Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, bardzo lubię burze, ale przez okno i krótko. Źle znoszę wiatry takie 2-3 dniowe.

Wierzę, że Ci smutno... znałam dwie takie osoby dość blisko. :(

 

Fajnie, że masz wolne do końca tygodnia, ja niestety jutro do roboty idę i zasuwam jak mały Kazio.

Też już idę się położyć i rozciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No szkoda, że jak mam wolne, to zawsze coś - jak nie urok to... orkan. ;)

Wpadnę tylko na chwilę jutro do roboty, a tak to ogromnie się cieszę z tej odsapki.

Spij dobrze Kochana! Ten tydzień szybko minie.

 

Carica Milica, neon, No trudno, będzie za róg i z powrotem... Tylko te długie poranne spacery to też mój ruch i kondycja... :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orkan Barbara zbiera plony. Brak prądu z powodu silnego wiatru i sztorm na Bałtyku

Z powodu silnego wiatru w wielu miejscowościach na Pomorzu nie ma prądu. Ze względu na złe warunki pogodowe odwołano rejsy promów Stena Line na trasie Gdynia-Karlskrona-Gdynia. Na najbliższą noc meteorolodzy zapowiadają wzrost siły wiatru na lądzie i na Bałtyku.

 

trzymaj sie kosmosia ramy :D albo przywiąż sie do grzejnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, słuchaj nie zbadane są wyroki, ja nerwicy nie mogłem wyleczyc lekami, dietami a pomógł mi taniec i śmiech, dużo śmiechu, jakies kabarety i śmiać sie nasiłe, nawet jezeli bedzie uznawał ze śmianie sie na siłe jest głupie, śmiej sie. poczujesz róznice, ryj z kabaretu na cały głos, jak ci to wejdzie w krem bedziesz smiał sie zbyle głupot i odczujesz różnice.

 

musisz szukac widzisz , ja znalazłem a ciagle szukałem, czego nie próbowałem uuuuuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, słuchaj nie zbadane są wyroki, ja nerwicy nie mogłem wyleczyc lekami, dietami a pomógł mi taniec i śmiech, dużo śmiechu, jakies kabarety i śmiać sie nasiłe, nawet jezeli bedzie uznawał ze śmianie sie na siłe jest głupie, śmiej sie. poczujesz róznice, ryj z kabaretu na cały głos, jak ci to wejdzie w krem bedziesz smiał sie zbyle głupot i odczujesz różnice.

 

musisz szukac widzisz , ja znalazłem a ciagle szukałem, czego nie próbowałem uuuuuuuuu

 

 

Od polskich kabaretów to można dostać raka i umrzeć :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te czasy kidy jeździłem na parking. Nie miąłem wtedy żadnego lęku tylko napięcie. Fajne były te rozmowy do trzeciej nad ranem. Za każdym razem z kimś innym bo oni się zmieniali co parę dni. Kupowałem piwo bezalkoholowe w sklepie i już się cieszyłem na dobrą rozmowę wieczorem. A zakupy robiłem w takim małym sklepiku. Sprzedawca był dla mnie bardzo miły i zawsze z nim żartowałem. A po zakupach jeździłem samochodem po Warszawie z włączonym radyjkiem jedząc jabłka i ciastka. Miałem przestawiony tryb życia bo wstawałem o trzynastej a kładłem się spać o trzeciej trzydzieści ale powiem Wam, że żyło się łatwiej, spokojniej. Teraz w tym normalnym trybie jest za dużo wolnego czasu, którego nie ma czym wypełnić. Stąd pojawiły się te oddziały dzienne. A weekend nawet tego oddziału nie ma. A wcześniej jak miałem przestawiony tryb życia to czekałem na weekend, bo zawsze wtedy robiłem sobie samochodową wycieczkę za miasto. I było ciekawie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×