Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze robią te Norweżki. Jeśli kobieta wychodzi na miasto ubrana jak prostytutka, to nic dziwnego, ze zachęca do gwałtu. W polskim kodeksie karnym istnieje kategoria "przyczynienia się". Kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Tak wiec zakrywajcie swoje tłuste uda i nie malujcie sie jak dziwki, a nieszczęście was na pewno nie spotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robią te Norweżki. Jeśli kobieta wychodzi na miasto ubrana jak prostytutka, to nic dziwnego, ze zachęca do gwałtu. W polskim kodeksie karnym istnieje kategoria "przyczynienia się". Kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Tak wiec zakrywajcie swoje tłuste uda i nie malujcie sie jak dziwki, a nieszczęście was na pewno nie spotka.

[videoyoutube=ll8llUFVIyw][/videoyoutube] Nie od dziś wiadomo, że kobiety same się oddają czarnoskórym czy ogólnie muzułmanom, taka jest natura Polek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robią te Norweżki. Jeśli kobieta wychodzi na miasto ubrana jak prostytutka, to nic dziwnego, ze zachęca do gwałtu. W polskim kodeksie karnym istnieje kategoria "przyczynienia się". Kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Tak wiec zakrywajcie swoje tłuste uda i nie malujcie sie jak dziwki, a nieszczęście was na pewno nie spotka.

Tak ukryty islamista namawia do noszenia burki....

Widać muzułmańska zaraza już przenika społeczeństwo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że kobiety same się oddają czarnoskórym czy ogólnie muzułmanom, taka jest natura Polek.

 

Polki to zwykle szmaty. U mnie w miescie co weekend w nocnych tramwajach na jednego cudzoziemca przypada kilka dziewczyn (studentki, z wioch) , ktore go obskakuja i dra morde, dukajac po angielsku. Takie zrobia wszystko, byle tylko się wyruchać z cudzoziemcem. To wynika z tego, ze Polska jest najwieksza wiocha Europy, gdzie kazdy cudzoziemiec wzbudza swoim pojawieniem się sensacje. Zakompleksione głupie polskie dziwki wilgotnieją na myśl o murzyńskich palach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołuje mnie ten cały kryzys imigracyjny. Moja mizantropia się przez to pogłębia i mam poczucie beznadziei. Cokolwiek by się z tym nie zrobiło wychodzi na to, że ludzie ogólnie są do niczego. Jakąkolwiek ładną ideę sobie wymyślą, to się okazuje, że dupa z tego i ktoś ją zniszczy.

Myślicie, że można być przez coś takiego zdołowanym, czy może znajduję sobie jakieś problemy zastępcze? Kurcze, czas wracać na terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakompleksione głupie polskie dziwki wilgotnieją na myśl o murzyńskich palach.

:shock: całkiem jak ty, może to zarazliwe ?

 

Mnie wolno robić co chce, bo jestem facetem. Nie chciałbym jednak, by moja matka czy siostra ubierały się i malowały jak dziwki. Uważam, ze policja nie powinna pomagać komuś, kto prowokuje do gwałtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my_name, mnie tez dołuje problem imigrantów. Jak się nie odwrócisz , dupa z tyłu. Mam poczucie bezradności i zagrozenia jednocześnie :roll:

 

Juz na pewno wszyscy ciemni jada do zapisionej, biednej i zacofanej Polski, buahahhaa! Z pewnoscia kazdy z nich marzy o tym, aby tu przymierac glodem, jak znaczna czesc Polaczkow zyjacych ponizej minimum socjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, trochę mnie pocieszyłaś.

 

Nie boję się, że masowo zasiedlą Polskę, ale jesteśmy też Unią Europejską. Włosi czy Grecy ich nie zapraszali, a teraz mają przerąbane. Tak po prostu się wypniemy na to i będzie git? To już jest w pewnym stopniu wyrzeczenie ważnych dla nas wartości pod naciskiem przybyszów z dzikich krain. W niektórych się rodzą zbrodnicze instynkty nawet jak tylko w tv i internecie zobaczą, co tam się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wolno robić co chce, bo jestem facetem. Nie chciałbym jednak, by moja matka czy siostra ubierały się i malowały jak dziwki. Uważam, ze policja nie powinna pomagać komuś, kto prowokuje do gwałtu
Cienki z ciebie facet, jeżeli nie potrafisz kobiet z rodziny wychować. Najwyrazniej to one robia, co chcą :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my_name, mnie tez dołuje problem imigrantów. Jak się nie odwrócisz , dupa z tyłu. Mam poczucie bezradności i zagrozenia jednocześnie :roll:

 

Juz na pewno wszyscy ciemni jada do zapisionej, biednej i zacofanej Polski, buahahhaa! Z pewnoscia kazdy z nich marzy o tym, aby tu przymierac glodem, jak znaczna czesc Polaczkow zyjacych ponizej minimum socjalnego.

Taa, bo wszyscy tutaj pisża z zacofanej, biednej Polski :blabla: ze swoim zacietrzewieniem i frustracja sam się zachowujesz jak Polaczek, nudny sie robisz w swoim bezsensownym hejcie. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dość mocno przesadzasz. Byłem w wielu krajach, w Danii również, nie zauważyłem jakiejś wyjątkowej urody tamtejszych pań. Dla mnie Polki są najładniejsze, ale pewnie byłyby również, gdybym tu nie mieszkał. Tak generalizując, to chyba najmniej podobały mi się mieszkanki Wielkiej Brytanii (ale to akurat takie durne jest, żeby rozprawiać o urodzie w odniesieniu do narodowości).

 

Co do imigrantów, to taki proces wydaje się bardzo prawdopodobny (choć przyczyny będą zapewne inne):

[attachment=0]w.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×