Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Reghum, nie mam smartfonu bo gdzie teką cegłe nosić... w kieszeni

 

Kup Xperię z serii Compact albo iPhone SE i problem z głowy. To naprawdę małe telefony, 4-4.5 calowe.

 

Miałem iść z siostrą do cybermachiny, niestety powiedziała mi o tym jak szedłem spać i wziąłem hydro, jak czekaliśmy na jej koleżankę aż przyjdzie do naszego domu zasnąłem i uznałem że sobie odpuszczam.

Po prostu tak byłem senny, jeszcze wstając o 5 rano wczoraj miałem sińce pod oczami więc no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;)

 

a potrafisz zapalić papierosa za pomocą lontu od petardy?

A bo mi to sztuka... ale ja nie pałę, paliłem naście lat i to mi wystarczy. Gdybym palił do tego czasu to już bym nie żył.

 

 

Sam już nie wiem czy jestem normalny i komu te pytanie zadać... ?

Zadaj to pytanie sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Heledore, dziękuję bardzo za miłe i ciepłe słowa!! Mam nadzieję, że dam radę, nie dopuszczam innych myśli do siebie :D

A tak poważnie - praca, praca, praca nad sobą nieskończenie potrzebna, w moim przypadku i powinno być dobrze. Ważne, że pracuję ile mogę, nic na siłę.

 

Dzisiaj odespałam tygodniowe, złe emocje. Byłam z pieskiem na spacerze i zakupach.

Pogoda nie najlepsza. Mam na myśli sprawy ciśnieniowe i zanieczyszczenie powietrza.

Wiosna w ogóle nie służy ludziom w moim wieku i starszym ;)

 

Dzisiaj jeszcze książka, jakiś film, muzyka, i relax pełny :yeah:

 

Miłego wieczoru i niedzieli życzę wszystkim :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą :D

 

misty-eyed, sen jest ważny...dobrze się wyspać i wstać wypoczętym...

 

U mnie dziś pracowicie ale tym razem domowo. Święta za pasem więc trzeba było okna pomyć i porozwieszać nowe firany ;)

Teraz już sobie leżę i wypoczywam z lapkiem i mam czas napisać parę słów...trochę tu dziś pustawo ale dzień się jeszcze nie skończył więc może pojawią się wpisy jeszcze...będę czekać ;)

 

Miłego wieczoru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.... kia_ sportage, Lunaa, Heledore, widzę, że mimo wszystko, Spamowa nie zostanie zatopiona, nie zniknie dzięki Wam :brawo:

 

Myślę, że już trochę się ogarnęłam w nowej rzeczywistości, na pewno będę do Was zaglądała :D , choć nie zawsze znajdę czas i siłę do pisania, poczytam z pewnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie :D

 

misty-eyed, zaglądaj jak tylko możesz...spamowa nie może zniknąć..co to to nie :D

 

Heledore, czytam łyżwy i przypominają mi się stare czasy..z chęcią bym poszusowała :D

Filmy pewnie zacne ale który polecisz na początek..może też obejrzę coś wieczorkiem :D

 

Wstałam i wstawiłam już na rosołek...trochę zegar mnie zmylił która godzina ale w fonie się zaktualizowała więc sobie przypomniałam o zmianie czasu. Mam do poczytania książkę ale coś nie mogę się zabrać...zbyt mało czasu na wszystko a i ćwiczenia też leżą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Ale ciepełko :) Byłem w sklepie na energetyku i PokemonGO i dziwnym trafem się cały lekko spociłem. Jedynie trochę w dłonie zimno ale tak w miarę umiarkowanie.

Aż się chce wyjść z domu, serio! Nie mogę się doczekać spotkania ze znajomymi. Albo w kwietniu albo w maju jestem z nimi umówiony, najprawdopodobniej na majówkę.

 

Wlewam sobie wodę, i idę się wykąpać. Miłego dnia, wychodźcie z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, rzeczywiście dziś zapowiada się pozytywna pogoda. U mnie słonko na całego świeci..trochę jeszcze chłód na dworze ale wiosna coraz bliżej. Słyszę śpiew ptaków właśnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, mam nadzieję, że siły Cię nie będą opuszczać na urlopie i zrobisz wszystko co sobie zaplanowałaś tylko znajdź też czas na relaks co byś się nie przeforsowała :D

Podstępna Luna potrafi być..nie ukrywam ale fajnie widzieć Twoje wpisy :D Dzięki za Kennego słucham właśnie sobie i oczywiście przypadł mi do gustu a Taylor uwielbiam dlatego podrzuciłam ci kawałki ;)

 

Byłam na dworze..pogoda cudownie nastraja...wyjdę sobie jeszcze na trochę bo szkoda marnować dzień na siedzenie w domu. Już nie mogę się doczekać aż wszystko rozkwitnie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

mirunia, witam serdecznie, Ciebie też bardzo miło widzieć :D

To prawda, to korzystna dla mnie zmiana, tym bardziej, że na takich "swobodnych" warunkach.

Przez dłuższy czas nie miałam czasu za wiele, musiałam odnaleźć się i jako tako osiąść w nowej roli, rzeczywistości, a gdy był dzień luźniejszy, nie miałam za bardzo ochoty na pisanie.

Planowałam odezwać się przed świętami :D , ale wcześniej poczułam potrzebę odezwania się...

W tym tygodniu będę mniej zajęta, co pozwoli mi spokojnie przygotować święta.

Życzę Ci wiosennego, ciepłego urlopu :papa:

 

Ja nie widzę utworów, które udostępniasz Miruniu...

 

Lunaa, ja również jestem fanką muzyki relaksacyjnej, ale głównie instrumentalnej -

np. :

 

JERZY62, wybrałeś się w końcu na spacer :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłe ciepełko zrobiło się i po obiedzie też wyskoczyłam jeszcze na troszkę, coby zażyć słońca

 

Też już bardzo wyglądam tej zielonej, kwiecistej i pachnącej wiosny wiosny. Długa ta zima i wszyscy mają jej dość.

Dla wszystkich spragnionych słońca i pięknościowej, wiosennej przyrody, taki tymczasowy, wizualny erzac z prawdziwą, piękną muzyczką....

miłego paradowania niemal nago,wysokiego ciśnienia krwi,pocenia się jak mysz,długich dni,jaskrawego światła,wąchania zgnilizny,karmienia komarów,os,kleszczy,szerszeni,wyrzucania jedzenia w tym samym dniu,potykania się o zużyte kondony,podpaski,tampony,roztopione lody,puszki po piwie i coli,jednorazowe grille,syfienia czarnym pyłem po kolana na spacerze,oglądania kosmatego motłochu i kwintesencji kultury pożeraczy gówna,oglądania gorących męskich spoconych klaciszonów, wszechobecnej i wszędylskiej mającej siłe przebicia miłości,gorącego perwersyjnego seksu,hormonów płciowych,feromonów z naszych nieczystych wydzielin wiszących w powietrzu,oglądania i słuchania tysięcy skoków w bok i wakacyjnych wpadek,słuchania stałego harmidru od świtu do kolejnego świtu przez 80% okrągłego roku.bon apetit plażowe dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, jakże ty potrafisz umilić dzień. Aż mdłości dostaję.

kiedy zobaczyłem że jeszcze niema kwietnia a już są już pierwsze kominy termiczne,jest gorąco w tym co mam na sobie dni wyraznie dłuższe i to słońce za oknem drażni to już mam dosyć.za 2 tygodnie już bedzie pierwsze robactwo powietrzne. i pomyśleć ze ma być coraz gorzej przez kolejne 3/4 roku tragedia. już czuję że gniję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, czaruję, przywołuję jak mogę tę utęsknioną wiosnę i te wszystkie latające, fruwające, kolorowe ptaszki i owady. :D

A nieboszczyk jak będzie wychodził na dwór, niech sobie kupi kombinezon z kosmicznym kaskiem i też da radę, skoro muchy się boi. :mrgreen:

 

nieboszczyk, jak dasz buziaka tej poniższej, zielonej piękności, to zamieni się w urocze dziewczę dla Ciebie. :lol:

Takie cuda na wiosnę bywają! :great:

jak sobie wyobrażasz jezioro?czy jest to zarośnięte jezioro zielonej niemal gorącej,parującej wody z pływającymi wyspami,glonami.plagą żab,zielskiem,bujnym zarybieniem,ślimaczarnią,sitowiem coś ala Okee Fennokee czy jest to zdumiewająco okrągłe ciemnogranatowe głębokie na kilometr jezioro sterylnej przechłodzonej bezwonnej i bezsmakowej wody destylowanej wytopione w lądolodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już czuję że gniję.
cóż naturalna selekcja... natury nie oszukasz. Wszyscy kiedyś "zgnijemy" Ale ja póki co jestem zywa i żyję wreszcie żyję. Czuję zycie w powietrzu, nie pomyl ze smogiem. Czuję spokój i wolność.

kiedyś ani się obejrzysz i nie będziesz miała czego na wyścigi odsłaniać co zimą zasłaniałaś.zaburzenia podziału komórkowego są bardzo powszechne w tych czasach.nawet zwykła wizyta u dentysty,fryzjera lub w studiu tatuażu.nie każdemu chce się wymieniać wiertła,scalery,dezynfekować nożyce,golarki czy kolki.niewiele trzeba.nie mówiąc już o zabójczych atoniach jelitowych czy hiperpireksjach z byle powodu. a buty z cholewkami,podkolanówki,płaszcz z kapturem,długie spodnie i rękawice zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie z kawką, czytam i oko raduje, że spamowa wróciła do swojej świetności :D

 

mirunia, pospacerowałam sobie wczoraj..przyjemna niedziela była ale dziś też zapowiada się fajny dzień więc można korzystać z uroków słonecznej pogody :105: Dzięki za kolejne kawałki muzyki przyjemnej dla ucha :105:

misty-eyed, dzięki za linka :great: Zazwyczaj słucham sobie na słuchawkach ale ostatnio podłączyłam sobie głośniki do lapka i włączam podczas sprzątania lub gotowania :yeah:

W ogóle lubię też mocniejszą muzykę ale to muszę mieć też nastrój :D

 

Mam dziś dzień wolnego jeszcze więc będzie trochę pracowicie w domu ale też postaram się spędzić czas na powietrzu. Nie mogę się doczekać pełni wiosny aż sprawy ogródkowe się rozpoczną i rozkwitną mi skalniaki :D

 

Wrzucę coś z muzyki filmowej..krótki kawałek ale też przyjemny :D

[videoyoutube=lHSdQ6ZOzQY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Byłem na PokemonGO, nadal próbuję się przyzwyczaić do telefonu, ale szczerze dawno nie obsługiwałem nawet iPhone zbytnio, kwestia przyzwyczajenia, bo mnie mały palec potrafi lekko boleć od podpierania dolnej części obudowy (tam gdzie jest slot ładowania/głośniki). A i tak mam 5.15" calowy telefon, kiedy taki iPhone X jest 5.8" calowy, a ludzie z niego korzystają.

 

Jutro konferencja Apple o 17, mam nadzieję że zapowiedzą iPhone SE2, ale i tak go nie kupię. Jestem ciekawy bo jako jedyni mają dobrego kompakta w swojej ofercie.

Sam zastanawiałem się czy nie rzucić Hackintosha i przenieść się na procesor Ryzen od AMD pod programowanie i Windowsa oraz Archa, bawienie się w oprogramowanie "dla bogatych" jest mi nie potrzebnie, i tak macOS ma więcej wad niż zalet, ale ludzie go kupują bo chcą podnieść swój status społeczny. Nie dla mnie, skoro jestem Elliotem z Mr Robota ;)

 

Senność jako tako minęła.

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, w ogóle nie wiem o czym piszesz...technologicznie jestem sporo do tyłu a i nie mam ciśnienia, żeby być na bieżąco :roll: Rozumiem, że to twoja pasja :great:

 

Słońce zaszło niestety....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×