Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

A powinieneś. Głos na bezpłciowego szlachciurę to powód do wstydu. Tym bardziej, że ten dziad ma nas wszystkich w dupie, odmawiając debaty z innymi kandydatami na fotel prezydenta.

Do tego szczycisz się swoją rzekomą lewicowością, liberalizmem i antyklerykalizmem, a Komor to klerofilny centro-prawak. Wstydź się za swoją hipokryzję Monki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, żaden wstyd. Co zrobisz jak w drugiej turze będzie Duda i Komorowski? Przecież oddanie głosu na Dudę to kalectwo umysłowe i zbrodnia przeciw własnemu narodowi. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, żaden wstyd. Co zrobisz jak w drugiej turze będzie Duda i Komorowski? Przecież oddanie głosu na Dudę to kalectwo umysłowe i zbrodnia przeciw własnemu narodowi. :(

Ja wcale nie twierdziłem, że Duda jest lepszym kandydatem od Komora :smile:. W drugiej turze w ogóle nie zamierzam uczestniczyć.

Moja osobista lista priorytetowa kandydatów:

11. Marian Kowalski

10. Grzegorz Braun

9. Andrzej Duda

8. Bronisław Komorowski

7. Adam Jarubas

6. Magdalena Ogórek

5. Jacek Wilk

4. Janusz Korwin-Mikke

3. Paweł Kukiz

2. Janusz Palikot

1. Paweł Tanajno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, tez myślę o Tanajno co prawda niewiele o nim wiem ale demokracja bezpośrednia jest tym co popieram. Ewentualnie Kukiz zostaje innych kandydatów nie widzę choć jakieś tam sympatie do Korwina i Palikota mam ale na prezydentów to oni się nie nadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Janusz Korwin-Mikke

Guru mój to Janusz

Komorowski ma poparcie zerowe w internecie,a ogromne w prawdziwym życiu.

W prawdziwym życiu też ma małe. W telewizji ma duże, ale tam robią propagandę, a na wyborach się fałszuje, co pokazały już ostanie wybory gdzie tysiące głosów przepadły, a osoby które o tym mówiły były zastraszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, tez myślę o Tanajno co prawda niewiele o nim wiem ale demokracja bezpośrednia jest tym co popieram. Ewentualnie Kukiz zostaje innych kandydatów nie widzę choć jakieś tam sympatie do Korwina i Palikota mam ale na prezydentów to oni się nie nadają.

 

Jak wybierać, to z tych czterech. Nie ma co karmić żarłocznego etatoprawactwa ani mainstreamowców.

 

W prawdziwym życiu też ma małe. W telewizji ma duże, ale tam robią propagandę, a na wyborach się fałszuje, co pokazały już ostanie wybory gdzie tysiące głosów przepadły, a osoby które o tym mówiły były zastraszane.

E tam fałszuje. Po prostu w bród ludzi jest zadowolonych z obecnej sytuacji w kraju, do tego są raczej apolityczni, a Komor wydaje się takim właśnie obojętnym kandydatem.

 

[videoyoutube=watch?v=mUPaXkOoOXM][/videoyoutube]

"Jest chata, będę ja

Kieliszki, wóda, czad!

I zioło, feta, hasz!

I można u niej spać do rana."

I za to go lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te skrajne lewaki to pewnie P0 :mrgreen:

Też sie zaliczają. Dzisiaj wiodą prym na lewicy chcąc całkiem zabrać elektorad SLD i Palikotowi.

Nawet Komorowski już swojego lewactwa sie nie wstydzi. Opadła maska. Z niego taki prawicowiec jak ze mnie primabalerina.

Pozwoliłem sobie dokonać samozacytowania się. Komór to to samo co europejska partia ludowa, PO Tusk i kopacz czyli jedno wielkie oszustwo. Z nich tacy prawicowcy jak że mnie lewak i antyklerykal. Sama kopacz powiedziała ze katolicyzm w pracy zawiesza na kołku. Tusk mówi o księżach per czarni. Komorowski natomiast podpisał gender konwencję, podpisze in vitro i jakby mu podsunął podpisał by związki partnerskie. To jaki z niego prawicowiec i katolik? Żaden. Stąd tak nie cierpię PO bo to tylko klamcy i oszuści. Nie tylko kradną ale i kłamią jak z nut non stop stąd większy mam szacunek dla lewicy choć się z nią nie zgadzam ale szanuje ich za to ze maja własne poglądy nie oszukują i nie udają kogoś kim nie są. PO tylko udaje dla lewicowych lewicę a dla prawicowcow prawicę. A to zwykła bezideowa partia aferzystow których spaja tylko władza i stołki a nie program i poglądy. Udają czasem prawicę ale to ukryci lewacy najgorszego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, PO to nie żadni lewacy to zresztą jak sam potwierdzasz partia bezideowa ma takie poglądy jakie ma przeciętny obywatel, bądź większość społeczeństwa czyli niby katolicy ale z naukami kościoła się nie bardzo liczą ale niech dzieci na wszelki wypadek mają religię w szkole. Zresztą podejście do gospodarki podobnie kiedyś niby liberałowie, podatek liniowy a dziś niby są państwem socjalnym, ale bardziej to jest socjalizm biurokratyczny bez faktycznego socjalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu się nie zgodzę. Większość ludzi ma jakieś tam poglądy sytuuja się po prawej lub lewej stronie. Nie ma czegoś takiego jak centrum. Tusk wymyślił tzw skrzydła lewe i prawe platformy by pobierać elektorat i pisowi i SLD kiedyś. Ta formuła się już dawno wyczerpala . Obecnie pisowi nie zabierają nic. Za to grają na zjedzenie SLD i elektoratu całkiem lewicowego. Stąd takie a nie inne ustawy i podpisy prezydenta. Powtarzam platformy z prawica nie łączy nic bo nawet z prawicowym liberalizmem gospodarczym na nie mają już nic wspólnego. Nie obniżają podatków tylko podwyższają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=rQZL1UsJ3J4][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=q2dkF8itrwU][/videoyoutube]

 

 

[videoyoutube=z9RK8_wddb4][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=E2HXg5fMaek][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=Bofs_J1IUdk][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=85zQDXip1Uw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×