Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

:105::105::105: pusto tu dziś... zimno... szaro... i wogle nie pluszowo pluszzzz się skończył....

Mam pewną teorię dlaczego tak jest :

pusto tu dziś... -dlatego że nie ma Kosmostrady,

zimno... -prawdopodobnie Kosmostrada nic nie zrobiła z "problemem" i nadal chłodzi laptopa w lodówce :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage sex drugs wnd rock and roll! :-P

 

To się zapowiada jutro, organizuję domówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

neon, taaaaaa jak zwykle wszystko i wszędzie sprowadza się do jednego w kazdym temacie standard.

 

Niczym w gimnazjum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciut za stara jestem, ja to co najwyżej, rock end roll mam jak sprzątam. A na noc tylko ziółka , a propo ziółek zapomniałam dziś o lekach pora się naćpać tak, to jeszcze legalnie mogę

 

Co bierzesz?

 

Jutro się szykuje inba u mnie na chacie, a ja jako organizator często odpadam jako pierwszy, dlatego staram się mniej pić, a i tak się bardziej upijam od innych xD To chyba kwestia leków. Bo serio, wypiję mniej alkoholu a wcześniej rzygam xD Raz się trafiło tak że zatoczyłem się w połowie drogi do klubu xD

 

I w sumie nie wiem czy powinienem pić alkohol, ale no, moi znajomi nie rozumieją, sami polewają xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty prosie jestes, co w korycie musisz zrec

 

To są spoko znajomi, chodzili ze mną do technikum, spędziłem z nimi 4 lata, wiedzą o chorobie i o wszystkim etc.

Nie, w sumie nie muszę, ale raz na jakiś czas można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, jerzy kurwa!! Co ty ze mną sie nie napijesz!!!????? Hahhaha

 

.....każdy ma swój rozum, i wie czy chce, i kiedy przestać, tzn powinien. Nie każdy wie. :105:

 

Jestem przy 30 i mam rowiesnikow, ktorzy zapomnieli wytrzezwiec jakies 15 lat temu ;-P no coz mysle że pare lat i beda zbierać sie z tego swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zzzzz, ile kosmostrada miała nas niańczyc? I bardzo dobrze ze niem pisze, i tak bardzo duzo od siebie dała.
Nie czułem sie niańczony ,to jest miła osoba ,miło się ją czytało i miło rozmawiało.

 

 

pora na dobranoc bo już księżyc świeci...

:mrgreen::yeah::mrgreen::yeah:

pora na dobranoc bo już księżyc świeci...

dzieci lubią misie ,misie lubią dzieci

la la la -la laaaa -la laaaaaaaaaaaa

 

:mrgreen::yeah::mrgreen::yeah:

 

Dobranoc wszystkim :papa: [ gasze światło na Spamowej]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Każdy kto tu zagrzał miejsce wcześniej lub później wraca...może nie każdy ale większość, zmieniają się tylko nicki.

Ja jeszcze zajrzę na krótki czas, kiedy będę bez leków aby opisać jak się będę czuł oraz porównać do tego jak się czułem oraz jak się teraz czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×