Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio oglądałam filmy takie jak:

Ainbo - strażniczka Amazonii. Opis filmu: Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.

Poza tym oglądałam jeszcze film "Karol, człowiek, który został papieżem" - smutny i wzruszający film oraz "Piraci z Karaibów - Zemsta Salazara"  - bardzo ciekawy przygodowy film.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałam w kinie film: "Pszczółka Maja: Mały wielki skarb". Opis filmu:

Tym razem Maja i Gucio wyruszają z tajną misją. Od tego czy uda im się uratować małą księżniczkę mrówek zależą losy całej łąki. Wiosna nie zdążyła się jeszcze na dobre rozpocząć, a Maja i Gucio już wyruszają z ula w poszukiwaniu przygody. Napotkany na łące tajemniczy wędrowiec powierza im opiekę nad magiczną złotą pestką, którą mają dostarczyć do pałacu na Sekretnym Wzgórzu. W tak niebezpieczną misję najlepiej zabrać zaufanych kompanów. Maja i Gucio proszą więc o pomoc nieustraszonych mrówczych wojowników Zenka i Gienka. Dzielna drużyna rusza w drogę, nie mając pojęcia, że ich tropem podąża cały wachlarz typów spod ciemnej gwiazdy: chciwi łowcy nagród, tajni wysłannicy obcych łąk i zwykłe skrzydlate opryszki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałam w kinie film "Nasze magiczne encanto". Bardzo fajny muzyczny film.

Opis filmu: Nasze magiczne encanto" opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie może być jej ostatnią nadzieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałam w kinie filmy takie jak: "Dziewczyny z Dubaju". Opis filmu: Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" Opis filmu: Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sintel (2010r)    -co ciekawe film powstał z wielu datków zwykłych ludzi i sponsorów. Nie zajmie wam wiele czasu

bo trwa 15 minut.
Ustawcie sobie w prawym dolnym rogu max rozdzielczość 1080P i dopiero tak warto oglądać.
 

https://www.cda.pl/video/492093a9/vfilm
Helena Fix -I move on

 

PS: W 2013r pewien meksykański użytkownik programu Blender ,razem z przyjaciółmi i rodziną wybrał imię Sintel

dla swojej córki.

"Witaj na świecie Xareni Sintel Ordonez.
Ciesz się światem i nie przestawaj szukać swojego smoka." :smile:

 

 

XereniSintelOrdonez.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałam w kinie film: "Sonic 2. Szybki jak błyskawica".

Uwielbiany na całym świecie niebieski jeż powraca w kolejnej odsłonie filmu przygodowego „Sonic 2.Szybki jak błyskawica”. Po osiedleniu się w Green Hills, Sonic chce udowodnić, że ma to, czego potrzeba, aby być prawdziwym bohaterem. Test jego możliwości przychodzi szybko, gdy powraca dr Robotnik (Jim Carrey), tym razem z nowym sojusznikiem, Knucklesem. Obaj planują zdobyć szmaragd, który ma moc niszczenia cywilizacji. Sonic razem ze swoim pomocnikiem, Tailsem wyruszają w podróż, aby znaleźć szmaragd zanim wpadnie w niepowołane ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem ostatnio Crash Cronenberga. Thriller opowiadający o fetyszu związanym z wypadkami samochodowymi. Dużo scen erotycznych. Podobał mi się, ale zdecydowanie nie jest to film dla co wrażliwszych.

https://www.filmweb.pl/film/Crash%3A+Niebezpieczne+pożądanie-1996-642

 

Jak również Dellamorte Dellamore Michele Soaviego. Komedia rozgrywająca się we włoskim miasteczku. Opiekun cmentarza ma za zadanie zabijać wstających z grobu umarłych. Miłość, groteska, humor, nuta nekrofilii. Masa ironicznych, przejaskrawionych odniesień do tropów popkulturowych. Nie do końca mi spasował - na pewno mniej niż film Cronenberga - ale połknąłem w całości, więc nie mogę powiedzieć, żeby był aż tak fatalny ;).

https://www.filmweb.pl/film/O+miłości+i+śmierci-1994-34739

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałam film "A oni dalej grzeszą, dobry Boże".

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” i za nic mają postanowienie poprawy. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×