Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tarantula napisał:

Cisza na forum wielka w porównaniu z np 2015. Nie można było nadążyć z tematami, ludzie co chwile zloty robili, dzwonili do siebie itp. Patrząc teraz boję się jego przyszłości (Forum).

Kiedyś fora były bardziej znane i więcej osób na nich było. Teraz więcej ludzi siedzi na portalach społecznościowych a nie na forach🤪 szczególnie młodzi ludzie. 

Spokojnie nie bój się, już kilka razy czytałam że niby forum padnie a jak widać wcale tak nie jest. Codziennie przychodzą nowe osoby. To że czasami jest cisza nic nie znaczy. Ludzie mają swoje rodziny, obowiązki, problemy, pracę itp. 

Z jednej strony to chyba dobrze że nie ma aż tak dużo ludzi tutaj, bo daje to nadzieję że ludzie z 2015 roku wyszli z choroby i nie potrzebują już tutaj wracać.

42 minuty temu, tarantula napisał:

to...udało mi się wyjść dziś na krótki i blisko dom

Brawo! Nie ważne jak daleko i na jak długo, ważne że się udało. Ja kiedyś nie wyszłam nawet za drzwi domu 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tarantula napisał:

Cisza na forum wielka w porównaniu z np 2015. Nie można było nadążyć z tematami, ludzie co chwile zloty robili, dzwonili do siebie itp. Patrząc teraz boję się jego przyszłości (Forum).

W porównaniu z 2015 to może i cisza, ale np. w porównaniu z 2020 jest duży ruch. Zależy do czego się porównuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, tarantula napisał:

Cisza na forum wielka w porównaniu z np 2015. Nie można było nadążyć z tematami, ludzie co chwile zloty robili, dzwonili do siebie itp. Patrząc teraz boję się jego przyszłości (Forum).

I tak jest lepiej niż 2lata temu. Nawet po statystykach widać, że odbijamy się z aktywnością od dna. Mimo to jest 4x mniejsza aktywność niż w 2015. Tak jak Dryagan napisał- zależy do czego porównujemy. 

 

58 minut temu, Jurecki napisał:

Co tam u Was?

 

weekend można rzecz pełną parą już 🙂 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dryagan napisał:

Ja jestem. Jeśli się nie boisz, możesz się pokłócić ze mną. 

 

Teraz jak juz jestes to nawet nie wiem o co miałbym sir pokłocić 😀

 

5 minut temu, Jurecki napisał:

@neon co chcesz burdę zrobić? :mrgreen:

 

A jak, wpadamy do lokalu z mikołajem i robimy bardache 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

U mnie koniec ferii i dzieci już do szkoły. Także powrót do szarej rzeczywistości 😏 co dobre szybko się kończy. 

13 godzin temu, neon napisał:

Ale tu cisza 😶nawet nie ma z kim sie pokłócić ☹️

Ja mogę się kłócić 😅 więc dawaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, spidi napisał:

A słuchajcie jaką akcję wczoraj miałem.Opiłek mi wpadł do oka i byłem na sor 2 godziny czekania ale ok wyciagniety opiłek zaklejone oko i recepta ja dzisiaj w aptece a te krople 105zł 😮

 

Super ,że wsio się dobrze skończylo...(no oprócz ceny tych kropli :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×