Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim obecnym :D

 

Wpadłam na chwilkę, bo obiad będzie mocno opóźniony-dzieci Syna zasnęły, więc nie ma wyjścia :D

 

tosia_j, tak, czytałam o tym. To był świetny, profesjonalny zespół. Niezwykle klimatyczny, przejmujący repertuar nikogo nie pozostawiał obojętnym...wielka strata!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł wieczorne!

 

Ja tam się nie obżeram... W zasadzie nigdy się nie obżeram poza pojedynczymi chwilami, gdy mam nagły atak słodyczowy i wsuwam tabliczkę czekolady... :P Na Wigilię też nie było obżarstwa - kilka potraw wyjątkowych, których każdy sobie wziął po troszku. Już chyba nie te czasy, żeby się napychać. Przynajmniej w moim otoczeniu - bardziej jakość niż ilość.

Poza tym chyba kiedyś przy okazji Świąt piło się alkohol "rodzinnie" , to i podkład musiał być... ;)

 

Już się chyba naodpoczywałam, zastanawiam się właśnie, co tu jutro porobić... :smile:

 

Mirunia - a gdzie Ty zaginęłaś :bezradny: , dochodzisz do siebie?

 

tosia_j, Czytałam... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór świątecznie! :papa:

 

A ja do Was z kolędą przybyłam! :angel::angel::angel:

 

[videoyoutube=uGFO3aAgrcI][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=GDBUUoNSmxA][/videoyoutube]

Bardzo lubię Golców - wesołe chłopaki. :D

 

Poświętowałam dzisiaj, wypoczęłam, chociaż zbyt długo nie pospałam rano -do 8.

W południe poszłam pośpiewać kolędy, a po obiedzie przyszła na herbatkę sąsiadka z życzeniami.

Wczoraj było gwarno i wesoło przy zastawionym stole, dzisiaj spokój i wypoczynek, mały spacerek.

Zostałam dzisiaj pochwalona przez koleżankę za wczorajszy wieczór wigilijny - dzwoniła, dziękowała, pogadałyśmy sobie...

Mam zaproszenie na jutro do Bratanka. Zobaczę w jakiej będę formie i czy będę miała ochotę na gościnę. Oni mieli wczoraj i dzisiaj biesiadowanie, niech więc może jutro mają tzw. "dzień szlafrokowy". :D

 

Miłego wieczoru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co knujecie smoluchy?

To są jakieś gwiazdy serbskiej muzyki. Ja z Serbskiej muzyki to kojarze bajaga, ale podoba mi się np. Moji drugovi! 2 lata temu na kursie niemieckiego w Berlinie poznałem Serbkę i ona ich słuchała. W sumie mogłem się ożenić z nią. Żyłbym z sympatycznym stworzeniem w cieplejszym klimacie :mrgreen: . A dzisiaj w Poznaniu ta pogoda to jest jakiś dramat szkoda szczepić ryja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojezu żebys wiedziała, dostarczyli mi własnie udek i skrzydełek, i kurakiem zagryzam własnie cukier

 

 

Witam towarzyszy niedoli :bezradny:

 

neon, przytyjesz ;) Ale święta są po to aby tyć :smile:

 

czesc, mi to raczej nie grozi, tak mam organzim skonstruowany, ze jak sie przejem na kolacje, to rano sniadania nie zjem, organizm nie zgłasza zapotrzebowania. a ty jak tam swieta?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Dziw że jeszcze nie padło - kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera... :D

 

tosia_j, Obstawiamy - rzygnie, czy nie rzygnie... :P

 

mirunia, Zyjesz! :great::D I to świeża , rześka kolędujesz! :D

 

Carica Milica, Nastrojowe... :105:

 

 

Obejrzeliśmy film ( Boska Florence), połasowaliśmy ( ale daleko nam do Neona ;) ). Teraz sobie poczytam ( cały stosik przy łóżku do przeczytania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×