Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, a ja się musiałem bułką z jajkiem obejść

JERZY62 napisał(a):

Siemanko ;)

 

neon napisał(a):

JERZY62 napisał(a):

neon, ja pomidorową jadam tylko z ryżem bo taka mi smakuje. Po pomidorowej z makaronem odczuwam żołądek.

 

Ja wolę akurat z makaronem, nie przepadam za ryżem.

 

Widzisz jak to ludzie mają różne gusta.

 

 

Ja dzisiaj buraczkowa :tel:

A ja się dzisiaj bułkami żywię :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, jak małysz, z bananem? Co byłoby z tym światem bez bułek, od małego się nimi zajadam, pamietami jak jeździłem do babci na wieś, dzidzia jeszcze, zimę pamiętam rano trzeba było wstać, bardzo rano i zapindalac po świeży chleb i bułki, aaaaa bułeczki maślane takim specjałem były, co za czasy :105:

 

Carica Milica, no sorry, wpadasz tu raz na ruski rok, nie produkujesz się żeby w ogóle to się krecilo, i jaśniej pani nie pasuje :bezradny::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, kajzereczki wcinam, 35 groszy jedna sztuka :mrgreen:

 

kia_ sportage, a miałem pić energetyka, spróbować co to jest i jak się człowiek po tym czuje. Ale myślę że po tym to bym chodził jak nakręcony.

na kajzereczki trzeba uważać bo można sobie nimi na stałe zatkać kichy i wieczna rozkosz gwarantowana jak ktoś jest orędownikiem odbytowych przeżyć

https://www.youtube.com/watch?v=AYYaAQkpR0s

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy mi po glowie chodza mimo tego ze jestem calkowicie opanowany, czuje 100 procentowa kontrole, takimi substancjami moj mozg chyba mnie jeszcze nie raczyl, a napewno nie w tej konfiguracji.czuje sie tak ze chyba powzial bym probe wdrapnia sie na k2. I nic nie brałem, jestem czysty juz uuuuu nie pije nie pale nie cpam zreszta niczego nie naduzywalem no i psychotropow tez nie biore jestem mnichem normalnie i wpierdalam rukole z roszponką, kutasa moge obciac i polozyc na pòłce. Powinni go na gwint montować, jak nie przudatny to przynajmniej niech nie dynda :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym ze jak stworzysz odpowiednie warunki, to mozg sam ci da chemie i to w idealnych proporcjach, dedykowane tylko dla ciebie. Nie powiem ze bym nie zarzucil z pol tabli jakiejs dobrej extazy, ale musi byc dobry klub dobra muza i dobra tancerka przy moim boku. Extazy jest dla ludzi. Zreszta pol tabli to jak jedno piwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajce ludziskam anna lewandowska bedzie grala w jakims serialu w telewizji polskiej, trzeba chyba bedzie to zobaczyc. Wiem wiem wiem znowu ci lewandowscy, maja sile przebica trzeba im to przyznac :-D mimo ze nie ogladam seriali to bede chcial zobaczyc jak ania daje rade w nowej roli, i zycze jej powidzenia .

 

Dobra, chyba czas w kimono, wszyscy pogasili swiatla? No bo bedzie szlaban!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, mmmmmmm swieze bulki, kawka i jedziem z tym koksem.

 

Zgadzam se, tez lubie mirunie, kosmostrade wresz kocham, na swoj sposob, ale mozliwe ze one zakonczyly juz etap chatowania tutaj, wypalilo sie. Malo prawdopodobne zeby to sie powtorzylo bo rzadko sie zdaza taka osoba jak kosmostrada, ktora daje tak duzo od siebie, i tak sie poswieca.

 

Jednak jak mowia medrcy dalekiego wschodu, jedna z przyczyn zaburzen psychicznych jest niezdolnosc dostosowania sie do zmiennych warunkow. Wiec trzeba sie nauczyc mierzyc z tymi zdarzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×