Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Szukamy chętnych do moderowania. Nikt się jakoś nie kwapi to tej jakże intratnej posady... Jak widać - wszyscy tylko mają pretensje. Zresztą tak było zawsze, praktycznie od początku tego Forum, że nikt nie doceniał tej pracy pro publico bono. 

Na razie Forum nie jest martwe, codziennie ktoś pisze i ktoś nowy się rejestruje. Więc może nie będzie tak źle. Mimo wszystko jesteśmy na łasce WP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ala1983 napisał:

Wiem jak ciezko jest czekać, sama ledwo przeżyłam swego czasu.. zycze Tobie dużo siły.

 

Dzieki 🙋

 

14 minut temu, Dryagan napisał:

Szukamy chętnych do moderowania. Nikt się jakoś nie kwapi to tej jakże intratnej posady... Jak widać - wszyscy tylko mają pretensje. Zresztą tak było zawsze, praktycznie od początku tego Forum, że nikt nie doceniał tej pracy pro publico bono. 

Na razie Forum nie jest martwe, codziennie ktoś pisze i ktoś nowy się rejestruje. Więc może nie będzie tak źle. Mimo wszystko jesteśmy na łasce WP

 

Ja doceniam prace moderatora a mysle ze wielu innych tez 🤔

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest własnością wp (a nie samego shodow_no), trudno powiedzieć czy zostałoby usuniete, zablokowana możliwość pisania postów czy żyłoby sobie swoim życiem- czyli zrobiłby się wielki śmietnik. W tej chwili się na to nie zapowiada, żeby nie było kompletnie moderacji. Z racji mocy przerobowych ogarniane są podstawowe rzeczy. 

 

@ala1983 jeżeli pytanie zostałoby zadane we właściwym wątku to nie byłoby przeniesione do kosza. 

Rozumiem, że nie do końca umiesz znaleźć odpowiednie wątki, dlatego podsyłam miejsce gdzie swobodnie możesz zadawać pytania do administracji i moderacji:

 

Dodatkowo upominam, że decyzje administracji i moderacji są niepodważalne. Kolejne spekulacje na temat był OT/nie było OT poskutkuje banem na ostudzenie. Nie jest to zaproszenie do dyskusji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dryagan napisał:

 @neon mam ostatnio spadek mocy trochę, więc każde dobre słowo na wagę złota. Jesień nie sprzyja niestety dobremu samopoczuciu, chociaż się nie daję, ale czasem ... no chce się pomarudzić 

 

No chce, oj i to jak sie chce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dryagan dziękujemy, no i główny moderator się też pojawił, także wygląda to coraz lepiej 🙂

 

16 godzin temu, ala1983 napisał:

Mam pytanie i zadam je tutaj, bo jak napisze w wątku na temat naboru na moderatora to znowu przeniosą do kosza, mimo, że to nie OT!

 

Wątek o naborze, nie jest wątkiem do zadawania pytań odnośnie administracji/moderacji. Jak sama nazwa wskazuje jest to wątek na temat naboru. 

 

Nie zostałaś również "postraszona" banem za pisanie we wronach i nigdzie nie zostało napisane, że nie można o czymś rozmawiać w OT. 

 

Widzę, że bardzo emocjonalnie podchodzisz przez co dopisujesz swoją wersję. Więc wyjaśnijmy:
1) pytania zadajemy w w/w wątku - pytania do moderacji i administracji. 
2) we wronach piszemy o wszystkim
3) wątek o naborze nie jest wątkiem do zadawania szeroko ogólnych pytań odnośnie moderacji/administracji. To wątek w którym zgłaszane są kandydatury i zadawane pytania stricte do obowiązków moda. 

4) Twoje stwierdzenia, że "zostało przeniesione do kosza mimo, że nie był to OT" to podważanie decyzji administracji, co przypomniałam, że będzie skutkować banem. 

 EOT. 

 

Witam z kawą 🙂
Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie lepszy niż wczorajszy 🙂

@neon mam nadzieję, że będzie lepiej. Paro to mocne dropsy, pamiętam że trochę mnie uboki trzymały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego wrażenia na mnie to zaćmienie słońca nie robi. Wrażenie na mnie robi jak oni to obliczają że za ileś tam lat będzie takie a takie zaćmienie słońca http://cybermoon.pl/zacmienia/z_s_pl.html. Ale już Egipcjanie przeszło 2000 lat temu potrafili przewidzieć zaćmienie słońca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem zła 🤬 wczoraj rano dzwoniłam do przychodni po teleporade. Czekałam do godziny 19 gdzie przychodnia i lekarz są do godziny 18, ale myślałam że może dużo pacjentów bo wiadomo jesień i te sprawy. Specjalnie tel miałam w jednym miejscu ( w korytarzu) bo tylko tam mam dobry zasięg, w innych miejscach jest kiepsko z nim. No i lekarz nie zadzwonił 🤬 dzwonię dzisiaj i pielęgniarka mówi " pani** jest pani następną osobą dzisiaj która dzwoni z tym że wczoraj lekarz nie zadzwonił, i słyszę w jej głosie takie już zniechęcnie, rezygnację. To zapytałam czy mogę dzisiaj jeszcze raz, to pyta czy chce osobiście, mówię że nie bo ja w sumie tylko leki potrzebuje bo astma mnie zabije tak nasiliły mi się ataki a zapomniałam o wziewie. To mówi czy już u nich brałam, bo oczywiście że tak 🤪 więc miałam podać jej nazwę. Powiedziałam też że potrzebuje psychotropy i tutaj już mały problem bo pytała czy mam w karcie informacje od psychiatry, to odp że nie ale ja już kiedyś brałam parogen a to jest jego zamiennik ( czy lekarz rodzinny nie ma wglądu do naszych wizyt u innych lekarzy? Tzn ja chodzę prywatnie do psychiatry i tak się nad tym zastanawiam🤔). Zapytałam czy znowu tel mam trzymać cały dzień w korytarzu🤪 to na szczęście odp mi że nie, dostanę smsa z kodem recepty. Do tego zaczęła przepraszać mnie za to, powiedziałam jej że ma tego nie robić bo to nie jej wina tylko lekarza i to on powinien zrobić. Ogólnie ten lekarz często sobie spaceruję po przychodni, koło przychodni, czy na fajkę. Wkurza mnie już, bo w czerwcu jak mi zmienił leki na nadciśnienie i zgłaszałam mu skutki uboczne, dosyć poważne to je olewał aż zaczęła mi iść krew z dziąseł i nie miałam sił wstawać, to przez ten lek tak bardzo nasiliły się moje lęki i stany depresyjne, to mi Później powiedział że mam iść do psychiatry i dać mu spokój🤦 ale po tych dziąsłach i ciśnieniu 70/50 kazał mi szybko odstawić lek, i w ogóle przestać brać leki na nadciśnienie, gdzie ja choruje na to od trzeciej ciąży 🤬 bo mi zostało nadciśnienie na które zaczęłam chorować w trakcie ciąży, a to już 11 lat. Brak mi słów. Tak bardzo straciłam do niego zaufanie w lipcu że to szok. Bo dowiedziałam się od innego lekarza że miałam silną reakcje alergiczną na tamten lek i jeszcze trochę to była bym w piachu🤬 zresztą to samo powiedziała mi farmaceutka u której kupuje od kilkunastu lat leki, że lekarz jest niepoważny i to bardzo, tym bardziej że zna moją historię, i leki jakie biorę oraz alergię w tym na leki. A psychiatra który zobaczył jaki lek mi dał rodzinny na lęki złapał się za głowę i powiedział że ma tylko nadzieję że go nie wzięłam. Nie wzięłam bo ja ogólnie boje się brać leki, i jak przeczytałam że to kolejny lek na padaczkę a biorę już dwa inne, do tego szybko uzależniający to zrezygnowałam bo i tak za tydzień miałam wizytę u psychiatry. Ja mam pecha do lekarzy jednak. Jedyny plus u tego lekarza jest taki, że jaki lek mu nie podam to mi zapisze gdzie inny lekarz rodzinny taki chętny nie jest🤪 sorki że tak się uzewnętrzniam tutaj ale potrzebowałam tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×