Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Melodiaa napisał:

Witajcie 🙂

Zjadłam jajecznicę..kawe kończę i lecę na miasto... 

 

@Szczebiotkawstawaj szkoda dnia... dzieciaki niech kawę ci zrobią 😉

 

@spidirura pekla? Pewnie marzysz o powrocie do Dubaju 😉

Ale tak bardzo mi się nie chce 🤪 dzieci już w szkole od dawna a ja już po dwóch kawach 😅 

Jak pomyślę że muszę jechać znowu do innej miejscowości na zakupy itp to trochę się boje 🙈

29 minut temu, spidi napisał:

A walić Dubaj :P

A już myślałam że wepchniesz mnie w walizkę i zabiorę się z tobą 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Melodiaa napisał:

Bardzo dobrze...po co siebie kopać. Wystarczy że inni to robią 😉

 

Najgorzej, ze to ja jestem tym najwiekszym katem, inni to przy mnie dzieci są 😑 i tu dochodze do wniosku ze jezeli my jesteśmy ze soba ok, to inni wielkiej krzywdy nam nie zrobia. A jak mamy mase kompleksow, to nawet niepersonalne uszczypliwosc, a nawet zwykłe rozmowy innych ludzi miedzy soba mogą być dla nas zagrażające. Kicha na całego.

 

Tak w ogole to czesc czołem😁

 

 

Edytowane przez neon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, spidi napisał:

@Melodiaa  A walić Dubaj :P ,trzeba brać się do roboty,wystarczy tych wakacji ;)

Woda wypompowana i zmieniony wahacz w samochodzie 💪

Czyli tryb pracuś się załączył 😉

 

 

22 godziny temu, Szczebiotka napisał:

Ale tak bardzo mi się nie chce 🤪 dzieci już w szkole od dawna a ja już po dwóch kawach 😅 

Jak pomyślę że muszę jechać znowu do innej miejscowości na zakupy itp to trochę się boje 🙈

I jak pojechałaś? Zapomniałam, że u mnie dzieciaki mają ferie a u Ciebie nie 😊

 

@neonod dawna jestem zdania, że moim największym wrogiem jestem ja sama 🙄

 

19 godzin temu, Dryagan napisał:

Dzień dobry wszystkim, ja dopiero teraz się melduję, bo straszny zapiernicz dzisiaj w robocie...

To teraz czas na odpoczynek... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Melodiaa napisał:

I jak pojechałaś? Zapomniałam, że u mnie dzieciaki mają ferie a u Ciebie nie 😊

Tak udało mi się 😁i nawet dałam radę sama wszystko ogarnąć 😇 jestem z siebie bardzo dumna. Byłam z młodszym synem i starszą córką, niestety znowu są chorzy. Nie udało mi się wszystkiego załatwić ale i tak jest ok. Trochę było ciężko ( no może nie aż tak źle) jak poszłam sama do sklepu, przez chwilę zakręciło mi się w głowie ale pomyślałam sobie że to tylko ten mój głupi lęk i muszę się uspokoić no i jakoś poszło 😁 

Także dzień uważam za udany. 

Ferie zaczynamy od jutra😏 bo przez to że dzieci chore to te dni do końca tygodnia zostaną w domu, po za najstarszym bo on musi chodzić do końca tygodnia, chociaż w piątek jest studniówka na którą on nie idzie i jeszcze nie wiem jak jest z zajęciami w ten dzień u niego,a później dwa tyg laby 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, AnissemSirch napisał:

Czarna koszula i spodnie... Do tego brązowa muszka i obowiązkowo szelki, by korespondowały razem z pantoflami w kolorze brązu. :D taki retro styl. Zaraz będę gotowy 😜:D

Kurcze aż chciała bym to zobaczyć 🤨 jeszcze partnerkę musiał byś zabrać 😅 studniówka mała bo tylko dwie klasy z tego co kojarzę, bo to ten ostatni rocznik z gimnazjum😅. Więc kameralnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Szczebiotka napisał:

Kurcze aż chciała bym to zobaczyć 🤨 jeszcze partnerkę musiał byś zabrać 😅 studniówka mała bo tylko dwie klasy z tego co kojarzę, bo to ten ostatni rocznik z gimnazjum😅. Więc kameralnie.

Swoją studniówkę już odbyłem, pozostały tylko ulotne chwilę i wspomienia... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj ludki forumowe 😉

 

Obudziłam się właśnie i nadaje z łóżka jeszcze...kurcze tak cieplutko że nie chce się wstać. Wczoraj podczas zwiedzania trochę wymarzłam. 

 

@Szczebiotkadajemy radę bo jak inaczej? Nawet jeżeli coś nas chce pokonać to na chwilę aby znów przec do przodu 😉

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ja dopiero wstałam😅 zrobiłam śniadanie dla syna i weszłam jeszcze na chwilę do łóżka bo zimno jest 😱 

2 godziny temu, Dryagan napisał:

Brawo Ty! Widzisz, dałaś radę

Dziękuję 🖤 oby częściej tak było 

13 minut temu, Melodiaa napisał:

@Szczebiotkadajemy radę bo jak inaczej? Nawet jeżeli coś nas chce pokonać to na chwilę aby znów przec do przodu

Ja już zaczynałam wątpić że mi się uda, a tu proszę coraz lepiej mi idzie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szczebiotka napisał:

Kurcze aż chciała bym to zobaczyć 🤨 jeszcze partnerkę musiał byś zabrać 😅 studniówka mała bo tylko dwie klasy z tego co kojarzę, bo to ten ostatni rocznik z gimnazjum😅. Więc kameralnie.

Jak to jeszcze gimnazjum? Oo myslalam ze ostatni byli 3 lata temu. Jakim cudem jeszcze ? :D

 

Witam Państwa:) 

@AnissemSirch miło zobaczyć stare twarze :D

 

U mnie zimno i nic się nie chce.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Illi napisał:

Jak to jeszcze gimnazjum? Oo myslalam ze ostatni byli 3 lata temu. Jakim cudem jeszcze ? :D

On jest w czwartej klasie technikum ( rok musiał powtarzać w gimnazjum bo był w szpitalu długo i miał zbyt dużo nieobecności). Jest z ostatniego roku gimnazjum. Gdy składał dokumenty do technikum to się baliśmy że się nie dostanie bo był wtedy ten bum gdzie uczniowie po ostatnim roku gimnazjum jak i uczniowie 8 klas składali dokumenty do szkół średnich. On jeszcze był w systemie w którym ma 4 lata technikum a inni już mają 5 lat. On w tym roku pisze już maturę. Kurcze mam nadzieję że zrozumiesz co napisałam bo ja tak z doskoku i szybko dzisiaj pisze😅 w piątek ma studniówkę ale na nią nie idzie bo on nie lubi być wśród ludzi, do tego przez tą zmianę likwidacji gimnazjum studniówkę mają tylko dwie klasy z czego i tak wszyscy nie idą więc będzie to bardzo mała studniówka. On to nawet ma klasę łączoną gdzie część to informatycy a część logistycy 😅i tak od czterech lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Illi napisał:

Cześć Wam.

Chce mi się spac! W nocy 1.5h pobudka i jakas niewyspana jestem. 

Hej 

Proponuję drzemke w ciągu dnia 😉

 

Zmykam na ostatni dzień zwiedzania a jutro powrót do szarej codzienności..

Wszystko co dobre szybko się kończy. 

 

Dobrego dnia wszystkim życzę. 

W dobrym humorze 🥰

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×