Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :smile:

JERZY62, możesz mieć ustawiony w profilu forumowym [uTC, Z] Czas Zachodnioeuropejski i dlatego pokazuje Ci 12:12 w dacie posta Aurory.

Przestawiając opcje na [uTC +1, A] Czas Wschodnioeuropejski wyświetla 13:12.

Albo jak masz Czas letni/DST zaznaczony na "Nie" to wtedy też pokaże 12:12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie było mnie kilka dni i chyba opuszczam forum, nie będę kasował konta, tylko wchodził od czasu do czasu.

 

We wtorek byłem na rozmowie odnośnie stażu dla osób niepełnosprawnych, chcieli mnie zatrudnić w sortowni listów na poczcie. Niby nie jest źle, ale po tym jak usłyszałem traktowanie osób z F'ką "a umiesz czytać i pisać? w sumie maturę masz" popadłem w jednodniową depresję (taa, wiem że jednocześnie mówili że "oni są za tym aby takie osoby nie były wykluczane", ale sami zachowywali się trochę nieodpowiednio), napisałem 4 wiadomości na OLX'ie odnośnie zatrudnienia. 3 nie dostały odpowiedzi. 1 firma startupowa postanowiła do mnie napisać.

Jutro mam rozmowę na skype, może zostanę programistą python + django. Chciał facet żebym napisał im stronę, myślałem że automat mi odpisał bo szczerze wyraziłem to, że mam orzeczenie z powodu schizofrenii, i nie jestem też po studiach. Ale wczoraj dostałem wiadomość o 9 "podjął pan wyzwanie?" i w sumie napisałem bardzo podstawowy kod bloga (aż razi w oczy, brak żadnego stylu, ale działa) w kilka godzin i im to wysłałem. Zaprosił mnie na skype. Zobaczy się co będzie. Jak się nie dostanę będę próbował dalej. Facet wydaje się być w porządku, aż nawet jak patrzę to wydaje się być lekko ekscentrykiem (10-20 naklejek na laptopie czyli typowy "programista unixowy :P"), więc tym lepiej dla mnie. Z kasą nie będzie wesoło bo może będę jako stażysta, czyli to samo co w sortowni listów, ale wolę tak pracować niżeli pieprzyć się na fizycznej.

 

Powoli zaczyna się wszystko układać, czuję że staję się normalny i mi nie odwala. Nawet jak piję energetyki to nie mam efektu jak kiedyś. Cały autyzm schizofreniczny mi przeszedł i nabyłem empatii i zrozumienia drugiego człowieka. Oh well.

 

Wam też życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić ;)

 

Chcieli mnie wcisnąć na staż do sortowni listów. Rzuciło mi się lekko na psychikę, dostałem depresji i wysłałem 4 wiadomości do firm na OLX'ie.

 

Najprawdopodobniej zostanę stażystą Django/Python od 7 maja. Rozmawiałem z facetem całe 53 minuty na skype :P Spodobała mu się moja opcja i wiedza.

 

Z grupy dla schizofreników na facebooku - mój post! Udało się. Teraz zamiast marnować intelekt i palce na forum będę używał to do programowania!

Ehh, a mi się wydawało że chcę całe życie spędzić na bezrobociu, i piciu energoli xD Nie no jestem szczęśliwy. Zawsze to lepsze niż sortownia listów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też siemanko (wcześniej byłem we wronach) wszystkim wierzącym w to, że kiedyś będzie lepiej ;) To jest jedyna opcja jaką możesz dla siebie wybrać, że będzie lepiej, jak uwierzysz, że będzie do doopy to jest wysokie prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim obecnym :D

 

 

kia_ sportage, dzięki wielkie, że pomyslałaś o mnie. Minione dwa tygodnie byłam prawie wyłączona z życia. Miałam ogromne problemy z ciśnieniem. W końcu poszłam prywatnie do lekarza, zmienił i ustawił mi dawkowanie leku, dzięki któremy od kilku dni czuję się lepiej. A myśli miałam naprawdę złe...

Dzisiaj poczytałam forum. Dowiedziałam się, że jest Ci ciężko.

Być może wiosna wcale nie działa aż tak dobrze na psychikę, jak się powszechnie uważa?

Ja potwierdzam, że nie najlepiej ;)

 

Jest mi smutno, źle, lękowo bardzo. Być może niedługo nadejdzie poprawa?

 

Tutaj też siemanko (wcześniej byłem we wronach) wszystkim wierzącym w to, że kiedyś będzie lepiej To jest jedyna opcja jaką możesz dla siebie wybrać, że będzie lepiej, jak uwierzysz, że będzie do doopy to jest wysokie prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie.
, też tak uważam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, JERZY62, magic wolf, dziękuję Kochani, ciepło na duszy się robi, gdy takie słowa się czyta, dziękuję Wam bardzo szczerze :D

 

magic wolf, dobrze wiesz, że ludzie rzadko mówią sobie takie słowa, dlatego wzruszyłam się bardzo... :uklon:

 

kia_ sportage, wiem o czym piszesz. Często myślę, że moje znajomości także nie spełniają się w roli, jaką chciałabym, by spełniały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×