Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Wszystkim :********

U mnie swieta z katarem i generalnie to jestem rozbita. Glownie Ania ale i wczoraj odkrylam ze moj raczyslaw na skorze sie znow odnowil . Kawalek od miejsca gdzie go w tamtym roku w listopadzie wycielam . Jak tak co rok sie bedzie odnawial to bede cala w bliznach :roll::roll: We czwartek ide do ogolnej to wezme skierowanie do mojego dermochirurga i znow czeka mnie wycinanie i nie wiem czy nie cos wiecej bo to nawrot.

 

Dzis wybieram sie do przyjacioly na kawal ciacha .

 

Pogoda wstretna . Leje i buro. Wczoraj chcialam na spacer isc no ale w taka pogode z katarem to w koncu sie nie wybralam .

 

 

Milego dnia Kochani!

 

1635889-bigthumbnail.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z rana uruchomiła mi się katastrofizacja. Jeśli myślę żeby coś zrobić to zawsze na końcu widzę lęk.

 

Wczoraj jak zwykle byłem na spacerze z Karolem i jak wróciłem czułem się dobrze. Różnica jest taka, że wczoraj nie było ruchu na ulicy. A zawsze jest tam cholernie głośno bo to trzypasmowa ulica. Tak więc doszedłem do wniosku, że to przez ten hałas wracam taki podenerwowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Czarno, leje. No i jak tu coś porobić... :bezradny:

 

Idę do mojego ojca, sama wyszłam z tą inicjatywą, ciężko, ze względu na jego chorobę. No trudno, to też jest życie, błędem byłoby unikanie takich emocji.

 

Kiedyś twierdziłam, że nie ma wampirów energetycznych na Spamowej. A jednak człowiek jest zaskakiwany, jakie wpisy potrafią mu odbierać energię. Chyba będę musiała jednak zastosować magiczną możliwość netową - ignora, bo jeszcze jeden post i "wyskoczę oknem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×