Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Fascynujące są te wasze historie :Dmagic wolf, miałam podobnie w tym sensie, że sportowa klasa, dziewuchy wymiatały w kosza i wśród nich byłam taka sobie, ale potem na osiedlu się okazało, że jednak jestem niezła xD Ale to było dawno temu, teraz nienawidzę kosza i w ogóle nie trafiam :D

 

anemon, milego dnia, ja niestety nie z kawą, a z herbatą i paracetamolem :<

 

kia_ sportage, nie znam się na weselach, ale to takie ważne żeby mieć z kim iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie długo wyjdę na balety... (mam nadzieję)

taniec dobra rzecz ,,, ale taki wyjeb---any aż po krew z duszy sika .Banonowy sok i kvrwa hajda staruszki z ADHD na motorach ku połanaiu ostatnich kości , KU wniebowstąpieniu . Na balety wybieram sie juz kilka lat . Musiałbym wcześniej naniuchać się fety i doje-bac pastylkami ,,, bo inaczej byłbym sennny :lol:

Najlepsze AC/ DC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zobacz co mu po głowie chodzi :D
oto co mi po głowie chodzi : http://ulica-sezamkowa.maskotkowo.pl/postaci/wielki-ptak/

 

 

zzzzz, ale właśnie jest sezon na ptaki ... :lol:;) wczoraj był na króliki a jutro będzie na kaczki.
-macie na tym forum wyjątkowy talent do sprowadzania ludzi/ptaków na ziemię :roll:

 

 

kia_ sportage -fajnie że sie uśmiechnęłaś :smile:

Te czary to jednak niebezpieczne cholerstwo -chyba sie odbiło bo teraz siedzę tu i brechtam sie razem z Wami :mrgreen:

 

 

 

A teraz zagwozdka dla wszystkich forumowiczów :

kia_ sportage nie ma z kim iść na wesele,

a

Chcę tańczyć, pragnę tańczyć, mam w dupie wszystko, po prostu chcę tańczyć...
co byście im doradzili ? :pirate:

 

 

Najlepsze AC/DC
wiecie że ja nigdy tego zespołu nie wymawiałem AC/DC tylko ACpiorunDC :mrgreen:

 

 

Dobraaaaanoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Widzę niezłe szaleństwo się tutaj odbywało wczoraj.

 

JERZY62, specjalnie dla Ciebie przetłumaczę, bo jestem nadgorliwym kujonem "zastanawiam się, czy jak wypiję kawę, to będę w stanie zasnąć między 22 a 23" :D

 

wiejskifilozof, ooo fajna sprawa z ogrodem! A jakie warzywka się tam pojawią?

 

magic wolf, dziękuję za miłe słowa :D Jak wyrazić siebie, może przez tatuaż? Ja mam od niedawna, uwielbiam. A wyglądem to się wyróżniałam od zawsze, czerwone włosy, piercing, teraz już jest normalnie, ale chciałabym więcej tatuaży. Teraz artyści tatuatorzy są tak utalentowani... ^^

 

 

A teraz zagwozdka dla wszystkich forumowiczów

 

 

Dobry plan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak piszecie o kawie to mnie od razu bierze ochota :D A tu drugi dzień na paracetamolu i herbacie.

 

magic wolf, Kosmostrada jest bezkonkurencyjna, och, jakby było cudownie gdyby tu wróciła. No i taka cecha Kosmostrady, że była tu zawsze, poza tym momentem teraz. Ja to pojawiam się i znikam i potrafię na forum parę dni nie wejść. Mam nadzieję że wróci, a nie że poszła raz i na dobre :(

 

A czerwone włosy miałam kiedyś, teraz są po prostu brązowe. I kolczyki też powyjmowałam, a miałam dużo w uszach, we brwi... Co do szoku chwilowego, to może poszukaj czegoś odpowiedniego na aliexpress? :pirate: Ja w tym roku odkryłam peruki i wkręcałam znajomych pokazując im fotkę siebie w krótkich włosach! Teraz czekam na perukę z długimi rudymi włosami ^^ Jedyna wada, że paczka idzie ze dwa miesiące, ale różne pierdoły kosztują po parę dolarów i można fajne rzeczy dorwać.

 

neon, jako osoba która często przypadkiem wali głową w różne rzeczy gwarantuję, że w niczym to nie pomaga :bezradny:

 

kia_ sportage, duże problemy? Mam nadzieję że dadzą się rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×