Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy macie normalne porady dla prawiczka


Rekomendowane odpowiedzi

wiejskifilozof, Podejdź ją podstępem. Spytaj czy nie chciała by z tobą poobijać swoimi plecami selera. To takie podchwytliwe, możesz zapulsować. Albo dostać w ryj ale to zawsze jakieś nowe doświadczenie, prawie seksualne.
na miazge :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nikt ci porad dobrych nie da. To są doświadczenia indywidualne. Jak znajdziesz kobietę, która będzie chciała sex z toba uprawiać to samo pójdzie.

Druga prawda jest taka, że jak już sex to tylko z osoba z którą cię coś włączy emocjonalnie… wtedy jest kosmos i fajerwerki.

Sam sex żeby tylko przerwać dziewictwo to jak masturbacja przy użyciu innej osoby.

Być może tego właśnie chcesz, to proponuję jak poprzednicy skorzystać z profesjonalki.

Jak nie masz kasy to myślę że możemy się złożyć ;) co Wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xorrida,

 

w zadnym wypadku. na rente mu nie zaluje, choc wiem ze moglby pracowac gdyby chcial. na te zajecia co teraz chodzi mu nie zaluje choc wiem ze to dobre dla osob odizolowanych a on ma w pip kolezanek...

 

natomiast prostytutki mu nie zamierzam oplacac gdyby mu zalezalo to by juz dawno skombinowal te 50zl. pisal kiedys ze sie boi ze go pobija to rozmawialem z trzema prostytutkami na ten temat i kazda twierdzila ze nic mu nie grozi jak bedzie grzeczny :) poznij znalazl wymowke ze nie ma go kto dowiezc a na koncu stwierdzil ze po prostu nie chce seksu z prostytutka i okej jego wola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×