Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

mateuszwp

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Poczytałem o MPH, że w depresji może ją "pogłębiać" ale po bardzo długich rozmowach z lekarzem (wypytywał się o wszystko o serducho itp.) stwierdził, że możemy spróbować pod warunkiem częstych wizyt, żeby kontrolować to i zobaczyć czy wyrwie mnie z łóżka no i szczerze chyba to pomaga. Trochę słabo jest wieczorami, jak przestaje działać ale przynajmniej jestem "żywy" w ciągu dnia. Biorę Medikinet CR 10 Mg.
 2. Właśnie poczytałem o tej herbacie i wydaje sie bardzo interesująca. Na pewno spróbuje. Dzięki za propozycję. U mnie powoli po śniegu. Tak rozmyślam, że z jednej strony po co to było odśnieżać z drugiej chociaż człowiek coś pomachał łopatą i nie leżał.
 3. Może znacie/polecicie jakąś fajną książkę o psychologii lub o innej tematyce żeby jakoś zająć sobie głowe bo szczerze to lepsze by było niż patrzenie sie w sufit
 4. Brak ADHD. Lek został mi zapisany, żeby podniósł mnie z łóżka bo całe dnie potrafilem przeleżeć, miałem problemy z higieną i ogólnym brakiem chęci do dosłownie czego kolwiek, brak koncentracji i pamięci, a nie powiem że po tym leku nie tyle co czuje się szczęśliwszy co postawiony na nogi, że "muszę coś zrobić bo nie chce przeleżeć całe życie w łóżku". Łatwiej mi się skoncentrować i pochwalę się, że moją pasją są komputery i od nie dawna jak zacząłem brać ten lek to i zacząłem włączać komputer od baaardzo dłuższego czasu. Mam nadzieję, że Fluoksetyna zaskoczy to w ogóle będę happy i w końcu podejmę jakąś pracę bo póki co mam lęk przed pracą i przed wszystkim. Miłej niedzieli. Wyrzucić nie da rady, bo jak to by wyrzucić pieniądze już niech lepiej odłożyć . Brałem fevarin kilka miesięcy i na nich działało a na mnie w ogóle, więc może fluoksetyna zatrybi a z tego co czytałem potrafiła szybciej zatrybić ale co inna głowa to inne działanie.
 5. Na tygodniu Medikinet a weekendy wolne od tego. Teraz będę brał Bioxetin od jutra. Przyszedł wieczór i tak codziennie wieczorami smutek na przemian z niepokojem i a nie kiedy z wkur**** bez powodu. Ja to nie wiem jak długo się będę jeszcze męczył bo mam serdecznie wszystkiego już dosyć.
 6. Po buźce widać, że chyba nie jesteś zadowolony z tego kroku
 7. Pokładam nadzieję w nowym leku i psychoterapii a jestem na etapie "niech poświęci pan godzinę dziennie na to co pan lubi robić" co nie ukrywam ciężko mi jest ale dzięki jednemu lekowi idzie się zmusić i chyba przynosi efekty. Lepsze to niż szaro i ponuro za oknem co niestety pogoda bardzo na mnie wpływa co do samopoczucia.
 8. i jestem w poszukiwaniu motywacji i mojego "chce mi się"
 9. Witam. U mnie biało się zrobiło na podwórku, złapałem motywację żeby odśnieżyć i motywacja odeszła już pod koniec odśnieżania ale dałem radę. Mam straszną huśtawkę (co mi się chce, nastroju) może że schodzę z leku antydepresyjnego który niestety nie zaskoczył i od jutra zaczynam brać nowy. Mam nadzieję, że w końcu uda sie trafić.
 10. Witam Jakieś suplementy powinno lub warto brać przy stwierdzonej ciężkiej depresji? Biorę aktualnie Bioxetin 20mg 1-0-0, Perazin 25mg 1-1-4, Lamotrix 50mg 1-0-0? Dziękuje za odpowiedzi.
×