Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.05.2021 o 20:51, Cassidy napisał:

Muszę po prostu się tutaj wyrzygać bo zwariuję... Jakieś 3-4 tygodnie temu zakończyłam związek z partnerem, którego kochałam (nadal kocham ale to się powoli zmienia...). Mam teraz poczucie bycia totalnie wyprana i ośmieszona... /cenzura/, tak bardzo walczyłam o to, aby nie być toksyczna a zostałam tak zmanipulowana i zniszczona, że nie mam już ochoty żyć. Chciałabym umrzeć we śnie. Cały czas wstydzę się i boję, że ten człowiek przedstawi mnie w krzywym zwierciadle, tak, jak byc może przedstawił mi swoją byłą żonę. Nie dość, że wystarczyło mu 5 dni mojego ciężkiego załamania by umówić się z inną, to oszukiwał mnie już od grudnia. Mieliśmy jechać na wycieczkę. Wysłałam mu na konto 2 tys. złotych. Nie dość, że nie wróciły do mnie, to na wycieczkę też nie zostały wpłacone. Pożyczone mu pieniądze również przepadły. Boli mnie myśl, że skurwiel zbudował sobie tak solidny wizerunek, że jego znajomi by za cholerę nie uwierzyli w moją wersję... Chciałabym, żeby inne dziewczyny były bezpieczne wobec jego gierek a nie wiem jak to zrobić... Gościu ma wykształcenie prawnicze. Jestem w ciemnej dupie... Zawsze każda jego koleżanka była lepsza jako obiekt jego adoracji. Bardziej niż ja. Nie umiem z tym normalnie żyć. Wspomnienia przychodzą i kroją mnie, katują. Pierdolenie, że dla gnoja nie warto nie działa. Ja po prostu nie potrafię iść dalej...

Cassidy, czy chodzisz na terapię? czytając Ciebie widzę ze powtarzasz ten sam schemat spotykania się z niewłaściwymi facetami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wyniszcza psychicznie brak zajęcia 

Dlatego wymyślono zajęcia manualne 

Robienie na drutach, szydełko, 

Wyszywanie obrazów, 

Haftowanie 

Tego jest pełno w YouTube, hafty, wyszywanie, jak to robić, zdarza się że panowie też zajmują się tym, jak widać na tych filmach, 

Następna sprawa Słuchowiska radiowe, licho co nigdy nie śpi, kratery i jeszcze inne, 

Głowa zajęta i nie myśli 

Głowa musi być czymś zajęta, 

Tkwienie w nic nie robieniu 

To zaraz mózg wytwarza swoje projekcje

Bo mózg nigdy nie odpoczywa

Jak ręce zajęte, to też relax dla umysłu

No cóż medycyna nie uczy radzenia sobie z życiem 

Na czym zarabiali by w końcu 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lilith napisał:

Daj spokój. Są ludzie i taborety. Ta Pani najwyraźniej zalicza się do tego drugiego grona.

Ja jeszcze walczyłam, żeby wytłumaczyć kobiecie ze jest w błędzie.  Ale to nic nie dało. Na samym końcu języka miałam jej powiedzieć że właśnie rozmawia z osobą która to spotkało. Ale stwierdziłam, że nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ka-chan napisał:

Brawo może byc przez świętego 🙂 on ten świety tez uprasza ci łaski a wierz mi o. Pio jest silnym świętym duzo cierpiał miał stygmaty miał równie ciezkie zycie takze w samym kościele (min nie mógł odprawiac mszy św jakos mu zabronili tego) mi tez modlitwa pomaga gdy mam trudne dni, chwile zwątpienia. Modlę sie koronką (bo w sumie jest dośc szybka i każdy ja zna) a teraz tez rozaniec raz jeden raz 2 zalezy od czasu.

a jak sobie radzic z myslami negujacymi istnienie Boga?ja je mam na kazdej mszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ka-chan napisał:

Zalezy jakiego to typu mysli, czy nawołujące do złości na Boga, za twój los, zycie które moga prowadzic do gniewu czy włąsnie że Boga nie ma i kropka. Dobrze mieć kilka takich krótkich odezwań do Boga lub samemu je przytaczac gdy to sie dzieje umacniac sie by nie wpaśc przez złego ducha w ta pułapkę, bo on kłamie. Ja widze jak odzyłam gdy sie do Boga zwróciłam a umierałam bez niego w depresji bez nadziei na lepsze zycie itd. Wołaj Boże ratuj od tych mysli kłamliwych albo, pros anioła stróza lub tego świętego, krótkie akty strzeliste westchnienia do Boga, że to ci przeszkadza i zwodzi na manowce 🙂 jak to sie nasila wez wieksza modlitwe duzo ich jest, mozna w czym wybeirać. Ja nie moge sie skupic na mszy np odpływam albo sie nudze, sama nie wiem. Trudno mi zachować jasnośc umysłu bo kłębia mi sie mysli, torski jakies to tez okropne jest, staram sie z tego wyrwac tych rozproszen wiadome to nie łatwe, ale trzeba probować do skutku az przestana a my sie umocnimy i nauczymy co robić w takich sytuacjach. Gdy teraz mnie doipadalo zwatpienie modliłam sie zeby odgonic rozpacz jakas z siebie zeby weszla nadzieja, czy ufnośc do Boga, że w swoim czasie dostane pracę.

to sa mysli ze Boga nie ma, ze cala ta religia zostala po prostu wymyslona, modlilem sie nie raz by to ode mnie odeszlo ale bez skutku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2021 o 16:32, Ka-chan napisał:

Rozumiem miewalam takie mysli ale to czysto ludzkie wątpliwości, kiedys myslalam ze to wymysł kosmitów XD żeby zachować porządek i dobre sprawowanie ludzi. Ja jednak wierze w Jezusa, oddaj się Maryi ale sercem swoimi slowami, Ona pomoze ci wyjsc z ludzkich problemów, nauczy asertywności (siebie swoich praw) znikna problemy z psychiką i odzyjesz, pokochasz siebie. A co do kościoła jakbym patrzyla na jego strukture na ziemi tez bym nie wierzyla w Boga, bo tam gdzie jest czlowiek tam potencjalny grzech, Tylko Maryja i Jezus byli bez grzechu, dlatego ich nalezy sie trzymać, pomagają, czekają na każdego kwestia odrobiny własnej woli, której Oni nie naginają nie łamią. Postaraj sie adorowac Jezusa jak jest w monstrancji bardzo pomaga odbudowac obraz siebie, lubi i Boga, pokochac Go, żeby stał sie najwazniejszy w Twoim życiu. A wszystko się poukłada mi wiele pomaga adoracja chwila dla Boga skupienie na nim. Życzę ci wszystkiego dobrego, żeby otwartośc na Boga pomogła ci przezwyciezyc złe mysli i problemy osobiste, zawodowe czy rodzinne.

dziekuje za wsparcie, bede probowal. a czy myslenie o smierci to grzech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie nasluchalam o sobie od mamy. Jestem nienormalna, z psa robię kalekę, nie umiem wychowywać, będę starszną matką, dzieciom zrobię krzywdę tak się zachowując, mam nierówno pod sufitem, jestem pojebana, nie słucham mądrzejszych- czyli jej. Ona zna wszystko z doświadczenia. No cóż, ja czytam książki, rozmawiam ze specjalistami w danej dziedzinie, ale rzeczywiście, nie słucham pani idealnej... nie mówiąc o tym że mnie poszarpała. Byle przeżyć do jutra. Trzymajcie kciuki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szary kot napisał:

@Illi Musiało Ci się zrobić przykro Może Twoja mama miała zły dzień albo jest toksyczną osobą... Trzymaj się ciepło i postaraj się nie przejmować głupim gadaniem (choć pewnie trudno się nie przejmować).

Dziękuję. Moja mama taka jest.. pracuje nad tym,  żeby dopuścić do siebie fakt, że jest toksyczna. Jednak mimo wszystko ciągle zabiegam o jej zainteresowanie moją osobą. W poniedziałek T się nasłucha. Może puszcze tez ten smutek który się pojawił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Illi napisał:

Dzisiaj sie nasluchalam o sobie od mamy. Jestem nienormalna, z psa robię kalekę, nie umiem wychowywać, będę starszną matką, dzieciom zrobię krzywdę tak się zachowując, mam nierówno pod sufitem, jestem pojebana, nie słucham mądrzejszych- czyli jej. Ona zna wszystko z doświadczenia. No cóż, ja czytam książki, rozmawiam ze specjalistami w danej dziedzinie, ale rzeczywiście, nie słucham pani idealnej... nie mówiąc o tym że mnie poszarpała. Byle przeżyć do jutra. Trzymajcie kciuki. 

poszarpala Cie fizycznie?  ja bym ograniczyla kontakty do minimum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×