Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie toleruję samotności, ale już ją, trochę akceptuję, bo i tak nie mam wyjścia. Nie mogę, cały czas narzekać na samotność, bo to nic mi nie da.

Nauczmy się, większej akceptacji. Ale łatwe to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam Van Dahl, ja tam sie staram odpowiadać :D

chodzi mi o to by mniej przejmować się tą samotnością, ale nie akceptować jej - akceptacja właśnie prowadzi do zamykania się na drugiego czlowieka. Podejscie 'miej wyjebane' pomoże życ z dnia na dzień i powstrzymać (chyba) łzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczymy sie miec wyjebane...

I tu się zdecydowanie zgodzę! Miejcie wyjebane, a będzie Wam dane" - to się naprawdę sprawdza, taki paradoks życiowy. Trza tylko nauczyć się mieć naprawdę wyjebane bo wbrew pozorom nie jest to takie easy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chodzi o to, by zaakceptować pewną sytuację. Ja też wolałbym nie akceptować samotności, ale to trudne jest.

No więc ja akceptuje ale nie zgadzam się :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie akceptuje ale nie umiem sobie z nią poradzić...nie zasłużyłem na takie życie na prawde,ale nie umiem go zmienić zupełnie...

 

Podpisuje się atramentem pod tym.

 

I ja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co miesiąc miałem inną dziewczynę i zawsze to się rozpadało . Przestaje szukać jakiś czas bo coś nie potrafię się związać na dłużej :(

A co do samotności to w Polsce jest takie społeczenstwo które wszystko wie że lepiej czasem być samemu .

 

Zazdroszczę, że udawało Ci się kogoś znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co miesiąc miałem inną dziewczynę i zawsze to się rozpadało . Przestaje szukać jakiś czas bo coś nie potrafię się związać na dłużej :(

A co do samotności to w Polsce jest takie społeczenstwo które wszystko wie że lepiej czasem być samemu .

 

Zazdroszczę, że udawało Ci się kogoś znaleźć...

 

Dokładnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Ja też trafiałem na jakieś tam dziewczyny, i nie trwało to długo. Nie byłem z żadną, ale to były znajome. Zawsze była jakaś rozmowa, ale działań, żadnych...Samą rozmową nic się nie załatwi.

Tylko ja nie lubię robić czegoś "na siłę". Jeśli coś się nie udaje, coś dziewczynie nie pasuje, to co ja będę do czegoś zmuszał? Przecież każdy ma prawo do swojego wyboru.

Można się o coś postarać, nie rezygnować, ale ja się nie uda, to szkoda...

 

-- 10 lip 2014, 21:39 --

 

Ja, introwertykiem, raczej nie jestem. Bardziej ekstrawertykiem. No ale te dwie cechy mogą być ze sobą mylone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyła mi się jakaś tęsknota... za kimś, z kim przeżyłam dobre i złe chwile, jednak znajomość nie przetrwała z niezrozumiałych dla mnie przyczyn...

Czasem mam wrażenie że łączy mnie z tą osobą jakaś pozazmysłowa więź, że w chwili gdy o niej myślę, ona myśli o mnie. I kiedy pojawia się w moich snach to znak że o mnie myśli. Ale to pewnie tylko moja projekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyła mi się jakaś tęsknota... za kimś, z kim przeżyłam dobre i złe chwile, jednak znajomość nie przetrwała z niezrozumiałych dla mnie przyczyn...

Czasem mam wrażenie że łączy mnie z tą osobą jakaś pozazmysłowa więź, że w chwili gdy o niej myślę, ona myśli o mnie. I kiedy pojawia się w moich snach to znak że o mnie myśli. Ale to pewnie tylko moja projekcja.

dokładnie tak Ci się wydaje bo chcesz żeby tak było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×