Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

mhrps

Użytkownik
 • Zawartość

  1637
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. To jest prawdopodobnie wina touchpada. Spróbuj odinstalować standardowe sterowniki i zobacz co będzie na defaultowych windowsa.
 2. Powiedz, że jesteś wolny i czekasz na oferty.
 3. Xenna, miralax, dużo wody z elektrolitami i powinno pomóc. Ewentualnie możesz pomyśleć o zmianie leku na taki, który ma mniej efektów ubocznych związanych działaniem antycholinergicznym.
 4. mhrps

  Imigranci - za czy przeciw?

  Choćby różnego rodzaju narzędzia , maszyny , elektronikę . Wyprodukowane w Polsce z etykietą Bosch i Siemens? Faktycznie bardzo niemieckie te produkty (pomijając mysl techniczną, której w Polsce jest niestety mało).
 5. mhrps

  Spamowa wyspa

  Wydaje mi się, że w sądach trochę wzięli się do roboty. Może też się trochę boją dobrej zmiany. Coś ruszyło, choć niekoniecznie zawsze na lepsze. Ogólnie za PiSem nie przepadam i nawet gdyby różnica była obiektywnie na plus i tak wolałbym PO. Nie podoba mi się ta cała polityka narodowo katolicka. Trąci myszką, zacofaniem i w dłuższej perspektywie nas uwsteczni, niestety.
 6. mhrps

  Imigranci - za czy przeciw?

  Co takiego Polacy kupują z Niemiec oprócz wypierdzianych szrotów? Pomyśl trochę chłopie, zajrzyj do danych zanim zaczniesz pisać bzdury: http://www.michalstopka.pl/polska-wyzyskuje-niemcy-mamy-spora-nadwyzke-handlowa/
 7. mhrps

  Imigranci - za czy przeciw?

  Ale 500+ to chybiony program. Można by lepiej rozdać te pieniądze, choćby przez normalne transfery socjalne, a nie konkretnie tylko na 2 dziecko. Emeryci, renciści, drobni przedsiębiorcy zostali ograbieni przez PiS (ich elektorat). W zasadzie jedyna grupa beneficjentów to biedne rodziny i to koniecznie z dziećmi.
 8. mhrps

  Spamowa wyspa

  Tak to się zapewne skończy dla wielu z nas. Może nie chodzi o te małpy, tylko że z samym sobą ciężko wytrzymać
 9. mhrps

  Spamowa wyspa

  Na brak serotoniny najlepsze są polskie dziewczyny ... tudzież leki antydepresyjne.
 10. mhrps

  nerwica

  Na pewno nie od połykania dużej ilości powietrza. Raczej od obciążenia organizmu procesem trawienia posiłku. Trzeba jeść mniej i częściej
 11. mhrps

  Spamowa wyspa

  http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/08/11807167_1005290749502979_8174654475609344732_o2__880.jpg
 12. mhrps

  Spamowa wyspa

  Jednak na niektórych działa na zasadzie placebo. Co ciekawe niektóre antydepresanty mają skuteczność zbliżoną do placebo właśnie. To samo jest zresztą z homeopatią.
 13. Polecam udać się do dobrego psychiatry z dużym doświadczeniem klinicznym. Przeprowadzka to oczywiście nie jest dobry pomysł chyba, że są jakieś racjonalne przesłanki o których w poście nie napisałeś .
 14. W depresji z bezsennością i pobudzeniem z lekiem antydepresyjnym na początku przynajmniej włącza się benzodiazepinę. Potem, jak lek zaczyna działać, benzo się zazwyczaj odstawia. To bardzo ułatwia funkcjonowanie w chorobie. Trudno powiedzieć czy masz brać trittico. Zawsze możesz zmienić lekarza na takiego, który inaczej poprowadzi leczenie. Może odstawienie esci było błędem, tak samo jak nie włączenie benzodiazepiny.
×