Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

adelkowska

Użytkownik
 • Zawartość

  73
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. adelkowska

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Artemizjo! Właśnie nie napisałam żadnego namiaru z powodu o którym piszesz. Nie znam na tyle dobrego psychiatry żeby go polecić. Taka prawda. A już jak liczysz na specjalistę który będzie się dobrze znał na nerwicach to moim skromnym zdaniem zapomnij o takim. Taka smutna prawda. Sama leczę się na Kosmonautów, ale lekarze tam są, powiedzmy, tacy jak wszędzie. Bez rewelacji. Sama zmieniałam 2 razy psychiatrów w tej przychodni z powodu ich, powiedzmy wad. A nie zmieniam przychodni tylko dlatego że wszędzie są tacy sami, więc żadna różnica wedle mnie. No ale to wszystko tylko moje odczucia i moje zdanie. Ktoś inny mógłby z kolei zachwalić to co ja krytykuję. Wszystko zależy od przypadku.
 2. Biorę zamiennik Efectinu - Velaxin od niedawna i wypróżniłam się z krwią, co mi się nigdy nie zdarza. Czy to może być od tego leku?
 3. adelkowska

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Moje gg 103 168 02. Bardzo chętnie pogadam, a mam bagaż doświadczeń nader bogaty.
 4. adelkowska

  STRONA PROTESTU

  Wszystkich świadomych łamania prawa poprzez wprowadzenie tego przymusu zapraszam na forum dyskusyjne. Scalamy nasze siły aby zaprotestować. Jeszcze nic straconego. http://powiedz-nie.phorum.pl/
 5. Jeśli jesteś przeciwna(y) wprowadzeniu od 2010 roku przymusowych badań intymnych dla kobiet pod groźbą braku pozwolenia na pracę zarobkową dołącz do protestu. Stworzyliśmy stronę protestu oraz forum gdzie dyskutujemy co zrobić aby nie dopuścić do wprowadzenia tego absurdu. http://powiedz-nie.c0.pl/
 6. Wszystkie osoby przeciwne wprowadzeniu zarządzenia minister Kopacz przymusu intymnych badań dla kobiet zapraszamy na nowo powstałe forum poświęcone protestowi w tej sprawie http://powiedz-nie.phorum.pl/viewtopic.php?f=1&t=1&p=4#p4
 7. http://w45.wrzuta.pl/plik/6uma8tdJJYm/skarga_1_.popr-1 Bez komentarza [Dodane po edycji:] Wszystkie osoby przeciwne wprowadzenia przymusowych badań intymnych dla kobiet zapraszamy na nowo powstałe forum http://powiedz-nie.phorum.pl/viewtopic.php?f=1&t=1&p=4#p4
 8. http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/339621,pracodawcy_a_nie_nfz_musza_zaplacic_za_cytologie.html Dziewczyny, czy zgadzacie się na taki przymus pod szykaną braku pozwolenia na pracę? Chcecie być traktowane jak bezwolne krowy? Wszędzie jest napisane że na jakiekolwiek badanie lekarskie musi być zgoda pacjenta. To jest niezgodne z prawami człowieka i konstytucją. Piszcie protest do rzecznika praw obywatelskich. Im więcej osób napisze tym lepiej.
 9. Używaliście plastrów na stopy które mają odtruwać organizm? Czy warto je nabyć? Czy aby to nie ściema?
 10. A ja lubię chłodek i chętnie bym skorzystała z kriokomory. Jesienią i zimą odżywam, mam w sobie wigor, a lato to dla mnie horror, nie jestem stworzona do wysokich temperatur. Chodzę zmęczona, jest mi gorrrrrąco bleeee i leje się ze mnie pot. A co do leków to mają zalety i wady, jak wszystko. Ale śmieszą mnie ludzie którzy odżegnują się od leków psychotropowych jakby to było narzędzie szatana i upatrując w nich samo ZŁO wolą pić sok Noni i leczyć się dziurawcem.
 11. adelkowska

  Jak długo czekać?

  Dzięki za radę. Tak, ja w nocy też postanowiłam kupić jeszcze jedną paczkę i brać przez 3 tygodnie 60 mg. A jak nie pomoże to kończę z citalopramem. Mam też wątpliwości bo biorę Citabax, ten najtańszy, jest on produkowany w yhm... Indiach i chyba w nikim ten kraj nie budzi pozytywnych skojarzeń co do produkcji takich rzeczy jak leki. No ale nie stać mnie na droższe leki aktualnie.
 12. Biorę Citalopram już 2 miesiące, w dawce 40 mg dziennie. Czuję się ciągle źle, czy warto wykupić jeszcze ten lek i poczekać do 3 miesięcy? Dodam że zażywam antydepresanty od 8 lat, zmieniają się tylko nazwy i dawki (choć te ostatnie są zawsze wysokie). Czy warto podwyższyć dawkę do 60 mg, czy dać sobie spokój? A po jakim czasie Wam pomagają tego typu leki? Zdarzyła się komuś poprawa po tak długim czasie?
 13. adelkowska

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Moje gg 103 168 02. Mam duzo wolnego czasu wiec moge gadac do woli.
 14. Czy ktoś z was wybiera się na koncert Depeche Mode? Jeśli tak to gdzie, do Warszawy?
 15. adelkowska

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Ja też narzekam na brak życia towarzyskiego. Ale ja się spotykam z ludźmi z "internetu" po uprzednich rozmowach z nimi przez gg. Jakoś nie przekonuje mnie spotkanie "w ciemno". A jakoś ostatnio osoby które podają tu swoje gg i do których zagaduję nie odpowiadają. Jest to zastanawiające, bo po co w takim razie podają te swoje gg?
×