Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać Towarzycho Forumowe. Miłego dnia wszystkim.

Jako główny moderator - działając w porozumieniu z naszą wszechwładnie panującą @Illi i resztą szacownej Ekipy - obwieszczam dzisiaj wprowadzenie nowych zasad przyznawania ostów. Może się Wam spodoba taka modyfikacja (w nieco złagodzonej formule)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Palkrolik

Dzień dobry. Na dworzu chłodno. Ale to nic. Pozałatwiać sprawy trzeba i można wracać do domku. Chyba że coś "wyskoczy" po drodze. Pogody ducha dla wszystkich 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Myślę, że zaginiona dziewczynka nie żyje. I sądzę, że w jej zaginięciu brała udział więcej niż jedna osoba. Sprawcami mogły być obce osoby, ale cała operacja wymagała dużej ostrożności i była bardzo ryzykowna. 

jest tez opinie ze rodzice sa psychiczni, i cala sprawe sfingowali, bo dziewczynka juz wtedy zmarla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie

jutro czeka mnie ciężki. dzień - jadę do hipermarketu na większe zakupy. ble

Nienawidzę... łazić po sklepie po zakupy spożywcze. Ale lodówka pusta i trza jechać.

Idę zaraz spać bo wróciłam dziś z nocki z pracy. Jeszcze po pracy byłam w Kościele bo dziś środa popielcowa. 

hołk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Dzisiaj miałam dzień biegania, załatwiania spraw i zakupów. I wiecie co? Przełamałam swoje lęki 😁 poszłam sama do dwóch dużych marketów, plus Rossmann i Pepco 🖤🥲 już dawno tego nie robiłam, a dzisiaj poczułam się w pewien sposób wolna i szczęśliwa 🥲 został mi jeszcze jeden lęk który mnie przeraża, ale liczę że też dam radę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dalja napisał:

@Wirginia Zachodnia osobiscie sadze, ze to pedofil lub ludzie handlujacy dziecmi z pedofilami, czyli cos w podobie jak ty myslisz

Zdjęcia tego ośrodka wypoczynkowego pokazują, że był to teren zamknięty i dość ekskluzywny bym powiedziała. Porywacz mógł być jednym z gości, który upatrzył sobie dziecko, bo należał do szajki. Ewentualnie ktoś z pracowników mógł wpuścić na teren osobę, która porwała dziecko. Z tym porwaniem wiązało się spore ryzyko moim zdaniem, gdyż w tym samym pokoju, co dziewczynka spało jeszcze troje dzieci. W podobnym wieku lub młodsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Palkrolik
Godzinę temu, tarantula napisał:

Wszystkiego dobrego wszystkim z okazji Światowego Dnia Depresji.

I wzajemnie Tobie oraz wszystkim użytkownikom Forum 👍. Trzymajcie się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wirginia Zachodnia napisał:

 Z tym porwaniem wiązało się spore ryzyko moim zdaniem, gdyż w tym samym pokoju, co dziewczynka spało jeszcze troje dzieci. W podobnym wieku lub młodsze. 

Pedofilów nie brakuje czy to wśród elit czy nie. No właśnie dlatego że to były dzieci małe plus spały to właśnie porwanie dziewczynki wydaje się rzeczą prosta. Nawet jakby te dzieci nie spały to mogły się tak wystraszyć tej obcej osoby że aż zaniemówić, albo odwrotnie nawet dziewczynka sama mogła wyjść z tą osobą. Bo ja to nawet nie wiem ile lat mieli ci bracia, bo ona miała 4 lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dalja napisał:

Pedofilów nie brakuje czy to wśród elit czy nie. No właśnie dlatego że to były dzieci małe plus spały to właśnie porwanie dziewczynki wydaje się rzeczą prosta. Nawet jakby te dzieci nie spały to mogły się tak wystraszyć tej obcej osoby że aż zaniemówić, albo odwrotnie nawet dziewczynka sama mogła wyjść z tą osobą. Bo ja to nawet nie wiem ile lat mieli ci bracia, bo ona miała 4 lata?

Dzieci chyba 4 lata i 2 lata. Dla mnie ich podróż jest trochę absurdalna albo mam za mało informacji. Dwóch dorosłych i troje bardzo małych dzieci, które na pewno są absorbujące w tym wieku. Brak opiekunki do pomocy. Ciekawe czy ta mała dostawała do klamki ręką, czy mogła sama otworzyć drzwi i wyjść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Dzieci chyba 4 lata i 2 lata. Dla mnie ich podróż jest trochę absurdalna albo mam za mało informacji. Dwóch dorosłych i troje bardzo małych dzieci, które na pewno są absorbujące w tym wieku. Brak opiekunki do pomocy. Ciekawe czy ta mała dostawała do klamki ręką, czy mogła sama otworzyć drzwi i wyjść. 

Podroz absurdalna? Nie no, rodziny z dziećmi też na wakacje jeżdżą... Nieodpowiedzialne było zostawienie ich samych, no jakby spali i ich zamknęli, a pewnie dzieci otwarte były i ktos sobie wszedł... ta mala miała być zabrana oknem, które by z zewnątrz miało być otworzone czy tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dalja napisał:

Podroz absurdalna? Nie no, rodziny z dziećmi też na wakacje jeżdżą... Nieodpowiedzialne było zostawienie ich samych, no jakby spali i ich zamknęli, a pewnie dzieci otwarte były i ktos sobie wszedł... ta mala miała być zabrana oknem, które by z zewnątrz miało być otworzone czy tak?

Drzwi były otwarte. Okno było zamknięte, ale gdy zorientowano się, że dziecko zniknęło to okno było otwarte. Okno otwierało się od wewnątrz. Są insynuację, że rodzice dawali dzieciom środki na sen, żeby spały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim 😁 

U mnie niestety też choroba w domu, wczoraj testowałam dzieci na covid 😏 ogólnie mieliśmy już z dwa albo trzy razy covid, ale chyba bardziej mnie grypa ostatnio położyła, przy niej czułam się jakbym umierała 🤬 

Z pozytywnych rzeczy napisze tylko że ostatnio jestem coraz częściej po za domem, wchodzę do marketów, robię zakupy, załatwiam sprawy 😁 

13 godzin temu, Illi napisał:

@Dryagan spadaj odpoczywać, bo inaczej dostaniesz bana na tydzień! I to jest polecenie służbowe 😌

Jestem za !  Chociaż będzie brakować nam rodzynka w moderacji 😁 ale zdrowie najważniejsze 

2 godziny temu, Dryagan napisał:

@Illiyyy, tak jest szefowo

A ty co tutaj robisz? 🤨 Do łóżka! Zaraz wyśle ci gołębiem lipę i czarny bez, zbierany osobiście 😉 

2 godziny temu, Kawa Szatana napisał:

@DryaganNo i nadal nie odpoczywasz.. oj chyba, chcesz tego bana 😜

On tak sprawdza chyba naszą szefową. Jako jedyny chyba się jej nie boi 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. 

Ale tutaj cisza. 

U mnie nadal choroba w domu, @Dryagan zaraził przez łącze covidem 😉 niezły jest 😏 

A tak serio to córka przyniosła ze szkoły, wczoraj jej pani mi mówiła że jej kolega miał. I tak kurcze jest w kółko. Co mi dzieci wyzdrowieją to za chwilę znowu chore🤦 

4 godziny temu, Dryagan napisał:

Muszę coś robić, bo zwariuję

Książkę czytaj😅 ja marzę o takiej ciszy i spokoju gdzie mogła bym leżeć z książką 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szczebiotka napisał:

Książkę czytaj😅 ja marzę o takiej ciszy i spokoju gdzie mogła bym leżeć z książką 

Nie bardzo na razie idzie mi czytanie. Trochę patrzę w tv, ale nie bardzo idzie się skupić. Od czasu do czasu zaglądam na Forum, cały czas też nie mogę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×