Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiosennie :D

 

Na dworze pięknie, ciepło, słoneczko świeci...chciałoby się powiedzieć aż chce się żyć ale nie. Nie dociera do mnie to co dzieje się na zewnątrz, nie cieszy zbytnio...odczuwam smuteczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiosennie :D

 

Na dworze pięknie, ciepło, słoneczko świeci...chciałoby się powiedzieć aż chce się żyć ale nie. Nie dociera do mnie to co dzieje się na zewnątrz, nie cieszy zbytnio...odczuwam smuteczek.

 

 

Heeeej! W końcu jakaś zbłąkana duszyczka tu zajrzała :105:

 

Już się samotny zaczynałem czuć. Ja odczuwam się z minuty na minutę gorzej. Zacząłem od 7:30 w mega euforii, obecnie spadam w dół. Jeszcze mnie uzależnienie ciągnie i chyba przegram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dociera do mnie to co dzieje się na zewnątrz, nie cieszy zbytnio...odczuwam smuteczek.

 

Ja dostałem refleksji na temat sensu życia po dwóch wypitych piwach i to w nocy, więc jeszcze lepiej xD

Ehh, a jutro na szkolenie, tak mi się nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak nakorzystałem, że chyba jakiegoś CHAD'u dostałem. Od 7:30 euforia i mega energia a teraz takiego doła mam... Nic mi się totalnie nie chce. Żyć mi się odechciało. Wziąłem alprę (kolejny powód do smutku) i jakoś się trzymam, ale nie wiem już co ze sobą zrobić, jakby czas się zatrzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czuję się zdrowo zmęczony. Tylko, że jak łapię oddech to mnie kuje w lewym boku już od 30 minut od skończenia chodzenia.

 

Jeszcze tego ustrojstwa nie kupiłem - mam taki krokomierz w telefonie. Nie wiem na ile jest wiarygodny, ale chyba też się sprawdza, jak chodziłem to widziałem, że dobrze kroki odlicza. Na pewno nie jest co do jednego kroku, ale myślę, że w miarę przybliżone to jest. Wbudowana fabrycznie aplikacja, żaden wynalazek ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×