Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, o ile poniedziałek może być dobry 😉

Wczoraj była u mnie piękna pogoda niczym wiosną. Dzisiaj podobno ma być znowu jakaś wichura bo są ostrzeżenia już 😏 pff 

15 godzin temu, Jurecki napisał:

Miesiąc czasu jeszcze i będzie wiosna kalendarzowa. Cieszycie się?

Bardzo. Lubię tą porę roku tak samo jak lubię jesień ale taką ładną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludki. 
Mniej mnie ostatnio (o ile to możliwe bo od lipca mnie mniej, więc mniej mnie od ostatniego mniej). Od kilku dni borykam się z ogromnym bólem piersi... Fascynujące jest jak ból fizyczny powoduje, że tracę chwilowo kontrolę nad emocjami. 
U mnie wieje, zimno, tylko siedzieć w domu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

A mi wciąż zimno ,więc z ciepłym kocykiem i herbatka z imbirem .Za oknem szaro ale chociaż nie pada .Ludzie do pracy zjeżdżają, a ja się nie spieszę, cieply kocyk to jest to co mi do szczęścia najbardziej teraz potrzebne .W południe się wybiorę tradycyjną moją ścieżką codziennych kilometrów.

Miłego dnia i pozytywów samych wszystkim życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ta Polke co twierdzi że jest zaginiona Maddelaine McCain (sory za blad)? Jak dla mnie widać od razu że jest trochę nie tego. Aczkolwiek fajnie poczytać, lubię kryminalne historie, niewyjaśnione zbrodnie itp ;)) ale to zdjęcie jak w calej tv pokazywali to pamiętam jakby wczoraj, śliczniutkie dziecko było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dalja napisał:

Widzieliście ta Polke co twierdzi że jest zaginiona Maddelaine McCain (sory za blad)? Jak dla mnie widać od razu że jest trochę nie tego. Aczkolwiek fajnie poczytać, lubię kryminalne historie, niewyjaśnione zbrodnie itp ;)) ale to zdjęcie jak w calej tv pokazywali to pamiętam jakby wczoraj, śliczniutkie dziecko było.

Myślę, że zaginiona dziewczynka nie żyje. I sądzę, że w jej zaginięciu brała udział więcej niż jedna osoba. Sprawcami mogły być obce osoby, ale cała operacja wymagała dużej ostrożności i była bardzo ryzykowna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×