Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z kawą :D 

nic nie odczułam z tego weekendu, bo cały spędziłam na kursie. Ten kurs, a raczej to, że muszę go zrobić do specjalizacji jest jednym wielkim nieporozumieniem, bo miałam taki przedmiot na studiach i to w większym zakresie materiału niż na kursie, także ogólnie jedna wielka nuda (zaskoczyło mnie jak wiele pamiętam ze studiów z tego przedmiotu, a miałam go praktycznie 12 lat temu :D ). Dla porównania osoby, które skończyły studia 3 lata po mnie już nie muszą tego kursu robić do specjalizacji. Dobrze, że robiłam kurs z projektu i płaci za niego UE, bo jakbym miała płacić 800zł za to to bym się wk*****a. Ale jeszcze następny weekend będę miała przez ten shit wycięty z życia i to przed świętami :( 

 

1 godzinę temu, Jurecki napisał:

A u mnie jest co najmniej 15 cm śniegu co się od lat nie zdarzało.

U mnie śniegu 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Dryagan napisał:

Dzień dobry wszystkim. @Szczebiotka pewnie się zaraziłaś ode mnie 😞 wirusy po sieci latają. Miłego dnia

Eh pewnie tak 😥 od dzisiaj piszemy w maseczkach i najlepiej jakiś kombinezonach🤔😜 

18 minut temu, Melodiaa napisał:

Dzień dobry 🙂

 

Nie zaraźcie mnie tylko tymi wirusami bo kolejny problem nie jest mi potrzebny :time:

 

To tak jak wyżej napisałam. Od dzisiaj piszemy w jakiś kombinezonach czy coś 😜 

A tak serio to zdrowia dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawą, z pracy 🙂 

U mnie na razie śladowe ilości śniegu, ale niedawno zaczął padać, to może coś tam napada. Nie chce mi się dzisiaj wybitnie, a jeszcze muszę napisać notatkę służbową, bo dziecię nos ma chyba złamany 🙄 nie lubię tego pisać, ale jak trzeba to trzeba. No cóż, byle do 15.

Jeszcze jutro mamy spotkanie a'la świąteczne w pracy, najchętniej bym na nie nie poszła, ale niestety muszę coś podać koleżance, także jestem zmuszona iść, bo tylko tam mamy okazje się zobaczyć🙄 inna sprawa, że podpadłam szefowej swoim buntem, także może szykować się świąteczny opierdziel 😅

 

@Szczebiotka, @Dryagan - kurujcie się tam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, acherontia styx napisał:

kurujcie się tam!

Dziękuję 🖤

Ja już sama nie wiem co jest. Chwilami myślę czy to nie przez tą zmianę dawkowania leków. Może mój żołądek mówi już " dość" 😜 

 

59 minut temu, acherontia styx napisał:

inna sprawa, że podpadłam szefowej swoim buntem, 

Ha ha ha. Byle by zwolnienia nie było 🤪😅 resztę przeżyjesz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×