Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, do końca nie wiadomo ;-D ale jest git, bo w ten sposób każdy wie, czego oczekuje od drugiej osoby.

 

kia_ sportage, nie no ja ćwicze ćwicze, jak byś zobaczyła moją pupę i nogi to mogłbys być nawet trochę zazdrosna ;-D bo ja sobie piłka żongluje, zazwyczaj, a to praca duża nóg i pośladki się wyrabiają ;-D żeby nie było preferuje kobiety ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, a co się dzieję z kobietą jak nie uprawia seksu, dostaje pier..a? :shock: to może usiądę i na niego poczekam.

zależy czy kobieta nie uprawia seksu bo nie chce czy nie uprawia seksu bo jest upośledzona i nikt nigdy jej nie chce.w tym drugim przypadku to może sobie wpakować petardę błyskową FP3 i podpalić lont żeby kiedyś nie poszła siedzieć za stalking czy molestowanie-narządy które przeszkadzają się usuwa.zęby które bolą sie rwie jak rzodkiewkę,nikt nie będzie w nieskończoność się za nie trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, a nie pomyślałes że może jest sama? i byle czego nie tyka? fajny art. czasami z nudów można poczytać.

jak jest sama i byle czego nie tyka to nadal jest sama z wyboru skoro ma wymagania i stawia warunki.jeżeli chodzi o psychicznie chorych samotnych z wyroku to poco dawać im dupy i ich miłować jak można poczekać aż dostaną pierdolca i ich zamknąć.poco zęby robić i plombować jak można wyjebać?poco łożyć na żywe trupy jak można sie ich pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek, nie pij tego to jest trujące!!!! będziesz kaleką nie pij tego badziewia

będzie słyszał jak mu krąży krew i będzie skakać na jądrach jak wkurwiony robot na duracellach.najlepiej w takim stanie dać sie zakuć w kajdanki i odprowadzić na dołek gdzie niema kibla,dawać sobie świecić po oczach i słuchać obelg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Cały tydzień ciężko pracowałam a teraz mam chwilę aby zajrzeć co tam porabiacie spamiacy :D U mnie zima na całego a na początku tygodnia tak ładnie wiosennie było :105: Moja magnolia wypuściła pączki i teraz martwię się o jej los :zonk: Czeka mnie kolejny ciężki tydzień w pracy ale ogarnę jak zawsze :mrgreen: Życzę miłego wieczoru i co tam w Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nieboszczy i jego wizje, ciekawy jestem co się z jego bielmem, gdy ma te głębokie wejrzenia.

 

myślisz że na komendzie świecą zatrzymanym po oczach w celu zbadania tarczy nerwu wzrokowego i dna oka?mogą zapierdolić paralizatorem i zrobić zupe pomidorową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze narobił mi smaka na pomidorowa, naprawdę jest wredny :bezradny:

ile milicjanci oszczędzą na mięsie jak ubiją paralizatorem czy zatłuką pałami na śmierć zatrzymanego jednego z drugim.wyjdzie spory kocioł tej zupy z jednego ubitego delikwenta-setki litrów.czekiści i SS-mani mogliby otworzyć molochy restauracje i jadłodajnie dla tysięcy swoich krwiożerczych "szeregowców"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pomidorowa
oj tak. też lubię :lol::lol::lol: morze być nawet spagetti. ja to raczej modliszka ;) hap i ni ma :mrgreen:

to zatrudnij sie w służbach umundurowanych i uzbrojonych a najlepiej pojedz na wojne jako snajper.żarcia będzie tony za friko.ileż to razy bywało że bezpańskie psy robiły sobie uczte z rebeliantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×