Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy PiS wygra wybory ?


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

PIS ma teraz dobre notowania, bo gra na emocjach.Kaczyński i jego podwładni jawią się jako jedyni prawdziwi Polacy, tylko oni kochają nasz kraj i tylko oni są prawdziwi Polacy.Partia nienawiści i agresji.Tusk miałby i 90 % poparcia, gdyby głosił hasła populistyczne,co komu bronić mówić , damy każdemu prace i zabierzemy majątki bogaczom.Tusk nikomu majątku nie zabierze i ma takie małe poparcie.Piosoludzie umieją tylko drzeć gęby,że żyją w niewoli.Gówno prawda, gdyby pisoludzie,żyli w niewoli, to by Jarek-dla pisowców Bóg i Zbawca dawno by siedział w łagrze u Putina.Do TVN24, co dwa dni przychodzą Hofmany i inne i mają sporo czasu by swe brednie głosić .Dla pisowców, Polska ma być dla nich.Chcą delegalizacji PO,Ruchu Palikota i TVN.Kiedy Jarek i jego podwładni dorwą się do władzy,gospodarka przejdzie w na dalszy plan, a temat główny to będzie Smoleńsk i Smoleńsk i wiecznie Smoleńsk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy Jarek i jego podwładni dorwą się do władzy gospodarka przejdzie na dalszy plan" A PO zajmuje się gospodarką ?

Nie dziwie się się Kaczyńskiemu że często mówi o Smoleńsku bo w końcu zginął tam jego brat.Sprawa raczej do końca nie została wyjaśniona.Rosjanie nie oddali czarnych skrzynek,wraku,pomylili ciała a po katastrofie szybko zaczeli wkręcać nowe żarówki do oświetlenia lotniska.

Za czasów PIS chociaż starano się wykryć jakieś korupcje a PO raczej żadnej korupcji nie wykryła tylko zajęła się osądzaniem ludzi którzy wykryli afere hazardową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie nie oddali czarnych skrzynek,wraku,

Dla mnie to ,że nie oddali wraku przemawia najbardziej za tym ,że był to zamach . Ludzie , już trzy lata po wypadku , a oni dalej swoja bajkę ,że śledztwo u nich się jeszcze nie skończyło i oddać nie mogą wraku. Tak to można w nieskończoność,aż wszystko na wylot przerdzewieje , zgnije , a resztę zjedzą insekty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Ty znowu swoje, PiS ma dobre notowania bo ludziom sie Tusk już przejadł, te jego obiecanki, gruszki na wierzbie, zielone wyspa a kraj pogrążony w krzyzysie, z wiecznymi aferami, rozdęta biurokracją. A Kaczyński nikomu nie będzie zabierał, może w końcu weźmie się za te zagraniczne hipermarkety z wiecznymi ulgami podatkowymi, podczas gdy drobni i średni przedsiębiorcy cierpią na nadmierny fiskalizm( ale to obiecują nie mal wszystkie partie co wybory i niewiele z tego wynika). No ale masz trochę racji z tym Smoleńskiem i ogólnie całą tą polską martyrologią, która strasznie mnie drażni, plus ta wiejska kosciółkowatość, dzis znowu Pawlowicz odpaliła z tym marszem szmat , w sumie dla mnie też niezbyt zrozumiałym ale po co od razu w taka furię wpadać i mówić że skąpa ubrana, czy rozebrana kobieta zasługuje na gwałt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadowolona z rządów PO ale nawet nie chcę sobie wyobrażać jakby wyglądało życie gdyby wybory wygrała partia Kaczyńskiego. Sprawy Smoleńska działają mi na nerwy i nie chcę tego już słuchać,Macierewicz i Pawłowicz z pewnością są dużym wyzwaniem dla psychoterapeutów i psychiatrów, zaściankowość i pseudo katolicyzm tej partii bardzo mnie przeraża i wywołuje dodatkowy lęk (którego i bez tego mam za dużo).Obecnie , nie ma na kogo głosować w tym kraju, takie jest moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa tam nie zamach,pisiory są osamotnieni w tej swojej ekstazie o zamachu,Lech Kaczyński był prezydentem wyłącznie pisu i tylko pisu.Jakie to znaczenie na arenie międzynarodowej miała Gruzja ? chyba takie jak ma Honduras.A co to podatków dla marketów,to prawda jest taka cześć społeczeństwa, nie chodzi do Biedronki,Tesco,czy Realu tylko tęskni za komunistycznymi sklepami.Ludzie chodzą do marketów bo tam tanio i większy wybór, socjalistyczna Solidarność, chętnie by pozbyła się supermarketów i chętnie wróciła do lat 80.Jeżeli populistyczny pis dołoży podatki, to ceny towarów pójdą w górę.Ale o to chodziło pisowców, mają być jak za czerwonych, małe sklepy i sprzedaż mięsa spod lady.Po za tym jeżeli właściciele małych sklepików,będą ciągle podwyższać ceny to nic dziwnego,że ludzie wolą Biedronkę, gdzie olej kosztuję 2 razy mniej.A do wyborów, mamy 2,5 roku, i sonda wyborcza może się zmienić. A osobiście, robię zakupy w marketach,do małych sklepików nie chodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuje że pojawi się nowa partia prawicowa stawiająca na umiarkowanie, przyciągnie tych co zawiedli się na PO, ale nie chcą oddać głosu na "pisowskich oszołomów" taka poglądowo w połowie drogi miedzy PO a PiS, raczej gospodarczo liberalna a światopoglądowo konserwatywna ale też bez przesady, może Gowin, może Giertych albo jeszcze inni by nią utworzyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuje że pojawi się nowa partia prawicowa stawiająca na umiarkowanie, przyciągnie tych co zawiedli się na PO, ale nie chcą oddać głosu na "pisowskich oszołomów" taka poglądowo w połowie drogi miedzy PO a PiS, raczej gospodarczo liberalna a światopoglądowo konserwatywna ale też bez przesady, może Gowin, może Giertych albo jeszcze inni by nią utworzyli.

A co powiesz na PJN :D wiesz , to z jednej strony trochę PIS, konserwatyzm a z drugiej PO, wolny rynek.Jak słucham pana Kowala, to on mówi całkiem mądrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, W sumie to PJN wydawało sie całkiem rozsądna partią, ale nie wiem co z nia się teraz dzieje i czy w ogóle istnieje. Jedno jest pewne ma kiepski marketing, mało znane osobistości, jest małomedialna a bez tego sukcesu się nie zdobędzie, ale sama ideologia może być atrakcyjna dla wielu ludzi którym nie odpowiada ani PO ani PiS i nie są za lewicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuje że pojawi się nowa partia prawicowa stawiająca na umiarkowanie, przyciągnie tych co zawiedli się na PO, ale nie chcą oddać głosu na "pisowskich oszołomów" taka poglądowo w połowie drogi miedzy PO a PiS, raczej gospodarczo liberalna a światopoglądowo konserwatywna ale też bez przesady, może Gowin, może Giertych albo jeszcze inni by nią utworzyli.

Ja myślę, ze również jest duże zapotrzebowanie na partię wolnorynkowo-antyklerykalną. Niestety przez Palikota i jego nacisk na sprawy związane z homo- i transseksualistami oraz narkotykami wiele osób zraziło się do jego ruchu i ciężko będzie to odbudować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie jest ważne jaka partia wygra wybory,w Polsce władza w państwie znajduje się moim zdaniem poza organami konstytucyjnymi,zatem czy wygra PIS czy PO czy też SLD tam "na górze" niewiele się zmieni-zwyczajnie -bezpieczniackie watahy będą co rano nakręcały dowolnego wybranego premiera by śpiewał tak jak mu zagrają.Elity ustalają się w państwie od pokoleń,myślenie że władze w państwie mają przypadkowi ludzie którzy zostają prezydentami lub premierami jest naiwnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, jesteś na rencie a taki antysocjalista z Ciebie, powinieneś byś za socjalizmem takim skandynawskim chociaż, tam żyłbyś jak król. :mrgreen: No ale wielu Korwninistów nigdy w życiu nie pracowało, także nic mnie już nie zdziwi.

Socjalizm mi się kojarzy z zabieraniem ludziom ich prywatnej własności, po za tym socjalizm szwedzki to nie sowiecki, a w Polsce był sowiecki :D socjalizm w Mozambiku, gdzie zabieraną ludziom nawet samochody doprowadził do wojny domowej.Wolę wolny rynek, a jednocześnie opiekę państwa nad ludźmi niezaradnymi. A Korwina nie popieram, jak już coś to jestem między liberalną częścią PO a centrolewica.

 

-- 23 maja 2013, 21:18 --

 

W zasadzie nie jest ważne jaka partia wygra wybory,w Polsce władza w państwie znajduje się moim zdaniem poza organami konstytucyjnymi,zatem czy wygra PIS czy PO czy też SLD tam "na górze" niewiele się zmieni-zwyczajnie -bezpieczniackie watahy będą co rano nakręcały dowolnego wybranego premiera by śpiewał tak jak mu zagrają.Elity ustalają się w państwie od pokoleń,myślenie że władze w państwie mają przypadkowi ludzie którzy zostają prezydentami lub premierami jest naiwnością.

No i ktoś wreszcie coś mądrego napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Marek1977 napisał(a):

W zasadzie nie jest ważne jaka partia wygra wybory,w Polsce władza w państwie znajduje się moim zdaniem poza organami konstytucyjnymi,zatem czy wygra PIS czy PO czy też SLD tam "na górze" niewiele się zmieni-zwyczajnie -bezpieczniackie watahy będą co rano nakręcały dowolnego wybranego premiera by śpiewał tak jak mu zagrają.Elity ustalają się w państwie od pokoleń,myślenie że władze w państwie mają przypadkowi ludzie którzy zostają prezydentami lub premierami jest naiwnością.

 

No nie wiem , czy tak jest do końca jak powiedział Marek 77.

Ja mam taką zasadę ,że podczas wyborów nie glosuję na ludzi , ale na daną Partię. Ma to głęboki sens ponieważ , nawet najlepsi w skorumpowanej partii ( a taka jest dla PO) najczęściej ugną się pod pręgierzem partyjne linii , a nie własnego sumienia, zdania. Wyjątkiem w PO jest poseł Gowin i jego" frakcja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto myślenie pisu :D wszyscy z PO to złodzieje w 100 % a ci ( my ) od Kaczyńskiego to tacy uczciwi, w myśl zasady ma samochód więc złodziej,ma na chleb pewnie ukradł.A może jest tak,że wielki biznes omija z daleka populistyczny pis i woli liberalną po. Zresztą znam uczciwych, zaradnych ludzi, którzy Tuska poopierają .A powód jest jeden Tusk wierzy w wolny rynek ,Kaczyński go zwalcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, jesteś na rencie a taki antysocjalista z Ciebie, powinieneś byś za socjalizmem takim skandynawskim chociaż, tam żyłbyś jak król. :mrgreen: No ale wielu Korwninistów nigdy w życiu nie pracowało, także nic mnie już nie zdziwi.

Socjalizm mi się kojarzy z zabieraniem ludziom ich prywatnej własności, po za tym socjalizm szwedzki to nie sowiecki, a w Polsce był sowiecki :D socjalizm w Mozambiku, gdzie zabieraną ludziom nawet samochody doprowadził do wojny domowej.Wolę wolny rynek, a jednocześnie opiekę państwa nad ludźmi niezaradnymi.

Generalnie rzecz biorąc to nie tylko niezaradni potrzebują pomocy - zaradny też może zachorować, mieć gorszy rok, do tego dochodzi bezrobocie wynikające ze zwykłego niedoboru miejsc pracy, różne działania dyskryminacyjne pracodawców które stosują działy HR (np. wymaganie kłamania, cwaniactwa, itp - większość osób które pytałem o zalecała kłamanie na temat swoich cech/osiągnięć do tego umyślne zwodzenie typu np. mówienie, że już mają kilkuset kandydatów, itp. - te rzeczy już wykraczają daleko poza zaradność a wkraczają w obszar socjopatii).

 

No, ale szkoda że nie ma w Polsce silnych partii wierzących w kapitalizm w stylu Nordyckim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy PiS zwalcza wolny rynek.Hipermarkety i banki powinny płacić takie podatki jak wszystkie inne firmy w Polsce a jeśli im to nie pasuje to wypad z Polski.Na ich miejscu pojawią się nowe sklepy i nowe banki.

Myślenie socjalistyczne :D ludzie , chodzą do marketów bo tam jest taniej.U nas w Łosicach,mamy i Biedronkę i Tesco.W Biedronce chleb mogę kupić za 1.60 zł,w sklepiku prywatnym muszę zapłacić 3 zł.A nasze społeczeństwo, jest mało ekonomiczne, ma być tanio i nie ważne czy market płac podatki.No chyba,że ktoś tak bardzo tęskni za komuno,że chce powrotu sklepów jak za PRL.

 

-- 24 maja 2013, 09:24 --

 

Rentę ma z powodów psychicznych i umysłowych, a nie z tego,że rządzi PO, zresztą na rencie jestem od 2004 roku,a to było SLD :D

 

-- 24 maja 2013, 09:27 --

 

detektywmonk, czasem jak czytam te twoje wypowiedzi to mnie krew zalewa po prostu.Wyłącz ten TVN na chwile i weź się przewietrz.

Skończyły się argumenty?

TVN jest atakowany, bo nie jest pisowski, a ni populistyczny.A z mojej strony nigdy nie usłyszycie pochwały nacjonalizmu,pis , Radia Maryja. A Forum niestety opanowali nacjonaliści,komuniści i pisowcy.

 

-- 24 maja 2013, 09:30 --

 

Hmmm to w sumie ciekawe, że jak ktoś popiera PO to na pewno nie myśli samodzielnie i oczywiście ogląda TVN no bo jakżeby inaczej... Tylko wyborcy PiSu są wolni, myślą samodzielnie, widzą całą prawdę i tylko prawdę...

Pisowcy myślą jak mi Kaczyński zagra, to bardzo nieszczęśliwy ludzie,dla nich wszystko jest smutne i złe.Jak ktoś z pisu powie coś przeciwko władzy Jarosława wylatuję z partii Dorn, Kowal,Poncyliusz. A nazwę forum zmienić na Forum Pisowskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Forum niestety opanowali nacjonaliści,komuniści i pisowcy.
nie wiedziałem, niektórzy wcześniej twierdzili odwrotnie ze tu sami lewacy, liberałowie i ateiści są. Zresztą w forumowej ankiecie dotyczącej wiary 60% to ateiści i agnostycy. To że ktoś krytykuje PO nie znaczy że jest komunistą, nacjonalistą czy sympatykiem PiS. Gadasz tak jak słuchacze Radia Maryja bo kto jest przeciwko nim to Żyd, liberał, komunista i homoseksualista. Ja nigdy na PiS nie głosowałem i głosować nie będe, na SLD i nacjonalistów również.

A ten chleb w Tesco za 1,60 to chyba jakiś dmuchany zreszta u mnie w piekarni chleb kosztuje 1,80 a nie 3 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×