Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

W końcu w domu..cały tydzień zapowiada się pracowicie i kolejny i kolejny... ;) Domowe spa zaliczone a teraz zasłużony wypoczynek aż mnie zmorzy sen.

 

Miłego wieczoru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:time::time: siekierę masz? to wal dobijaj

Ciebie to nawet dynamit nie załatwi :mrgreen:

Mnie też dobijcie...

Przymierzyłeś kurtkę ? :D

Witam :D

W końcu w domu..cały tydzień zapowiada się pracowicie i kolejny i kolejny... ;) Domowe spa zaliczone a teraz zasłużony wypoczynek aż mnie zmorzy sen.

Miłego wieczoru...

Ale będziesz miała kasiory :mrgreen:

Zainwestuj w kostium plażowy - im mniejszy tym droższy, wiesz..

 

Miłego wszystkim :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczera :-p

 

a szto eta plota?

z gęby głupota..

 

z cyklu lekcje ruskiego.

 

Apek, ciekawy jestem jak ci pojdzie ta terapia na nfz, nie chce mi sie wierzyc ze tam pracuja za psie pieniadze kompetentni ludzie, ale nie chce cie tez straszyc, moze dobrze trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek, ciekawy jestem jak ci pojdzie ta terapia na nfz, nie chce mi sie wierzyc ze tam pracuja za psie pieniadze kompetentni ludzie, ale nie chce cie tez straszyc, moze dobrze trafisz.

 

No to dobiłeś mnie dzisiaj ostatecznie. Miecz w plecy :( Kogo stać by wydać kilka tysięcy na terapię. Ostatnio za samą wizytę u psychiatry i leki prawie 500zł poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem pod tym "ośrodkiem zdrowia" na NFZ. Bez obrazy, ale wyszedł z niego facet, który wyglądał jakby ostatnie 50 lat swojego życia spędził w kontenerze na śmieci z butelką wina...

 

Jakoś sam wygląd budynku mnie nie zachęca, ale nie oceniajmy książki po okładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema spamowa.

 

https://i.imgur.com/FIZwGGy.jpg

 

Teraz korzystam z Arch Linuxa :) Wszystko działa tak jak ma działać. Nostale nawet w moim odczuciu czasami (albo zawsze) działa szybciej niż na Windowsie.

Jestem ciut zmęczony, więc chyba idę spać... Żałuję powoli że wyleczyłem się ze schizofrenii. Bycie normalnym na takiej dawce leków nie jest przyjemne. Zabija mnie rutyna, praca <-> dom.

Szczególnie że przez blokadę dopaminy przestałem czuć jakiekolwiek emocje. Czuję, jakbym miał pustkę w głowie. Słuchanie muzyki nie sprawia mi przyjemności.

 

Miłej nocy więc życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×