Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, spidi napisał:

@MelodiaaMiałem sporo załatwień bankowo samochodowych i nie zrobiłem 😕 Ale teraz mogę 

U lekarza też byłem :D

 

Podajcie link do konkursu z nickami ciekawe kto prowadzi:D

To gdzie ta kawa? 😁

 

Link ci podać a czy jasnie Pan nie potrafi sam znaleźć? 😁😈😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lusesita Dolores napisał:

Nie wyobrażam sobie myć codziennie włosy.  Męka

Nienawidzę myć włosów.

 

 

Tez nie cierpię, ale muszę :( tzn wychodząc do ludzi czuje się wtedy lepiej..z racji ze siedzę w domu obecnie to robię to co 2/3 dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2023 o 06:57, Dryagan napisał:

@Priscilla_126 cieszymy się bardzo, że wróciłaś i piszesz. Przykro, że miałaś zły czas, ale każdy z nas miewa od czasu do czasu. Pamiętaj, że wszystko mija....

 

To prawda. Dzięki 🍻🙂

 

 

Witajcie 👋🍹🌷

Edytowane przez Priscilla_126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 15:05, Lusesita Dolores napisał:

Nie wyobrażam sobie myć codziennie włosy.  Męka

Nienawidzę myć włosów.

 

 

Ja też nie wyobrażam sobie tego, nie miałabym na to siły, na szczęście mam długo czyste włosy. Dzisiaj spadł śnieg i jest wszędzie biało jak w bajce.

Witaj, Priscilla_126

 

 

Edytowane przez alone05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ten śnieg który zaczął padać rano nie miałam prądu. W sumie niemal cały powiat nie miał 😅

A teraz słyszę wiatr i jak patrzyłam za okno to jest zamieć. Zasypie mnie w tych polach na zadupiu 🤪 nawet alert przyszedł o śnieżycach i wichurach 😏 także jak rano się nie odezwę to znaczy że mnie zasypało 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dryagan napisał:

Dzień dobry - u mnie już też biało, w nocy napadało... Co do włosów, co to jest na boga suchy szampon????? O co chodzi?

 

Suchy szampon to taki szampon w sprayu, psikasz, wcierasz we włosy, wyczesujesz i voila ;) rzeczywiście  włosy trochę odświeża bez użycia wody. Fajny na sytuacje awaryjne, ale ja np. w dzień użycia suchego szamponu i tak już muszę wieczorem umyć włosy, bo to jest efekt chwilowy.

Mam w domu ale używam baaardzo rzadko, właśnie na sytuacje awaryjne.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acherontia styx dzięki za wyjaśnienie 😄 Kurna, trochę to wygląda jak maskowanie mycia. Kojarzy mi się z XVIII wiekiem, kiedy ludzie się nie myli, tylko maskowali smród perfumami a brudne włosy peruką. Ale przyznaję, że dla mnie suchy szampon to novum, jako facet nigdy bym nie zastosował. Włosy myję codziennie, tak jak i całe ciało

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dryagan napisał:

Ale przyznaję, że dla mnie suchy szampon to novum, jako facet nigdy bym nie zastosował. Włosy myję codziennie, tak jak i całe ciało

Wiesz, faceci mają łatwiej, bo mają jednak w większości krótkie włosy 😅 u mnie, przy włosach prawie do pasa, mycie włosów to jest całe logistyczne przedsięwzięcie, bo nie wyschną w 15 minut, tylko potrzebują co najmniej 3h (suszarki nie używam, bo mi się nie chce 😅 i i nawet nie mam bo spaliłam jedną :D ) a umycie wieczorem i pójście spać w mokrych nie rozwiązuje problemu, bo wtedy nie wysychają do końca i rano i tak budzę się z wilgotnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×