż ja osobiście bardzo bym chciała pracować i być wśród ludzi chociaż na trochę 😥 brakuje mi tego. A nie ciągle siedzieć w domu. 

Ale dzisiaj mam wyjątkowo dobry humor już od rana, dawno takiego nie miałam. Już wczoraj lekkiej głupawki dostawałam i tak sobie myślę czy to nie dzięki nowym lekom 😁 jeśli tak to aż się boje jeśli dzięki nim wrócę do starej siebie 🙈 będzie wesoło wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbecue napisał:

Dziś Blue Monday, podobno najbardziej depresyjny dzień w roku. Zły humor można dziś zrzucić na tą datę. 

No to by wszystko wyjaśniało 😞 Chociaż jest i plusik, oglądałem jednym okiem Igę Świątek w I rundzie AO i wygrała. Tak a propos dlaczego mogłem - dziś pracuję zdalnie, więc dało radę

 

Cytat

piszę wypowiedzenie, bo trzeba powoli je złożyć, żeby od marca zacząć nową robotę :D 

@acherontia styx no to powodzenia! Podziwiam, że jesteś w stanie tak często zmieniać robotę. Ja mam takie problemy z przyzwyczajaniem się do nowego miejsca i nowych relacji, że wolałbym nie zmieniać (chociaż mi się zdarzyło, ale nie z własnej woli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dryagan napisał:

 

@acherontia styx no to powodzenia! Podziwiam, że jesteś w stanie tak często zmieniać robotę. Ja mam takie problemy z przyzwyczajaniem się do nowego miejsca i nowych relacji, że wolałbym nie zmieniać (chociaż mi się zdarzyło, ale nie z własnej woli)

Ja muszę pracować z ludźmi, a tu mam niestety samodzielne stanowisko i mało kontaktu z ludźmi i po roku już mnie to zaczęło męczyć. No i obecna robota mało rozwijająca. Ja jednak potrzebuje wyzwań. A że się trafiło coś fajnego i lepiej płatnego, to żal nie spróbować.

Jedyny plus obecnej pracy to dużo wolnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, acherontia styx napisał:

Ja muszę pracować z ludźmi, a tu mam niestety samodzielne stanowisko i mało kontaktu z ludźmi i po roku już mnie to zaczęło męczyć. No i obecna robota mało rozwijająca.

To przeciwnie niż ja 😄 Ja to bym się zaszył w kanciapie na miotły, żeby nikt mnie nie tykał. najlepiej zero kontaktu z ludźmi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dryagan napisał:

przez przypadek 😄

 

To mozna powiedzieć, ze Twoja zona na drugie ma Przypadek? 😂

 

1 minutę temu, Szczebiotka napisał:

Ja tam kiedyś słyszałam że kobiety a tym bardziej żony to nie ludzie tylko czyste zło wcielone 😅 

 

Generalnie kobiety sa bardziej egocentryczne i bardziej na bakier z moralnościa, w każdej plotce jest źdźbło prawdy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szczebiotka napisał:

Ja tam kiedyś słyszałam że kobiety a tym bardziej żony to nie ludzie tylko czyste zło wcielone 😅 

Nie no, co Ty! Moja Żona to anioł. I w ogóle uważam, że kobiety są lepsze od facetów, zdecydowanie. Więc bez takich mi tu...

Poza tym napisałem, że nie lubię kontaktów z ludźmi a nie z kobietami 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dryagan napisał:

I w ogóle uważam, że kobiety są lepsze od facew, zdecydowanie

No błagam cię 😏 nie znasz kobiet 🤪 

5 minut temu, Dryagan napisał:

Nie no, co Ty! Moja Żona to anioł.

A to fakt coś w tym jest 😅🙃 

5 minut temu, Dryagan napisał:

Poza tym napisałem, że nie lubię kontaktów z ludźmi a nie z kobietami 😄 

😅😅😅😅 

7 minut temu, neon napisał:

 

To mozna powiedzieć, ze Twoja zona na drugie ma Przypadek? 😂

 

 

Generalnie kobiety sa bardziej egocentryczne i bardziej na bakier z moralnościa, w każdej plotce jest źdźbło prawdy 😉

Eee no dobra zostawię to bez komentarza 🤪😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dryagan napisał:

To przeciwnie niż ja 😄 Ja to bym się zaszył w kanciapie na miotły, żeby nikt mnie nie tykał. najlepiej zero kontaktu z ludźmi 🙂

A mogę zapytać, czym się zajmujesz ? 

Chciałam też zapytać, czy polecacie jakiś dobry lek na nerwy, który jednak nie otępia, pozwala zachować trzeźwość umysłu i da się po nim pracować. Do tej pory brałam Spamilan, ale ostatnio działa na mnie masakrycznie usypiająco i dodatkowo jest mi po nim niedobrze. Wiem, że to jest trudne do osiągnięcia, czuć się wyluzowanym, a jednocześnie bez typowego otępienia. Dodam, że nerwy są silne, więc coś takiego jak pramolan odpada. Dzięki 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×