Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy macie normalne porady dla prawiczka


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.roksa.pl/pl/anonse/pokaz/314221

Może zrzucimy sie dla kolegi po 10zl?...

Spoko, dla detektywa dam więcej - jeśli zechce tak rozwiązać problem.

Pozostaje logistyka.

 

Myślę jednak, że problem jest w jego głowie, a przytaczane przeszkody są wykładnią lęków. Czyli ich racjonalizacją.

Zresztą nic dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof,

to-jest-prawdziwa-milosc_19451110.jpg

Nick Vujicic - człowiek bez rąk i nóg - z żoną podczas miesiąca miodowego.

Jest autorem książek, aktorem, wokalistą, kaznodzieją, producentem filmowym. Jeździ na deskorolce, nurkuje, łowi ryby i skacze na spadochronie. Do tej pory przejechał pięć milionów kilometrów, prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga. Jest żonaty i ma dwóch synów.

Szukaj wymówek dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, jakich Ty porad oczekujesz? Hę? Skoro nie chcesz w najmniejszym stopniu wysilić się, aby oczarować kobietę to dostałeś radę - idź na mewki, ale i córy Koryntu Tobie nie pasują - to cóż.. fapuj sobie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich,by nie było dziwek.Nie wydam kasy.

 

.... to może od tej strony:

Bierzesz 1000zł ( nie masz, bierzesz kredyt ),

jedziesz do Lwowa na tydzień,

i rozbijasz sie po klubach/ jezeli wolisz to po restauracjach,

pokazujesz, ze masz hasj, masz gest,

nie minie chwila i poznasz kilka ladnych, mlodych dziewczat, szukajacych sponsora.

Nie dziwki, mlode, atrakcyjne, zadbane,

przy okazji zrobisz sobie wakacje i...

może nawet wrócisz z którąś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu na forum jakas kobieta, ktora wzielaby sprawy w swoje rece i rozprawiczyla wiejskiegofilozofa?

 

Wymagania:

* Polka

* najlepiej Polka, lat 40

* lubiaca seks dla zabawy

* niewymagajaca - wiejskifilozof jest rencista, nie obraca milionami, nie chce takze zwiazku i dzieci

* preferowany dojazd wlasny lub zamieszkanie w okolicy wiejskiegofilozofa

 

Chetne panie zapraszamy do wysylania zgloszen na PW wiejskiegofilozofa. START!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof,

to-jest-prawdziwa-milosc_19451110.jpg

Nick Vujicic - człowiek bez rąk i nóg - z żoną podczas miesiąca miodowego.

Jest autorem książek, aktorem, wokalistą, kaznodzieją, producentem filmowym. Jeździ na deskorolce, nurkuje, łowi ryby i skacze na spadochronie. Do tej pory przejechał pięć milionów kilometrów, prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga. Jest żonaty i ma dwóch synów.

Szukaj wymówek dalej..

 

O w mordę jeża, ale hardcore! To zdjęcie pokazane, aby wszystkim przekonanym o wyjątkowości swoich problemów zrobiło się lepiej? No rzeczywiście, poczułem się troszkę lepiej. Ale potem pomyślałem, że jak jest producentem filmowym, aktorem, pisarzem, to ta suczka jest z nim pewnie dla kasy i że nikt normalny nie związałby się z taką osobą. Poza tym zauważyłem, że osoby ciężko niepełnosprawne często usiłują realizować się w sporcie wyczynowym i na wielu różnych polach, i że coś w ten sposób kompensują. Moim zdaniem usiłują kompensować coś, co jest niemożliwe do powetowania - BRAK ATRAKCYJNOŚCI FIZYCZNEJ. Taka osoba bez rąk może sobie przejść przez biegun północny, wejść na Elbrus, ale szansę na spełnienie w miłości i seksie ma może jedną na miliony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezła ta jego chinka :shock:

 

na forum jest duzo ludzi atrakcyjnych jednak nie spełniających się ze względu na swoje uwarunkowania psychiczne.

nieciekawa sytuacja z elementem straty potencjału..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu na forum jakas kobieta, ktora wzielaby sprawy w swoje rece i rozprawiczyla wiejskiegofilozofa?

 

Wymagania:

* Polka

* najlepiej Polka, lat 40

* lubiaca seks dla zabawy

* niewymagajaca - wiejskifilozof jest rencista, nie obraca milionami, nie chce takze zwiazku i dzieci

* preferowany dojazd wlasny lub zamieszkanie w okolicy wiejskiegofilozofa

 

Chetne panie zapraszamy do wysylania zgloszen na PW wiejskiegofilozofa. START!!!

 

O,to dobry pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O,to dobry pomysł

- jako gra wstępna czytanie na głos książek o podróżach , poganach i kuchni staropolskiej ;)

 

Na głos nie :D boli gardło.

 

Wez no sie troche lepiej reklamuj bo nikt sie nie odezwie :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez no sie troche lepiej reklamuj bo nikt sie nie odezwie

 

 

wiejskifilozof, Panie , tu już same słowa nie pomogą ,,, latami gadasz i dupa blada . Jak na moje oko , powinieneś odgrzebać Temat " Zatoka Nudystów "ew. " Zatoka Erotomanów " i wrzucić tam na zachętę-przynetę dla najaranych acz niezaspokojonych kobiet jakieś swoje fotki z gołą dupą od tyłu , troche z boku , nawet w jakis seksownych gaciach powinieneś wystąpić . Albo jak czytasz erosomańską książkę na waleta w wiklinowym fotelu ,,,rozumiesz tego typu .

Powiem Ci w tajemnicy ,że swego czasu jak dałem tam swoje "fajne " zdjęcie , to napisała do mnie jedna taka co chciała ze mną nad morze pojechać . Nie wiem , chyba chciała się wykapac na golasa , a potem to jeden Bóg wie co jej po łbie chodziło ,,,

Tak więc zdejmuj gaciory i strzelaj fotki , będziesz królem napalpnych dziewic ;) . Tylko nie dawaj zdjęc z przodu na golasa , bo dostaniesz bana i Cie pogonią z Forum .

Narka , ( ciekawe czy sie odważysz ) :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×