Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnych, bo ponoć badania mówia ze w tym okresie najczesciej sie kłocimy

Moi to tam krzyczo codziennie. Dzisiaj, bo karp był za chudy.

 

a ja akurat lubie na na chudo ;)

 

neon, dziękuję Ci bardzo :D Ja do kłótliwych nie należę, a wręcz przeciwnie. Może nie zabrzmiało to zbyt skromnie, ale taką mam naturę, naprawdę :roll:

 

no i masz bardzo śliczną naturę :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, jest tyle wokół kłótlwiych osób, że fajnie mieć taką wisienkę :D moja siostra tez nie jest kłótliwa i ją bardzo lubie, może nie jest też wygadana. Ale napewno ja bym wolał być z niekłótliwą, niż wyszczekaną. ja w ogóle wyczułem twoja osobowość po sposobie pisania, myśle ze jestes bardzo wrażliwą osobą, z ogromną empatią ;)

 

cyklopka, no nie popadajmy w skrajności ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, kiedyś też byłam nieśmiała, małomówna,. Z wiekiem zmieniłam się, głównie za sprawą dzieci, a właściwie ich potrzeb,problemów, gdyż często musiałam stawać obok nich, by dochodzić prawdy, sprawiedliwości. Jak to w życiu młodych chłopców bywa - Tobie tego tłumaczyć nie muszę :lol:

Cieszę się, że tak mnie odbierasz, to bardzo miłe!

Choć czasem nie do końca wiem, o czym piszecie, dyskutujecie, jak wspominałam nie raz-dzieli nas bardzo duża różnica wieku jednak, ale lubię tu z Wami być :yeah:

Ale słodko się zrobiło :mrgreen:

 

Chyba już czas na mnie, może zasnę dzisiaj normalnie, kto to wie? Może to przyjemne uczucie, które mi towarzyszy teraz :lol: , pomoże mi w tym...

Dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

Życzę Wam:

nadziei, własnego skrawka nieba,

zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki pachnącej kawy,

piękna poezji, muzyki,

pogodnych świąt zimowych, odpoczynku,

zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół,

chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.

Wesołych Świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Moi Mili!

 

Ja od rana w ruchu, siódma rano - pierwszy klient sklepu, co by odebrać zamówione chlebki. :great:

Teraz niewiele jaśniej, kropi, ale dzielnie z psem swoją rundkę zrobiliśmy do biedry ( przypomniałam sobie o nabyciu ciasta francuskiego).

Kawkuję i na spokojnie planuję dalsze kroki.

 

 

Moi Kochani, ja też do życzeń się dołączę - Wesołych Świąt!!! Aby udało się przyjemnie i spokojnie je spędzić, troszkę odpocząć, troszkę pobiesiadować, a może też troszkę się poprzytulać z bliskimi. :smile:

Ja w każdym razie ściskam Was mocno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wigilijnie :D

 

Rano wstaje i oczom nie dowierzam spadlo troche sniegu...jest bialo :yeah:

Nie pamietam kiedy taka niespodzianke mialam w wigilie. Po powrocie z pracy upieke ciasto dla mojego syna na swieta bo on tylko jedno wcina. Posprzatam lazienke, dopieszcze barszcz i swieta :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×