Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Ten tego, miałem w ręku 5 calowy telefon dziadka bo przyjechał żebym mu skonfigurował, i w sumie ten zamówiony Xiaomi Mi6 6/64gB z chin (i to naprawdę tanio) za pierwszy hajs nie wydaje się być zły xd

Wydawało mi się że 5 calowe telefony to patelnie, bo w sumie to są patelnie, ale wziąłem do ręki i się wydaje że jednak to taka patelnia nie jest, duży ale da się luzem obsługiwać rękoma albo nawet ręką.

Wcześniej miałem Ace 2, Z1C i iPhone SE (ajfąna mam nadal), czekam na przesyłkę. Myślałem że z kompakta się nie przestawię, a nie będzie raczej większych problemów :)

 

No cóż, chyba posiedzę trochę, nie chce mi się spać, ale jednocześnie czuję się taki... Pusty? Jednak nie jest już tak sedatywnie. Odpuszczenie dawki leków po południu było dobrym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek, ale chyba mi się wydaje że pisałeś że już benzo kiedyś odstawiałeś i odstawiłeś, ciężko było odstawić?

 

Niczego gorzej mi się nie odstawiało.

Odstawiałem z dawek 10mg Alprazolamu dziennie. Do tego często piłem by spotęgować działanie.

 

Ogólnie telepało mną jak starym alkoholikiem, w nocy nie mogłem spać, bo sama kostucha chodziła po moim pokoju. Nie mogłem się wysłowić bo tylko bełkotałem jakieś brednie. Myślałem, że zaraz dostanę padaczki i umrę. Miałem mega agresywny nastrój i urojenia prześladowcze. Błagałem psychiatrę o kolejne leki, bo wiedziałem, że nie przeżyję nagłej odstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Nuudy w uj. Chciałbym już mieć wizytę u psychiatry (mam w poniedziałek), załatwić sprawy, i dostać Xiaomi i wrócić do PokemonGO.

Wstałem o 7, i przez brak autyzmu schizofrenicznego nie potrafię się zamykać w sobie. Nie dziwię się więc psychiatrze że chce, abym jej podał ile mam jeszcze leków, bo boi się że ich nie biorę.

Więc tak działa wymuszanie ludzi do wyjścia z domu, i tak działają te leki. Nie czuję się senny, ale tak się nudzę przy kompie, że aż myślę o jakichkolwiek aktywnościach prócz słuchania muzyki i nawalania energoli.

Aż umówiłem się ze znajomymi na majówkę.

 

Miłego dzionka, niby fajna pogoda w Olsztynie ale słaba temperatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie energetyka wypiję :D

No to będziesz chyba chodził jak nakręcony ;)

 

 

Hej właśnie wstałam :oops:

Jakby się dało to chętnie bym pospał/poleżał dłużej.

 

 

Powiedzcie mi dlaczego jak piszę "chyba" to zawsze piszę bez "y" i później poprawiam. Tak zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, kawa to była rozgrzewka ;-)

 

Ja już trening zrobiłem ns tym sloneczku nieroby smierdzace.

 

Ustalanie granic wobec rodziny to bolesny etap, ale ostatecznie wart zachodu. Chociaż rodzina nie bardzo zadowolona, ze traci kontrolęvi przywileje, to wkoncu kapituluje. Co ciekawe u nich chyba to wszystko dzieje się na poziomie nie dkonca uswiadomionym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×