Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Dryagan napisał:

Pozdrowienia od Mikołaja, mało świętego, ale jednak... 

obraz_2022-12-06_072330044.png

Właśnie mi się przypomniało że dzisiaj są Mikołajki 😅 i ja się pytam gdzie są prezenty 🤔 ja wiem że pewnie na rózgę zasłużyłam i się trochę waham. Rózga czy węgiel?🤔😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u mnie w pracy rozdawali cukierki. Byłam zaskoczona. Teraz mój apetyt na prezenty wzrósł i liczę, że dostaniemy paczki na święta. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. 

 

A jak u was w pracy wygląda czas świąteczny? 

Edytowane przez Wirginia Zachodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wirginia ZachodniaU mnie w pracy jest "opłatek" czy jak to tam się zwie -czyli takie składanie sobie życzeń, śpiewanie kolęd i jakieś przysłowiowe ciastko. Nie znam szczegółów, bo nie chodzę. Nie wyobrażam sobie tego "składania życzeń. Ogólnie w okresie świątecznym ukrywam się jak mogę i unikam ludzi. Dostajemy też co roku świąteczny dodatek socjalny (kto mniej zarabia dostaje więcej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wirginia Zachodnia to pieniądze z tzw. funduszu socjalnego - część dostaje się w formie dodatku wakacyjnego a część świątecznego. Każdemu przysługuje na państwowej posadzie. Żadna łaska.... Kiedyś (dawno) były talony do realizacji w konkretnych sklepach, teraz kasa - w sumie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jurecki napisał:

@Szczebiotka cóż byłby wart dzień bez wstawania? Chyba że masz na myśli wczesne wstawanie do jakiegoś obowiązku...

Wcześnie rano. Nie lubię wstawać tak szybko, ale niestety obowiązki wzywają. A szczególnie nie lubię tego robić bo ostatnio za bardzo mnie książka wciągnęła i potrafię siedzieć do 1-2 w nocy a o 6 muszę wstać 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dryagan napisał:

Ja dziś dla odmiany witam się wieczorem. Miałem ciężki dzień, dopiero wróciłem i na dodatek chyba rozbiera mnie przeziębienie 😞 ech kicha jedna wielka

obraz_2022-12-08_195326822.png

Jeszcze kilka dni i wolne bo święta 😉 co do choroby to lipa i to dosłownie. Proponuję herbatę z lipy i do łóżka. Albo ciepły sok z czarnego bzu. Sorki to takie moje małe zboczenie 🤪 lubię zbierać sama zioła itp, robić susz, soki lub dżemy które właśnie w takie dni świetnie się sprawdzają. Zdrowia.

A no to chodź, mogę przytulić tylko żeby mnie twoja żona pozniej nie goniła 😅 

 

bf57aab5891199b9cdb53806ece17edf8682_copy_1748x1529.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×