Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy macie normalne porady dla prawiczka


Rekomendowane odpowiedzi

Panie wiejski filozof.

 

Myśleć za ciebie nikt nie będzie. Polecam rozwiązać krzyżówkę, są też kolorowanki dla dorosłych. Można zdjęcia poprzeglądać.

 

Kościół będzie krzywo patrzył, bo wg odwiecznego prawa religii. Związek między kobietą a mężczyzną ma jeden cel: założenie rodziny.

 

Więc w zasadzie stosunek seksualny bez miłości to tylko bardziej zaawansowana masturbacja. Nie warto.

 

Ponoć najbardziej seksowni są playboye, ale to ich sposób na życie. Mają inne deficyty. A ja ich szanuję bo to naukowcy i eksplorują zakryte obszary człowieka.

 

Nie chcę mieszać sexu z religią.

A być mężem i ojcem nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, bądź realistą. Mówisz prostytutkom nie, a co jeśli nigdy inaczej nie bzykniesz już nigdy? Uważasz, że chodzenie na dziewczyny lekkich obyczajów to jakaś ujma na honorze, czy co? Duchowni, politycy, biznesmeni, miliarderzy, wzorowi mężowie i ojcowie korzystają z usług prostytutek a Tobie nie pasi.. Cipka to cipka a kto wybrzydza ten nie bzyka. Wstydzisz się prostytutki czy tego, że jest kobietą a Ty masz z płcią przeciwną zerowe doświadczenie? Więcej kompleksów? wiejskifilozof, jeśli daje za kasę to ją interesuje tylko kasa a nie to jakim jesteś człowiekiem. Rozumiesz?

 

Skąd kasę wezmę,rencista nie obraca milionami.Może,nadal wierze w miłość ? I to,że któraś mnie zachcę.Tak,seks z przyjaźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, inaczej, to było podpisane jako piramida potrzeb hipsterów i na dole było wi-fi.

 

Czy ja wiem, bez seksu można przeżyć długie i ciekawe życie, bez tlenu trochę trudniej, więc to chyba jednak nie jest ta sama kategoria. :P

 

I nie mówcie, że państwo zapewnia lub ma zapewniać ludziom zaspokojenie potrzeb, które tu są opisane jako fizjologiczne, bo ranicie moje uczucia kapitalistyczno-wolnościowe. Proszę się ruchać i oddychać za własne :P

Gdyby mi dano,za darmo jakoś babkę do sexu.To bym się cieszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czechach istnieje coś jak pielęgniarka środowiskowa od spraw seksualnych. (Nie znam szczegółów - pamiętam urywek z TV, kiedy jeszcze TV nie była zagrabiona przez obecną prymitywna hołotę.) Jej zadaniem jest zaspokajanie podopiecznym ich potrzeb seksualnych. Jest to refundowane przez ichnie NFZ. Teoretycznie masz prawo do leczenia na terenie EU. Może więc dało by się postarać się o jakąś fajną czeszkę.

 

(U nas narodowo-katolicki ciemnogród zamiast seksualności proponuje "moralność". "Moralność" oczywiście zgodną z aktualnie obowiązującą doktryną. Ciekawe, czy dla obecnej narofowo-katolickiej dokryny moralnej, pani obsługująca wielu facetów i opłacana przez państwo, to prostytutka.)

 

O taka kobieta mi by się prydała,może by tak Czechem zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filozof albo nie chcę podupczyć albo ma w sobie jakiś blok.Stawiam na to drugie bo jednak zakłada te tematy i o tym piszę.

Szuka wymówki typu kto mnie zawiezie? Przecież one nie przyjmują pod koniec stumilowego lasu gdzie nie ma dojazdu.

Są busy,taxi... Jakby tak naprawdę chciał to by dojechał.

Kiedy ktoś mu daję rady osnośnie kobiet które nie dają za pieniądze to też znajduję wymówki.

Póki dalej będzie tak robił to umrze będac prawiczkiem.

Bardziej blokada,kiedy koledzy.Mając 18 lat zaliczali,ja bałem się kobiet.

a z jakiej racji spoleczenstwo ma mu prostytutki oplacac?

 

Piramida_Maslowa_1.jpg

Państwo zapewnia powietrze, jedzenie, picie, ciepło, spanie, to czemu nie miałoby zapewniać seksu?

O śmierci z głodu nigdy nie słyszałem (mowa o Polsce), można uzyskać pomoc w postaci noclegowni i posiłku, nawet jak człowiek nie ma kompletnie nic, z wyziębienia jest trochę zgonów, większość to alkoholicy nie szukający pomocy.

Niby to innego typu potrzeba i można jakoś przeżyć, poniżej lista państw z refundowanym seksem, nie wiem na ile prawdziwa i nie obchodzi mnie to :D

 

Asystenci seksualni istnieją już w Niemczech, Szwajcarii (gdzie otrzymują za swą usługę równowartość100-150 euro), Danii, Belgii, Holandii (gdzie koszt usług seksualnych dla niepełnosprawnych jest zwracany przez ubezpieczenie społeczne), Włoszech i Austrii. W Izraelu korzysta się z asystentów seksualnych w ramach tzw. seksoterapii. Osoby wykonujące tę pracę przechodzą specjalne przeszkolenie. Praca asystenta seksualnego, którym może być kobieta lub mężczyzna, bez względu na orientację seksualną, polega zarówno na odbywaniu stosunku z osobą niepełnosprawną, jak też pomocy w masturbacji czy zwykłym zbliżeniu ciał.

http://gosc.pl/doc/907850.Zawod-asystent-seksualny

Myślę,że obyczajowi liberałowie.By mi pomogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czechach istnieje coś jak pielęgniarka środowiskowa od spraw seksualnych. (Nie znam szczegółów - pamiętam urywek z TV, kiedy jeszcze TV nie była zagrabiona przez obecną prymitywna hołotę.) Jej zadaniem jest zaspokajanie podopiecznym ich potrzeb seksualnych. Jest to refundowane przez ichnie NFZ. Teoretycznie masz prawo do leczenia na terenie EU. Może więc dało by się postarać się o jakąś fajną czeszkę.

 

(U nas narodowo-katolicki ciemnogród zamiast seksualności proponuje "moralność". "Moralność" oczywiście zgodną z aktualnie obowiązującą doktryną. Ciekawe, czy dla obecnej narofowo-katolickiej dokryny moralnej, pani obsługująca wielu facetów i opłacana przez państwo, to prostytutka.)

 

O taka kobieta mi by się prydała,może by tak Czechem zostać.

 

czyli to, że nie poszedłeś na prostytutki to nie jest kwestia moralna, a niechęć do wydania pieniędzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.roksa.pl/pl/anonse/pokaz/314221

Może zrzucimy sie dla kolegi po 10zl?

 

+pielegniarka

+za darmo

=wyglada na to, ze rozwiazalismy Twoj problem :)

 

( sam nie wiesz czego chcesz... juz 8 stron piszesz jakies pierdoly...

jak nie chcsz isc na dziwki to NIE ( i kropka ))

 

 

jeszcze raz:

Ty tak na serio @Natla_Miness .... ?

 

@wiejskifilozof nie szukaj powodow do wymowek, bo takie zawsze sie znajda,

zastanow sie co jests w stanie ofiarowac kobiecie ( i nie chodzi mi tu wcale o mamone ),

jezeli nic, to tez takiej kobiety szukaj od ktorej nie bedziesz wymagal niczego.

Kazdy szuka czegos innego w drugiej osobie,

jak wiesz kogo mniej wiecej szukasz to jest duzo latwiej - wiesz gdzie szukac.

 

Milosc sama sie pojawi, w odpowiednim czasie...

Najwiekszym bledem jest tkwienie w przekonaniu ze cos sie samo stanie,

jezeli nic nie zmienisz w swoim zyciu, nie podejmiesz inicjatywy to niestety ale samo NIC sie nie stanie.

....to tak samo jakby powiedziec ze schudniesz jak bedziesz sie odzwywial, prowadzil taki sam styl zycia jak obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic nie mogę dać kobiecie i tu jest problem.

No nie chcę dziewek,normalne dziewczyny.Też chcą seksu,nie od razu męża i 3 dzieci.

Dlatego ja ci szczerze i serdecznie życzę, żeby któraś z twoich koleżanek (obecnych lub nowo poznanych) doszła dokładnie do tego samego wniosku, że można sobie miło spędzić czas, bez egzotycznych podróży, drogich restauracji i poważnych deklaracji :great: Ważne jest w życiu, żeby chcieć tego samego. (Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×