Skocz do zawartości
Nerwica.com

PREGABALINA (Egzysta, Linefor, Lyrica, Naxalgan, Pragiola, Preato, Pregabalin Accord/Mylan/ Pfizer/ Sandoz/ Sandoz GmbH/ STADA/ Zentiva, Pregamid, Tabagine)


tekla67

Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

193 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      138
    • Nie
      42
    • Zaszkodziła
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Najwyżej moje drobne się zmarnują które na to wydaję. Mój ulubiony pokarm to jadło w postaci steka, którego jeszcze nie umiem tak zgrillować, żeby wyszedł tak samo dobry jak poprzednio, ehh

A komu to poczebne? A dlaczego?

 

Już widzę jak wyrzucasz do śmieci 12 paczek swojego ulubionego pokarmu . :lol:

 

A żebyś wiedział, no na pewno nie wszystkie, ale jak olejek mi to zastąpi to i wszystkie, chętnie bym to nagrał i wrzucił do sieci co by niektórzy się najedli oczami haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem wszystko , dobre ogólem całość dyskusji hehe ;)) nikt nie bije rekordów , po prostu byłem w takiej dupie że masakra a nie czuje zwykłych dawek benzo , i jak wszystko na raz zmieszałem to dopiero się lekko uspokoiłem , by móc iść spać , inaczej bym sie pociał,napił,zabił kto wie , tak rano wstałem normalnie i już inaczej ukierunkowałem myśli .

tak mam namieszane gaba , ale trudno.

 

ja jem dziennie 2mg klonazepamu z rana do tego wenlafaksyne i pregabalina 300mg i czasami dorzucam jeszcze na noc 300mg pregi lub 150, a no i lerivon 45-60mg na sen.

 

co do ernesta tak pregabalina może powodować kopa energetycznego , to taki paradoks ale tak może , tak samo jak baclofen mnie pobudza mocno . nie raz pregabalina usypia a nie raz pobudza , to dziwny lek , ale dobry.

 

zolpidem jest slaby 1 tabletka nie dziala , 5 tabletek nei dziala , cala paczka nie dziala. po calej paczce dziwne uspokojenie z pobudzeniem i chcę się coś robić zamiast iść spać.

immovane tak samo, zolpiclon tak , już troche lepszy lek bo to prawie benzo , tznczy ma dodatkowe działanie rozluźniające mieśnie,przeciwlękowe. ale też lipa i gorzki smak w ustach może utrzymywać się 2 dni , tony pasty do zębów tego nie zabiją :)

 

aha i jeszcze jedno 2mg klona nie psuje kuracji SSRI/SNRI wiem to po sobie , bo kiedyś jadłem też 2jke klona z parogenem i byłem terminatorem,czułem się jak młody bóg , inna sprawa że tej 2jki wcale nie czuć :P. teraz jem wenlafaksyne mam zamiar stestować każdą możliwą dawkę , dobrze toleruję ten lek . puki co 75mg , bo dopiero zacząłem(zaczynałem od 37,5, przechodząc z paro) , będę zwiekszał co tydzień o 37.5mg . pozdrawiam .

 

ps: co do dostępu do benzo , nieograniczony , mam zaświadczenie od prywatnego na afobam i clonazepam . ale nie pisać mi na priv

 

a i tak wogole też uważam że powinno się brać to doraźnie benzo , żeby nei było , ale po prostu życie pisze różne scenariusze , też wolałbym nigdy nei brać 1wszej tabletki relanium. tak smao jak wolałbym nigdy nie zapalić 1 papierosa . ale nie mam maszyny cofającej się w czasie . i nie mam zamiaru teraz się meczyć z odstawianiem , puki co . ale odstawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej benzowiec84 :) Najważniejsze w tym wszystkim jest to aby dobrze się czuć i funkcjonować normalnie. Jeśli przy takim zestawie naprawdę czujesz się o.k. to tylko się cieszyć. Wiadomo że benzo to ,,szatański" wynalazek ale robiliśmy i będziemy robić błędy. Ja, Ty i wszyscy. Takie jest życie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i tak wogole też uważam że powinno się brać to doraźnie benzo , żeby nei było , ale po prostu życie pisze różne scenariusze , też wolałbym nigdy nei brać 1wszej tabletki relanium. tak smao jak wolałbym nigdy nie zapalić 1 papierosa . ale nie mam maszyny cofającej się w czasie .

Na szczęście ewolucja jest na tyle sprytna, że takie osobniki jak ty nie powielają swoich złych genów i same eliminują się ze społeczeństwa. Einsterin miał rację, głupota ludzka jest nieskończona.

 

i nie mam zamiaru teraz się meczyć z odstawianiem , puki co . ale odstawie.

Srali muchy, będzie wiosna. :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... uratowało mniue 2mg klonazepamu , 6mg afobamu i 7 zolpiców zjedzonych . uspokoiłem się i poszedłem spać , do tego pregabalina. ja nie czuje działania benzo w mniejszych dawkach niż 6mg afobamu .

zolpidemu potrafie zjeść całą paczke na raz , nie usypia mnei to i głupi lek.

I ty jesteś normalny i zdrowy?!

 

Współczuje twoim rodzicom. Musisz być dla nich ogromnym problemem i powodem do wstydu, co oczywiście nie przeszkadza pasożytować ci na nich jak huba... ale już niedługo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... uratowało mniue 2mg klonazepamu , 6mg afobamu i 7 zolpiców zjedzonych . uspokoiłem się i poszedłem spać , do tego pregabalina. ja nie czuje działania benzo w mniejszych dawkach niż 6mg afobamu .

zolpidemu potrafie zjeść całą paczke na raz , nie usypia mnei to i głupi lek.

I ty jesteś normalny i zdrowy?!

 

Współczuje twoim rodzicom. Musisz być dla nich ogromnym problemem i powodem do wstydu, co oczywiście nie przeszkadza pasożytować ci na nich jak huba... ale już niedługo...

 

 

a gdzie ja napisałem że jestem normalny ?

przynajmniej nie namawiam jak ty do zażywania 1250mg wenlafaksyny , jem na własną odpowiedzialność , ale wiesz co szkoda mi na ciebie psuć mojej klawiatury za 20zł , jesteś mniej warty .

 

a od rodziców się odpierdol ćwoku patrz na swoich co wychodowali za bezbożnika . Bóg cie nie kocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie 2 mg alpry to już duża i zarazem optymalna dawka. 1,5-2 mg. więcej bym nawet nie próbował :P i doraźnie, nie cały czas. może już nie teraz

 

Doraźne branie benzo, raz na jakiś czas w sytuacji kryzysowej spełnia swoją rolę.

Ja cały swój zapas benzo już dawno wydałem i w razie konieczności na ,,czarną godzinę" trzymam PREGABALINĘ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wczoraj udałem się do swojego lekarza z prośbą o spamilan, gdyż ostatnie dni były dla mnie koszmarne wieczny stres, lek przed nową praca itp...

 

Dostałem to o co prosiłem, ale lekarz zasugerował ze Spamilan do słaby lek i jak nie będzie poprawy dodatkowo dostałem Pregabaline, poczytałem trochę pod apteką co to za lek i zdecydowałem się jednak na Pregabaline(Sandoz)

 

Jakoś wcześnie rano wziąłem 75mg i poszedłem dalej spać, po przebudzeniu czułem się kiepsko(byłem zestresowany, trochę, otępiały) ale z każda godziną czuję się lepiej i coś mnie zmotywowało do napisania tego posta i co leprze trochę posprzątałem pokój :roll:

 

Żyje z nadzieją ze do Poniedziałku stanę na nogi i będę mógł iść na nowej pracy i nie wykastruje mnie jak zrobiła to dulsevia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie 2 mg alpry to już duża i zarazem optymalna dawka. 1,5-2 mg. więcej bym nawet nie próbował :P i doraźnie, nie cały czas. może już nie teraz

 

Doraźne branie benzo, raz na jakiś czas w sytuacji kryzysowej spełnia swoją rolę.

Ja cały swój zapas benzo już dawno wydałem i w razie konieczności na ,,czarną godzinę" trzymam PREGABALINĘ :)

 

pregabalina jest OK ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ewidentnie poprawia samopoczucie i staje się bardziej rozmowny z innymi ludźmi , działa na mnie prospołecznie ,świetny lek ale jeszcze chce wypróbować gabapentyne i phenibut, benzowiec84 wiesz może czy można łączyć baklofen z pregabaliną lub benzodiazepinami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek dokladnie, ogolne to dziwnie sie boje tego leku, ale moze powoduje to moj obecny stan no i naczytalen sie w necie o tym leku :shock: . 24 lutego mam wizyte kontrolna i zapytam czy mozna dolaczyc do pregi spamilan a potem jak spamilan sie roskreci odstwic prege ...

Jak myslicie ?

 

Biore jeszcze tritico przed snem 50 mg

 

Jak u was z libido czy orgazm po pregabalinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ewidentnie poprawia samopoczucie i staje się bardziej rozmowny z innymi ludźmi , działa na mnie prospołecznie ,świetny lek ale jeszcze chce wypróbować gabapentyne i phenibut, benzowiec84 wiesz może czy można łączyć baklofen z pregabaliną lub benzodiazepinami ?

 

ja łączę . zjem czasem z rana 300mg pregabaliny a np potem 50mg baclofenu , sprawdzałem też na interakcje czy są i nie ma http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/list?who=patient

 

z benzodiazepinami można śmiało łączyć , jak widzisz jem codziennie 2mg klona . a czasami w trudnych okresach dojem jeszcze afobamu .

 

zalezy jaki masz organizm , może zwiększyć się sedacja albo coś , ja łącze i mi nic nie jest.

 

pregabalina "otwiera gębe" mi też się po niej chcę gadać itp .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jem codziennie 2mg klona . a czasami w trudnych okresach dojem jeszcze afobamu .

 

zalezy jaki masz organizm , może zwiększyć się sedacja albo coś , ja łącze i mi nic nie jest.

 

pregabalina "otwiera gębe" mi też się po niej chcę gadać itp .

 

To fajnie że nic Ci nie jest :)

Przynajmniej ktoś zadowolony z trafionych leków i skutecznego leczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to was podziwiam, walicie takie dawki jak 300mg i jeszcze chodzicie. Ja przy 1x75mg czuję już spore działanie. Przy 2x75mg czułem mocne działanie, przy 300 chyba bym nie ogarniał kim jestem i gdzie się znajduję. Ten lek jest naprawdę silny i jego działanie może nie jest takie widoczne ale działa i to silnie, szczególnie ta euforia. Mi już towarzyszy ponad 2 tygodnie jak biorę pregę. Ani mi się śni zwiększać. Deficyt lęku mam już i tak ogromny, ten lek robi ze mnie psychopatę ale przynajmniej jestem butny, a nie lękowy ;)

 

-- 07 lut 2018, 11:59 --

 

P.S Najgorsze jest jednak to, że po tej predze straszliwie chudnę. Jem jak słoń, ćwiczę 2x w tygodniu a tracę tkankę tłuszczową jak szalony. Mam nadzieje że nie mięśnie, bo tutaj są przyrosty siły, ale masa leci w dół.

To jest po prostu masakra, stymulant w aptece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×