Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Rano pojechałam sama na cmentarz w moim mieście na grób babci i dziadka ze strony ojca, było sporo ludzi. Zapaliłam czerwonego znicza w kształcie serca, zrobiłam fotki moim aparatem cyfrowym, pomodliłam się, pospacerowałam jeszcze trochę po cmentarzu i wróciłam do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry bardzo 🙂

Widzę, że temat halloween i wszystkich swietych chwilowo zajął wrony. 

@Dryagan tez nie lubie komercjalizacji. Niestety w dzisiejszych czasach występuje wszędzie i odnośnie każdego tematu... 

Mialam dobry dzień, ale właśnie wylalam sobie mleko na czysty narożnik i jestem wk.... No. Także miłego dnia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mialam dobry dzień, ale właśnie wylalam sobie mleko na czysty narożnik i jestem wk....

@Illi olej to i dalej miej dobry dzień...

Witam i ja, dzisiaj troszkę później wstałem, bo późno się położyłem spać. Korzystając z dnia wolnego oglądałem mecz Świątek i Kudermietowej (WTA Finals). Jeszcze zatem nie wiem czy dobry, okaże się. Na razie trzeba zarzucić jakieś śniadanko do paszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Melodiaa napisał:

Dzień dobry pracujących i nie pracujących...

 Ja jutro do pracy po tygodniu wolnego, i JUŻ mi sie nie chce..😆

 

Hej wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alone05 wszystkiego najlepszego w takim razie 🍀🌻🍀🌺

Ja właśnie wróciłem z pracy - kołowrotu ciąg dalszy. Nie miałem nawet czasu zajrzeć na Forum a teraz nadrabiam, zjadłem obiad i odpoczywam, ale jeszcze potem muszę popracować. Nie lubię zabierać pracy do domu, ale czasem trzeba niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani, teżmiałam ostatnio ciężki czas...praca jako psycholog szkolny, której nie lubiłam wpędziła mnie w ciężką bezsenność.  na szczescie poszlam po rozum do głowy i odeszłam stamtąd po 6 mcach. mam dużo uczniów a za poł roku otwieram własna działalnosc) szczerze powiem ze nienawidzę pracować dla kogoś...a to co szefowa dziś wyprawiała to nie wiem smiac się czy płakać...jak małe rozkapryszone dziecko)) jestem z siebie dumna bo wykazałam się dziś dużą dojrzałością. jedyne czego troche zal to miłe relacje z koleżankami z pracy i z dziećmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa:)

W koncu się wyspalam i czuje ze man energię do życia. Ostatnie dni spalam po 10/11h i nadal zmeczona... dotarło do mnie, że "zapomnialam" o lekach na tarczycę w ostatnim czasie. No i mam nadzieję, że to stąd taki energetyczny spadek zaliczyłam.

Dzisiaj zapowiada się trochę pracowity dzień:)

A jak u Was ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×