Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada,

 

Co tam czytasz na tym papierze? Pochwal się. Po wielozadaniowości znudzi Cię tradycial albo ukoi :)

 

Lunaa,

 

Aaa, no tak, bo Krówki to dla Ciebie wrogowie, więc tak Cię nazwać to obraza...już rozuuumiem, ok, ok, mój błąd 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek,

 

Nigdy nie będziesz prawdziwym graczem. Mogę się mylić ale tak mi się wydaje. Masz piękną miodną gierkę. Zgoda. Ale czy wiesz co to znaczy skakać po wiele tysięcy razy na jednej skoczni by technikę do perfekcji. Czy wiesz co to znaczy puszczać sobie powtórki dobrych i mniej dobrych skoków i analizować błędy, mocne punkty, ustawiać czułość myszki, w symulatorze skoków, który ma najwierniejszą fizykę ? Czy wiesz co to znaczy skoczyć tylko kilka metrów bliżej niż rekord świata i to na gorszym wietrze niż rekord był ustanowiony?

 

kia_ sportage,

 

To przez Ciebie miałem koszmary, bo pisałaś mi wczoraj o horrorach :)

Ale oczyściło to moją duszę więc nie jest źle.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek,

 

Nigdy nie będziesz prawdziwym graczem. Mogę się mylić ale tak mi się wydaje. Masz piękną miodną gierkę. Zgoda. Ale czy wiesz co to znaczy skakać po wiele tysięcy razy na jednej skoczni by technikę do perfekcji. Czy wiesz co to znaczy puszczać sobie powtórki dobrych i mniej dobrych skoków i analizować błędy, mocne punkty, ustawiać czułość myszki, w symulatorze skoków, który ma najwierniejszą fizykę ? Czy wiesz co to znaczy skoczyć tylko kilka metrów bliżej niż rekord świata i to na gorszym wietrze niż rekord był ustanowiony?

 

Na pewno drugim Małyszem nie będę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno najlepsi naukowcy z całego świata zebrali się na konferencji pod tytułem "czy w lodówce świeci się światło kiedy jest zamknięta?".

Padały różne śmiałe hipotezy, różne wzory i dowody matematyczne z różnych dziedzin matematyki. Ostatecznie jednak nie osiągnięto konsensusu. Nie da się tego sprawdzić :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

A ja chyba nie idę spać XD Bo ten tego, już spałem i to coś koło 6-7h, nie ma to jak całkowite zmulenie na lekach.

Ale są u siostry koleżanki (wtf? sam się zdziwiłem), pewnie piją alko bo jedna prosiła żebym szedł na stację ale zamulony byłem i jeszcze się budziłem. A bym kupił energole xD

Może jakieś jedzenie mają, to też na plus.

 

Dobranoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to wypiłem piwo i jak miałem anhedonię to tak lekko minęła :) Na dodatek stoi kolejne i czekają dwa energetyki.

Akurat spałem wystarczająco dużo, więc mogę sobie pozwolić. Żałuję że z dziewczynami nie wziąłem hotdoga na stacji (one kupiły), ale może przejdziemy się o 6 do żabki.

Cya!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellou wszystkim :D

Szykuje się cudny dzień więc szkoda spania, trzeba jakoś miło spędzić te niedzielę. Na zakupy chyba nie pójdę :mrgreen:

Teraz trzeba zrobić kawę i śniadanie a później zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

 

Apek, ale masz power. Do wieczora ci wystarczy? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Acamar :D

 

Mam nadzieję, że wystarczy. Ratuje mnie to, że jutro o 5.30 muszę wstać więc i tak będę się musiał wcześniej położyć.

 

Jeszcze tylko chwilka odpoczynku, poranny zestaw leków i się do kościoła przejdę bo dawno nie byłem. Tak w sumie bardziej w formie spaceru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ dzisiaj Słoneczko świeci. Nie siedzieć na spamowej tylko wychodzić z domu! :)

 

Nie siedzę, bylem na spacerze, pięknie jest i ciepło, parę cytrynkow widziałem między drzewami. Aż chce się żyć :D

 

Obiad zaliczony teraz trza coś porobić w domu..

 

Miłego popołudnia wszystkim :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×