Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

No raczej, że ktoś ma, Rosja, Isis, kraje islamskie, tak w ogóle to... http://wpolityce.pl/swiat/234414-isis-grozi-ze-zaleje-europe-imigrantami-wyslemy-wam-500-tys-ludzi-na-lodziach-a-wsrod-nich-ukryjemy-terrorystow przy tej głupocie rządów Europy to naprawdę niech ona upadnie i USA zrobi sobie w niej poligon doświadczalny dla nowych broni, ja chcę być już wtedy na Księżycu i oglądać te rozgrywki na ekraniku laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bym się nie pier...ł z "ciapatymi". Pod płot "brudasów" i rozstrzelać. Tak będzie taniej!

 

A tak na poważnie, to uważam że socjal we własnym kraju należy się przede wszystkim Polakom, ledwo wiążącym koniec z końcem i dymanym od dziesięcioleci przez zdeprawowane "elyty". Dopiero wtedy można by przyjąć imigrantów. W przeciwnym wypadku zaowocuje to wzrostem nastrojów ksenofobicznych i rasistowskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A tak na poważnie, to uważam że socjal we własnym kraju należy się przede wszystkim Polakom, ledwo wiążącym koniec z końcem i dymanym od dziesięcioleci przez zdeprawowane "elyty". Dopiero wtedy można by przyjąć imigrantów. W przeciwnym wypadku zaowocuje to wzrostem nastrojów ksenofobicznych i rasistowskich.

Tak o tym jest mowa. Zresztą myślę, ze zgrupowania nazistowskie tak tego nie zostawią. Raju w Europie mieć nie będą ale zapewne i tak wyjdą na swoje.

Przeczytajcie to

http://wpolityce.pl/swiat/234414-isis-grozi-ze-zaleje-europe-imigrantami-wyslemy-wam-500-tys-ludzi-na-lodziach-a-wsrod-nich-ukryjemy-terrorystow

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/233475-prawo-szariatu-zostanie-wprowadzone-takze-w-polsce-ludzie-beda-szczesliwsi-zapowiada-imam-anjem-choudary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście wymyślili z tym USA, zjedzcie lepiej leki i nie myślcie więcej o tym, tudzież wyłączcie ruskie wiadomości. Nie wiem jak ogromną przewagę nad resztą świata musiałaby posiadać armia USA zaangażowana na Bliskim Wschodzie, w Azji SE, w trzymaniu za mordę Kacapów, żeby jeszcze mieli interes w wyniszczeniu sojuszników z Europy i tworzeniu sobie kolejnego zagrożenia na Starym Kontynencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście wymyślili z tym USA, zjedzcie lepiej leki i nie myślcie więcej o tym, tudzież wyłączcie ruskie wiadomości. Nie wiem jak ogromną przewagę nad resztą świata musiałaby posiadać armia USA zaangażowana na Bliskim Wschodzie, w Azji SE, w trzymaniu za mordę Kacapów, żeby jeszcze mieli interes w wyniszczeniu sojuszników z Europy i tworzeniu sobie kolejnego zagrożenia na Starym Kontynencie.

 

Zindoktrynowany lewak. Kto ci płaci? Żydzi czy Amerykanie? (chociaż to to samo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście wymyślili z tym USA, zjedzcie lepiej leki i nie myślcie więcej o tym, tudzież wyłączcie ruskie wiadomości. Nie wiem jak ogromną przewagę nad resztą świata musiałaby posiadać armia USA zaangażowana na Bliskim Wschodzie, w Azji SE, w trzymaniu za mordę Kacapów, żeby jeszcze mieli interes w wyniszczeniu sojuszników z Europy i tworzeniu sobie kolejnego zagrożenia na Starym Kontynencie.

 

Dokladnie, zjedzcie swoje tabletki i nie myślcie za dużo o "swiatowych" sprawach. Jestescie jeszcze bardziej podatni na manipulacje od normalsow. Sorka MY JESTESMY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście wymyślili z tym USA, zjedzcie lepiej leki i nie myślcie więcej o tym, tudzież wyłączcie ruskie wiadomości. Nie wiem jak ogromną przewagę nad resztą świata musiałaby posiadać armia USA zaangażowana na Bliskim Wschodzie, w Azji SE, w trzymaniu za mordę Kacapów, żeby jeszcze mieli interes w wyniszczeniu sojuszników z Europy i tworzeniu sobie kolejnego zagrożenia na Starym Kontynencie.

 

Zindoktrynowany lewak. Kto ci płaci? Żydzi czy Amerykanie? (chociaż to to samo)

 

A Ty co ? Komuch jesteś? Amerykanow nienawidzisz? To pewnie ruskich kochasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopaczowa chcę przyjąć 9 tysiecy "uchodżców" zupełnie jej odbiło, jak tak dalej pójdzie to będę za wystąpieniem Unii po co nam ona jak za parę lat będzie to unia islamska z obowiązkowym prawem szariatu, lepiej związać się z Ruskimi, Węgrami, Czechami i tępić ta islamską swołocz. Pani Merkelowa już zupełnie straciła rozum teraz wszyscy najeźdźcy krzyczą Germany, Germany a często to ich jedyne słowo w języku europejskim które znają los Niemiec już jest przesądzony jeszcze parę lat i zaczną uciekać do biednej Polski przed islamistami. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim Niemcy padną to może Bawaria się odłączy, a potem wschód tj. dawne NRD, gdy nie wyrobią finansowo, nasilą się jeszcze nastroje nacjonalistyczne i nu nazis dojdą do władzy, kto wie, może wydadzą nawet nowego Hitlera ;]

Ty carlosbueno już tak nie panikuj z tymi muzułmanami i nie życz sobie jeszcze gorszych scenariuszy do rozwiązania tej kwestii, nie ma porównania między nimi a ruską 'opieką', raczej powinno się zawczasu samemu podjąć działania bo kacapy tylko czekają z ekspansją na osłabioną Europę i spełnienie mokrego snu Stalina. Polska powinna mówić jednym głosem z Czechami, Słowacją, Węgrami- tylko w sprawie imigrantów, bo Węgry to półwasal Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truchlo wariuje z bólu i wyżywa się tu po prostu. Troluje krotko mowiac. Przyznal się przed chwila na privie. Nie zwracajmy uwagi.

Zawsze dajecie się wciagac w takie gierki.

 

Boli cię, że też się dałaś wciągnąć, co :D ?

 

p.s daruj sobie riposty w stylu "chujuff sto" bo za stara na to jesteś, nie sądzisz?

(jak się przyznałem do jakiegoś bólu na privie, to racz wstawić screeny, ja np. mogę, nie potrzebuję taktyki "nasraj na kogoś i uciekaj")

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten łonogrzmot Wałęsa chce przyjmować nielegalnych. Patrząc na nich widzę samych młodych byków, którzy zamiast walczyć w obronie swoich kobiet i dzieci, wieją do Europy, żeby żyć na socjalu. A "Kobra" Kopaczowa tańczy jak jej Merkel zagra, podobnie jak Herr Tusk. Dodam, że zięć Kopaczowej dostał obywatelstwo polskie na dzień po złożeniu wniosku. A jest Ukraińcem z Kanady. Ukrainiec z Kanady to jak Niemiec z Argentyny. Ten rząd by nawet 100 tysięcy nielegalnych przyjął, bo wiedzą, że na jesieni popłyną, a dla "Kobry" pewnie już szykowana jest jakaś ciepła posadka w UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet te 12 tys. to nie jest kwota zagrażająca rodzimej kulturze. Nie zagraża nam zjawisko znane w Niemczech- kulturakampf-walka kultur. I gdzie jest ta demokracja, wolnosc słowa, skoro internautów straszy się prokuraturą za negatywne słowa o imigrantach, a w Warszawie zakazuje sie manifestacji ich przeciwników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×