Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich dniach:

- nie zakwalifikowałem się na dzienną terapię grupową, stwierdzono, że jestem zbyt s/cenzura/ony

- zerwałem długą, głębszą, wieloletnią znajomośc, która okazała się stratą czasu

- jakis czas temu zapragnąłem zrobić coś dla siebie i wybrać się pierwszy raz w życiu na koncert. Koncert właściwie jedynego zespołu, na którym mi zależy i z którym rezonuję na poziomie emocjonalnym. Dwa tygodnie temu koncert był w moim mieście, miałem kupiony bilet... ale dwa dni przed złapałem ostrego covida. Stwierdziłem, że się nie poddam i muszę iść na koncert w innym mieście, bo to być może ostatnia trasa koncertowa tego zespołu. Udało mi po dłuższym szukaniu cudem dostać bilet, bo oficjalna pula biletowa już była dawno wyczerpana, ogarnąć dobry nocleg... i miałem już jutro jechać przez pół Polski do Krakowa - a tu informacja, że wokalista zespołu miał ciężki wypadek.

 

także jest świetnie XD

 

O problemach rodzinnych, które mi ostatnio dokopały już nie będę pisać, bo to temat w ogóle niewarty uwagi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywołanie zdjęcia w Rossmanie.

W dniu 31.03.2023 o 12:42, forget-me-not napisał:

- jakis czas temu zapragnąłem zrobić coś dla siebie i wybrać się pierwszy raz w życiu na koncert. Koncert właściwie jedynego zespołu, na którym mi zależy i z którym rezonuję na poziomie emocjonalnym. Dwa tygodnie temu koncert był w moim mieście, miałem kupiony bilet... ale dwa dni przed złapałem ostrego covida. Stwierdziłem, że się nie poddam i muszę iść na koncert w innym mieście, bo to być może ostatnia trasa koncertowa tego zespołu. Udało mi po dłuższym szukaniu cudem dostać bilet, bo oficjalna pula biletowa już była dawno wyczerpana, ogarnąć dobry nocleg... i miałem już jutro jechać przez pół Polski do Krakowa - a tu informacja, że wokalista zespołu miał ciężki wypadek.

Uhhhh. KSU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj i dzisiaj wyjść do ludzi. W końcu musiałam załatwić trochę spraw i zakończenie roku szkolnego 😅. Myślałam że nie dam rady, ale udało się! 

3 godziny temu, zarr napisał(a):

Jestem nad morzem. Przyjechalam. Przeżylam. Pozdrawiam! 

IMG-20230620-WA0008.jpg

Brawo! Gratuluję. Piękne widoki. Ja niby do morza mam z 80km a ostatni raz byłam jako dziecko 😮‍💨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2023 o 14:13, Barbecue napisał(a):

A ja Cię podziwiam, że pojechałaś sama. Ja w tym roku nie mam z kim wyjechać i urlopu raczej nie będzie (tzn. wyjazdu urlopowego). A sama się nie zdecyduję jechać. 

Ale za rok juz sama sie nie wybiore. Wynudzilam sie sama.    Miałam tez ze dwa gorsze dni (lęki)

A na zachód slonca nie szłam bo sie balam (u siebie tez nie wychodze wieczorami). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko małe sukcesy takie jak np sprzątnięcie całego mieszkania czy wyjście w celach innych niż praca. Z większych to napewno pozbycie się na jakiś czas uzależnienia od hazardu ( ciekawe ile wytrzymam) i powiększanie budżetu domowego o pieniądze które faktycznie mogę odłożyć na poczet przyszłości którą planuję u boku ukochanej kobiety 🙂 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Semir napisał(a):

Jak na razie tylko małe sukcesy takie jak np sprzątnięcie całego mieszkania czy wyjście w celach innych niż praca. Z większych to napewno pozbycie się na jakiś czas uzależnienia od hazardu ( ciekawe ile wytrzymam) i powiększanie budżetu domowego o pieniądze które faktycznie mogę odłożyć na poczet przyszłości którą planuję u boku ukochanej kobiety 🙂 .

Gratuluję:)

Porządek jest bardzo ważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×