Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

PRECZ z ANTYBIAŁYM RASIZMEM!

dokładnie .

Pokazuje sie u nas( w lewackich telewizjach) ,że to biali są tacy niepoprawni politycznie , jako największe rasisty .

Jednak to czarnuchy sa najwiekszymi rasistami . Koleś był w USA i widział tam murzynów jak szanuja białasów .

Pracował jako rozwoziciel lodów ( taka wieksza buda na samochodzie ) i przez nieopatrzność wjechał do murzyńskiej dzielnicy ,,, to jak się małe małpiszony rzuciły na lody , to mu całą budę w mig ogołocili . Słowa nie mógł powiedzieć , bo starzy murzyni tylko obserwowali wszystko ze swoich ulic . Żadnemu murzynowi nie przyszło do głowy ,żeby zapłacić . Co będą czarni rasiści białym płacili ,,,za lody ( przecież lody sa dla dzieci ) ? haha .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co mówią media głównego ścieku Niemcy nie witają uchodźców z otwartymi rękami i kwiatami. Ich też się nie pytano o zdanie https://www.facebook.com/397510800308630/videos/990717500987954/ zwykłym Niemcom krytykującym islamu i uchodźców knebluje się usta, czas na nowego Hitlera który zrobi z Muslimami to co Hitler z Żydami ale muslimom się to przynajmniej należy i tylko to ich powstrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

Też się nad tym zastanawiałem, przecież mit multikulti dawno został już obalony w praktyce.

 

zgłębiłem się trochę w ten temat i wydaje mi się, że to są działania organizacji chcących wprowadzić NWO.

kiedyś się śmiałem i nie wierzyłem, ale jest dużo dowodów na to.

 

Polecam artykuły Roberta Brzozy i ten film [videoyoutube=0wlYQ5wDM8M][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ludzie sie budzą, merkelisko wygwizdane przez naród niemiecki krzyczące "zdrajca", "zdrajca"

Merkelisko jest juz skończone . Ona i jej partia zostanie odpowiednio oceniona przez naród Niemiecki w niedalekich wyborach .

Pewnie przed samymi wyborami będzie Merkelisko pajacowac , jak nasza obecna Kobra w okularach , ale gówno jej to da . GÓWNO!!!

Ja sie przestaje dziwić Narodowi Niemieckiemu ,że w 1933 roku poparł Hitlera , skoro wcześniej miał takich pier-dziel---ów u steru władzy , jak obecnie mają .Teraz też historia -oby nie - może się powtórzyć ,,, ale muslinów trzeba stąd pogonić .

Jutro jest rocznica Zwycięstwa Floty Chrzescijanskiej nad Muslinami ( którzy chcieli podbić Europe i wprowadzić tutaj swóją religię )pod Lepanto .

dostał Sułtan w dupę ,,, po dupie i przez dupę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może, w jakim celu tak usilnie promowane jest to multikulti?

trudno mi uwierzyć, że to jakaś głupia fanaberia, może chodzi o zapełnienie deficytu demograficznego?

Też się nad tym zastanawiałem, przecież mit multikulti dawno został już obalony w praktyce.

Albo to celowa zagrywka wpływowych ludzi, albo po prostu politycy mają w dupie to, do czego prowadzi multikulti, bo jeśli dojdzie do wojny w Europie, to i tak głównie ucierpią prości ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Mnie się jednak wydaje, że to celowa zagrywka. Te dolne warstwy, ogłupione, bezrefleksyjne masy, zajęte graniem na xbox i naśladowaniem wszystkiego co trendy, wstawiające sobie tęczowe avatarki na facebooku faktycznie jeszcze wierzą w multikulti, bo np. ich idole z krytyki politycznej lub Zjednoczonej Lewicy w stylu Moniki Płatek, głoszą takie poglądy, ale już ci idole, albo na jeszcze wyższym szczeblu, takie Merkelisko doskonale zdaje sobie sprawę z tego co robi - dla egoistycznych celów, realizuje zakulisowy plan, który będzie jeszcze wiele krwi kosztował zwykłych zjadaczy chleba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki artykuł (cztery strony): http://www.pomorska.pl/polska-i-swiat/art/8969497,jacek-palkiewicz-europa-staje-sie-kolonia-islamu-kiedy-to-mowie-nazywaja-mnie-rasista,id,t.html (Jacek Pałkiewicz: Europa staje się kolonią islamu. Kiedy to mówię, nazywają mnie rasistą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kaczynski-zastanawia-sie-czy-imigranci-sprowadza-do-europy-zarazy,585502.html

drukuj 13 października 2015, 13:36 "Cholera na wyspach greckich, dezynteria w Wiedniu". Kaczyński pyta o uchodźców (http://www.tvn24.pl)

W Europie są objawy pojawienia się bardzo niebezpiecznych i dawno niewidzianych chorób - przekonywał w poniedziałek Jarosław Kaczyński. Jego zdaniem z tego powodu w sprawie uchodźców powinien wypowiedzieć się minister zdrowia. Prezes PiS pytał też, czy to prawda, że istnieją "jakieś porozumienia odnoszące się do sprowadzenia 100 tys. muzułmanów". (http://www.tvn24.pl)

UWAGA ! UCHODŹCY PRZYWIEŹLI ZAKAŹNĄ CHOROBĘ DO AUSTRII DEZYNTERIĘ (CZERWONKĘ ) panika we Wiedniu

 

Posted by edgier25 w dniu 4 Październik 2015

 

 

 

 

 

 

1 ( Zaznacz )

 

 

Dezynteria – została do nas dostarczona czy jest to przypadek. Jest to choroba jelitowa mogąca doprowadzić do śmierci. Ile osób zarażonych to chorobą jest na wolności i ma kontakt z innymi ludźmi nie będącymi w świadomości zagrożenia.

Wiedeńczycy żyją dziś w stresie, poszukują w lekarskich księgach znaczenia słowa dyzenteria, ponieważ od dawna nie było ono w użyciu. Tymczasem największa sportowa hala Wiednia, słynny obiekt Ferry Dusika Hallenstadion, nazwany tak od nazwiska słynnego austriackiego kolarza, wypełniona ostatnio przez imigrantów szukających swego miejsca w bogatej Europie, została otoczona sanitarnym kordonem, ponieważ przybysze przywieźli z sobą dyzenterię, czyli czerwonkę.

 

W Wiedniu popłoch jest nielichy, i jeśli nawet nie jest na ulicach widoczny, to w domach i podczas spotkań towarzyskich temat tej zakaźnej choroby poruszany jest powszechnie. Towarzyszy tym rozważaniom strach, ponieważ bakterie i wirusy ( choroba ta może mieć podłoże zarówno wirusowe, jak i bakteryjne) przenoszą się z łatwością.

Wiedeńczycy mieszkający w pobliżu sportowej hali narażeni są najbardziej na ryzyko. Zmuszeni są do znoszenia mocnego, nieprzyjemnego zapachu środków dezynfekujących i taka sytuacja trwać będzie aż do całkowitego opanowania masowej już choroby. Przypadki czerwonki zanotowano także w miejscu zakwaterowania wielu imigrantów w innej dzielnicy Wiednia – w Simmeringu. Tam zastosowano podobne środki zwalczające zarazę, ale nikt nie ma żadnej pewności, czy dyzenteria nie ruszyła także w inne strony miasta, albo pojawi się w nich wkrótce.

To także wynik beztroskiego zaproszenia przybyszów z Syrii i innych państw, ogłoszonego przez Angelę Merkel. Skoro wielu z nich nie może udowodnić swego miejsca zamieszkania, a często także personaliów, stwierdzenie ich stanu zdrowia, przebytych, bądź nabytych w czasie podróży chorób nie jest w ogóle możliwe. To taka wstępna, ale daj Boże jedyna, lekcja wychowawczo – sanitarna, związana z pochodem, na który nikt nie jest przygotowany i który może przynieść nieprzewidziane skutki.

autor: Tomasz Domalewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy to walić do nich z broni palnej na każdej granicy. Należy postawić czołgi.
widać pod tym względem bardzo się od tej "dziczy" nie różnimy :) może od razu zacznijmy im łby obcinać za przedostanie się przez granicę.

 

Kto powiedział że mamy się od nich różnić?

Mamy dbać o SIEBIE przede wszystkim...

Jakby wyglądała sytuacja odwrotna?

My Europejczycy nielegalnie, całymi tysiącami szturmujemy granice Syrii, Egiptu, Arabii, Iraku, Iranu czy też Turcji....

i mamy

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-strzelanina-na-granicy-bulgarsko-tureckiej-z-rak-policji-zgi,nId,1904890

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ciemna karnacje, brązowe oczy, mocny zarost. Robie się wilgotna na sama mysl <3

przecież brązowe oczy noszą pojebusy.dziwny zbieg okoliczności usiłowania skręcenia karku kiedy sie puściło osobnika podczas obściskiwania,zaproszenia do łóżka po 2 dniach znajomości i przytulenia przez instruktora na strzelnicy.to co zrobią gównianoocy imigranci syryjczycy przekracza granice wyobrazni.to tylko nauczyciele wykładający perwersyjne szaleństwo w dowolnej postaci.przedsmaku tego dokonał niejaki abdullah asieri który jako pierwszy sie podłożył jako materiał testowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×