Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! :papa:

 

Jestem już w domu od godziny. Rano popracowałam sowicie i poszłam z tym moim palcem na oddział chirurgiczny. Doktor zobaczył i wyznaczył na jutro zabieg wycinania paznokcia w poradni chirurgicznej. Mam skierowanie z SORu (nie musiałam lecieć do rodzinnej). :great:

Mam do jutra robić okłady z rivanolu (już wczoraj robiłam). Mam takiego pietra, że hej. Ale obiecał dobrze znieczulić. :hide:

Trzymajcie kciuki jutro, tak ok. 11 !!!

Rano ledwo buta włożyłam i jakoś dokuśtykałam.

 

platek rozy, to jutro mamy dzień u medyków. Ty pewnie po skierowanie, ale mam nadzieję, że będzie wszystko ok. - niech specjalisty obejrzą.

Dobrze, że masz jeszcze dodatkową tę pracę w fundacji, będziesz miała zajęcie i dodatkowy grosz. Pogodzisz te obowiązki.

A prześcieradła w pepco pewnie są frotte, fajne, bo nie trzeba prasować/maglować. Ja mam sporo jeszcze takich lnianych, których nie używam (odkąd są frotte) właśnie z powodu tego maglowania.

 

kosmostrada, jak tam Ci dzionek mija? Zabawiasz się w bisnesswoman ? :D Fajnie, będzie piniondz na swetrzycho!

 

misty-eyed, przetrwaj dzień bez spania, to może w nocy będziesz spała lepiej. Nie jest za późno, żeby coś z tym zrobić, w każdym wieku warto walczyć!

 

U mnie śnieg sypie od czasu do czasu, ale mniej już wieje.

Miłego popołudnia!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Głowa boooli... :roll: Taka dziś pogoda...

Z rana nawet parę razy wyszło słoneczko, teraz czarność. Trzeba cholerstwo cierpliwie przeczekać.

Kupiłam z rana w lumpku super zasłonki do sypialni ( z Ikei, nowe w paczce, w kolorze moich paznokci ;) ), odświeżę sobie otoczenie. :yeah:

 

Troszkę porządków w szufladach w sypialni trzeba zrobić. Namoczyłam przez noc ciecierzycę i robię dziś hummus, oraz pichcę fajny obiadek. Zaraz wybiorę się do empiku zajrzeć na przecenę. Więcej planów na razie nie mam, bo głowa, bo @ i ogólnie koopa. :P

 

Miłego dzionka!

 

salirka, parę ptaszków chyba jest, ale zaaferowane. ;)

 

platek rozy, Troszkę mi to zajmie, bo wybrać, bo zdjęcia, ale jestem pełna optymizmu... ;)

Też przydałaby mi się nowa pościel... :bezradny:

 

misty-eyed, To chyba u Ciebie nie można tego nazwać bezsennością, bo śpisz, tylko nie w tym czasie co większość. ;)

 

Ḍryāgan, JERZY62, Hej Chłopaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, oj tak, oby bezboleśnie przejść ten zabieg, to już później ulga.

Ale Ci się trafiło z tymi zasłonkami, będzie coś nowego, jakaś zmiana w wystroju sypialni. :D Lubię tak coś czasami zmienić/wymienić.

To i tak z tymi przypadłościami coś działasz i pichcić Ci się chce. Ja zaraz nastawię krupnik, po tych mięchach coś lekkiego trza zjeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, serdecznie witam wszystkich :D

 

platek rozy, wiem, że łatwo się mówi-będzie dobrze, nie martw się...ale nie mamy wyjścia, trzeba stawić czoła lękom, zbadać się, czekać na wynik i już...nie tracić nadziei, że znowu będzie dobrze ;)

 

Kamilko, jeszcze nie zaczęłam Musso, bo z pięciu, zapowiadających się bardzo ciekawie książek, wybrałam losowo /z zamkniętymi oczami :mrgreen: /Rosamund Lupton, Potem. Zresztą Musso napisał książkę pod tym samym, polskim tytułem, ale nie było jej, mam Papierową dziewczynę tego autora. Nie wiem kiedy tę zacznę, ale na pewno dam znać, gdy będę miała już jakieś zdanie :D

 

kosmostrada, masz rację, słuszna uwaga. Mam problem ze spaniem w nocy, ale przeważnie udaje mi się odespać nocne niespanie.

Ja kupiłam na OLX, przed świętami, bardzo ładną firankę do swojego pokoiku, też nową, po 25 zł jedna sztuka, z wszytą taśmą marszczącą, to niedrogo. Jestem z niej mega zadowolona, nawet mogłam zrezygnować z zasłonki, choć kiedyś to byłoby niemożliwe, ale to woalowa firana z delikatnym, malowanym /jakby/ wzrorkiem, spełnia więc doskonale obie funkcje.

 

mirunia, tak jak wspominałam - rivanol świetnie ściąga i odkaża, dlatego warto robić z niego okłady. Nie zazdroszczę zabiegu, ale cóż zrobić. Nie masz wyjścia Kochana ;) Czy to zdarzyło Ci się pierwszy raz? Ja mam dość często ten problem, niestety...

 

JERZY62, i w lumpkach i necie, można kupić naprawdę tanio i w bardzo dobrym stanie rzeczy. Bywają drogie, ale też można trafić na super okazje. Trzeba szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, No pewnie że w super cenie, inaczej bym nie kupiła, bo nie jest mi niezbędna, a tak to mam przyjemność ze zmiany. :105:

 

mirunia, No coś dziubię, bo szkoda wolnego na zaleganie. :smile:

A popatrz, dawno nie robiłam krupniku, czas upichcić.

Jak obiecali znieczulenie to będzie dobrze. No biduszek jesteś z tą przypadłością, ja nie znam problemu... :bezradny:

 

misty-eyed, Ja kupiłam takie grube bawełniane na wszytych kółkach. Nie mam firanek w sypialni, tylko same zasłony.

Najchętniej w sypialni miałabym zasłony czarne z aksamitu i jeszcze okiennice, bo światło mnie budzi i nie jest dobrze od wiosny... :bezradny: Dlatego lepiej śpię o tej porze roku i lepiej funkcjonuję.

 

Nic ciekawego w empiku nie było, ale pooglądałam, książki pomacałam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, (...) To paluch u nogi, wrasta mi paznokieć i mam już wielką gulę ropną. Moczę właśnie w gorącej wodzie z solą i założę znowu tę maść na noc. A u tego u nogi, to się bardzo boję dłubania. :hide: Już raz mi pani chirurg wycinała taki trójkąt paznokcia, znieczuliła i nic nie bolało. Ale to było lato, odkryte sandały i chodziło się dobrze, a teraz... :(

misty-eyed, teraz będzie po raz drugi... ale stan jest gorszy. :bezradny:

 

Mam pycha krupniczek, zaraz łapię za łyżkę. :yeah:

No ciemności egipskie, straszne są te popołudnia w grudniu. Gdyby był śnieg, to rozświetlałby świat za oknem, na spacerach. A tak... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, wez na chwile inny obrazek, bo wyglada jakbys gadal do siebie

chociaz u psychicznych to nie dziwne

Uśmiałam się nieźle... :lol:

Tosia, a ten "ogonek" też Ci się udał! :lol:

 

Szybko zniknął Nihilek, chociaż był przecież grzeczny (chyba). Widziałam tylko ze 3 posty jego i przysnęłam na godzinkę.

 

Carica Milica, nie ma to jak na swoich śmieciach w Pyrowie, co?

 

neon, tak do wiosny zimujesz, jak niedźwiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z neon, brak działania i celu to koszmar!!! Oby hydro Ci pomogła, bo na mnie nie działa. Także chciałabym zasypiać i wstawać w miarę normalnie.

Jakiego języka uczysz się?

 

mirunia, zabieg masz rano?

 

kosmostrada, ja jestem jednak starszej daty gospodynią :roll:, bez firanek okien nie lubię, choć wiem, że często się z nich rezygnuje ostatnio. Moje okno wychodzi na płd-zach., słońce nie zagląda w okno nigdy.

 

 

Ja dzisiaj miałam gości po południu, o 15 chyba. Dwie godziny miłego pogadania fajnie wpływa na psychikę. Ok. 17 Syn pozostawił na 2 godzinki Wnuczka, byliśmy razem na spacerze z pieskiem... i tak pożytecznie i przyjemnie spędziłam czas.

Uwielbiam zajmować się Wnukami, obserwować, jak się rozwijają, rosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu chryste, najjaśniejsza panienko, przecież to brzmi strasznie

brzmi fantastycznie! :mrgreen: (A pisze się z Dużej Litery ;) )

 

Carica, no przecie, że tęsknota już dokucza - trza jechać expresem, albo pendolino-cocolino! :D

 

tosia_j, dryaganek to prawie jak kaganek..... zaraz nam się oberwie od właściciela nicka. :zonk:

 

misty-eyed, myślę, że ok.11

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×