Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, acherontia styx napisał:

Ja same pogrzeby lubię. Wiadomo, że śmierć, tym bardziej kogoś bliskiego jest czymś trudnym, ale jeśli mówimy o całej otoczce pogrzebu, to lubię. Znam też kilka osób, które też lubią pogrzeby. I mogę dla Ciebie być nawiedzona 🙃 

W porownaniu do pogrzebów jakie były kiedyś to teraz jakaś parodia sie robi. Byłam w większym miescie i tam teraz zakład pogrzebowy praktykuje puszczanie muzyki z głośników.. szok! I to takiej wspolczesnej POP Perfektu itp.

Teraz już trumien coraz mniej, a coraz więcej tych puszek z prochami. Niedługo to ludzie wogole będą się sami bez zmarłego spotykać w pustym pomieszczeniu zwanym kaplica, (bo te modernistyczne nie sa do niczego podobne) i dumać słuchając muzyki... lub stać przed kaplica i rozmawiać na inne tematy.

Kiedyś to różaniec za duszę zmarłego przy trumnie był obowiązkowy i normalnie łopatami zakopywali na oczach wszystkich. To były prawdziwe pogrzeby!

Ohydne te czasy pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2022 o 17:51, Dryagan napisał:

Ponieważ wraz z odejściem Lilith zniknął temat do pogaduszek - zakładam go na nowo. Dzień dobry niedzielnie. Co tam u Was?

Lilith chyba założyła to forum... Co się stało, że odeszła? Zostawiła jakąś wiadomość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith nie założyła tego forum, przyszła dlugo po.

Skoro miala prawie 60.000 tys postów to wiadomo, ze sie jej już przejadło, ileż można?

Tak, napisała posta pozegnalnego, po czym zaraz go skasowała, jak również tysiące innych postów i tematow.

Tak ludzie potrafią się zmienić.

Edytowane przez ala1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ala1983 napisał:

Lilith nie założyła tego forum, przyszła dlugo po.

Skoro miala prawie 60.000 tys postów to wiadomo, ze sie jej już przejadło, ileż można?

Tak, napisała posta pozegnalnego, po czym zaraz go skasowała, jak również tysiące innych postów i tematow.

Tak ludzie potrafią się zmienić.

Aha, byłem przekonany, że wspominała coś o tym, że jej traumatyczne doświadczenie pchnęło ją w tym kierunku, żeby założyć taką grupę... Musiałem coś przeinaczyć. Dążę do tego, że zapewne wielu osobom pomogła (w tym mnie!). Dlatego też szkoda, że już tu nie będzie pisać. Mało takich osób jak Lilith. Jeśli to czytasz, to wiedz, że mi pomogłaś wiele. To niesamowite jak zupełnie obca osoba w Internecie, może Cię podnieść na duchu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zabijakaTwórcą Forum, czyli ojcem założycielem jest Shadow_no. Tak jak napisała @ala1983 Lilith (czasem Artemizja) przyszła później, ale miała znaczący wkład w rozwój Forum. Teraz postanowiła razem z Exodusem, że opuszczą to szanowne miejsce i zaczną budować swoje życie gdzie indziej. Wiązało się to z decyzją, że wykasują konta razem ze wszystkimi swoimi postami. Wiem, że jest przez to dziura na Forum, ale nic nie możemy poradzić.

Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrego początku tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Jurecki napisał:

@ala1983 skasowanie postów Lilith i Exodus to ich "kroki do wolności". Tak to nazwali. Gdy się sprzeciwiłem kasowaniu postów to Exodus dał mi bana na tydzień.

Czemu mnie to nie dziwi?! 🤣 Exodus lubił bawić się w boga i swoim zachowaniem zraził do siebie wielu użytkowników forum, którzy przez niego poodchodzili. Akurat mam kontakt z kilkoma takimi osobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, acherontia styx napisał:

swoim zachowaniem zraził do siebie wielu użytkowników forum, którzy przez niego poodchodzili.

To prawda. Diagnozował jedną użytkowniczkę, kia_sportage i od dłuższego czasu jej już nie widzę na forum. z o.o. też przez niego odeszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ala1983 napisał:

To teraz po tym co przeczytalam, to watpie, czy Kasia będzie miała z nim dobrze.

A to już nie nasza sprawa. Najgorsze to oceniać kto z kim będzie miał dobrze i układać komuś życie. 

Cytat

A czy Shadow jeszcze to forum wogole obchodzi? Zaglada tu?

Bardzo rzadko, ale tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dryagan napisał:

A mimo wszystko Forum żyje. Codziennie jest po kilkanaście nowych postów, rejestrują się też nowe osoby. 

Nie skreślam...sama niedawno się zarejestrowałam 😁

Czasem wpadam i coś skrobnę a czasem tylko poczytam. 

Taaa..trzeba sily i motywacji ale forum przetrwa. Wierzę w to 😉

Edytowane przez Melodiaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dryagan napisał:

A to już nie nasza sprawa. Najgorsze to oceniać kto z kim będzie miał dobrze i układać komuś życie.

Nie śmiałabym oceniać, to raczej z troski o drugiego człowieka. Ludzie zaburzeni lub po traumach czesto podejmują irracjonalne decyzje pakując się w kolejne lub podobne klopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. 

 

Lilith i Exodus odeszli, taka podjęli decyzję. Ten temat w tym momencie jest zakończony. Jeśli ktoś znowu zacznie wypowiadać się o nich to posty będę przenoszone do kosza. Znacie ich z internetu, tylko, ciężko oceniać kogoś tylko na podstawie częściowej wiedzy. 

Każdy post jest własnością autora, a usuwanie całych wątków w momencie kasowania pierwszego posta to błąd, który wp mialo usunąć...

 

Tak, Shadow_no zagląda, macie jakieś pytania do niego? 

 

Forum to ludzie, aktywność userow. To też ogromna kopalnia wiedzy, część merytorycznych postów uciekła, ale reszta została. 

 

 

A poza tym co u Was ? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Illi napisał:

Czesc wszystkim. 

 

Lilith i Exodus odeszli, taka podjęli decyzję. Ten temat w tym momencie jest zakończony. Jeśli ktoś znowu zacznie wypowiadać się o nich to posty będę przenoszone do kosza. Znacie ich z internetu, tylko, ciężko oceniać kogoś tylko na podstawie częściowej wiedzy. 

Każdy post jest własnością autora, a usuwanie całych wątków w momencie kasowania pierwszego posta to błąd, który wp mialo usunąć...

 

Tak, Shadow_no zagląda, macie jakieś pytania do niego? 

 

Forum to ludzie, aktywność userow. To też ogromna kopalnia wiedzy, część merytorycznych postów uciekła, ale reszta została. 

 

 

A poza tym co u Was ? 🙂

Brawo. W końcu ktoś to napisał. Ja również uważam że nie powinno się mówić a tym bardziej oceniać kogoś kogo już tutaj nie ma. Mamy wolną wolę i własne życie. 

A co u mnie? Cóż już lepiej bo zaliczyłam wizytę w przychodni z córką i po tygodniu złego samopoczucia po powrocie z tej wizyty czuję się jak nowo narodzona🤦 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, initium napisał:

Ludzie wolą teraz inne kanały komunikacji niż fora. Niestety. Wg mnie pisanie w wątkach jest bardziej naturalne niż np. posty na Facebooku. A jak niektórzy ogarniają porozumiewanie się ze sobą na kilku platformach, tym bardziej nie wiem.

Starzy wyjadacze zawsze będą woli fora.. 

 

Ciekawe czy na którąś z grup fb można wrzucić stronę forum? @Dryagan

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×