Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Estel86, fajny filmik na youtube .Mój dzisiejszy dzień zaczyna się dobrze,muszę parę spraw załatwić,a poza tym to wczoraj się dowiedziałam że mój kolega który zmarł na serce rok przed tym miał coś takiego że czół jakby się unosił, też kiedyś miałam coś takiego to nie są halucynacje tylko ma się takie wrażenie,albo jak się śni, i czasami nie mogę się obudzić,czy to od serca teraz jak biorę propranolol to serce nie dokucza sama nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Dziś dowiedziałam się, że psychiatra nie wie jaką mi wystawić diagnozę na zaświadczeniu... Mam osobowość zależną albo neurotyczną. W rezultacie napisała zaburzenia odżywiania :D (to też mam). Ale jaja... Ciężki przypadek ze mnie. Dzisiejszy dzień był miły, nie miałam napadu lęku na dworze, ciesze się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wracam do pracy po kilkumiesięcznym L4 i boję się jak diabli. Nie wiem, czy nie czeka na mnie wypowiedzenie, a na pewno czeka mnie rozmowa z szefem. I co mam mu powiedzieć? Że jest ok, jak nie jest? Terapia mi nic nie dała. Bezsensowne rozgrzebywanie brudów z przeszłości. W jakim celu?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś moje lęki wróciły w nocy zerwałam się myślałam że w domu jest dym,zapaliłam światła i nic nie było to tylko sen,ale już nie mogłam zasnąć,i od rana żle się czuję i serce mnie boli,nie biorę leków ale dziś chyba będę musiała.W takich dniach jak dziś chce mi się tylko płakać czemu ja muszę na to cierpieć, czemu to wraca :cry: nienawidzę mojej nerwicy :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po miesiacu brania seroxatu dochodze do siebie, jest ogromna roznica miedzy tym co bylo miesiac temu. Fakt ze nic mi sie jakos nie chce ale przynajmniej jak juz wyjde z domu nie mam atakow tak jak wczesniej, w miare normalnie funkcjonuje. Juz nie mam takich dołów, po prostu jest duzo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś lipa...znowu mam nawrot dolegliwości, wszystko kumuluje mi się w klatce piersiowej i przez to mam ciągle wrażenie jakby miało mi wysiąść serce, albo co najmniej jakby miało mi zacząć walić i boleć. Nie czuję przez to lęku, tylko wściekłość! Mam już tego dość! Ile jeszcze!!!??? :evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni snuje się tylko, taka piękna pogoda, a ja boję się wyjść na spacer, żeby mi się słabo nie zrobiło. Całe dnie jestem ospała, niskie ciśnienie mam i ciągle zaprzątam sobie głowę tymi myślami i wyczekiwaniem na atak, wiem, że to bez sensu....Głowa mnie boli tylo dzisiaj i ciągle chce mi się spać i tak już od kilku tygodni:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz tu piszę, nie lubię narzekać, nie lubię użalać się nad sobą, ale piszę, po prostu, bo źle się czuję...

 

Już drugi dzień mam gorszy, jestem niespokojna, czuję w sobie niepokój cały czas, prawie nie przechodzi... Dostałam w środę leki, wiem, że ich nie zażyję, ma 3 powody, a to za dużo, poradzę sobie, będzie lepiej, musi!

 

Mam dużo skurczów dodatkowych w ciągu dnia, dzisiaj już co najmniej 5 razy po kilka, kilkanaście, wczoraj było podobnie. Gardło mam ściśnięte, psychiczne pozostałości po przebytej chorobie, boję się, że mnie zacznie boleć, to mi je ściska. Ta sama sytuacja z okolicą nerki, po zapaleniu został lęk przed powrotem i też mam ściśnięte...

 

I ten niepokój, mocniejsze bicie serca cały dzień. Bezsenność i atak pod prysznicem- zaparowało trochę to dostałam ataku, że zemdleję, uduszę się, utopię i spadnę na podłogę pełną bakterii i grzybów!!!!

 

Wierzę, że jest gorzej żeby bardziej docenić kiedy będzie lepiej, miłego wieczoru :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Pamiętacie mnie jeszcze? ;)

 

Kurczę, wiosna, gorąco, jakoś się nie mogę odnaleźć. Leki mi pomogły, ale jakoś mam ochotę, żeby się ludzie trzymali ode mnie na stosowną odległość :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amy Lee, nowa fobia :P?

 

A u mnie wszystko ok :). Walcze. Bez przerwy :).

 

Chyba zmienie kierunek studiow :D! Bo nauczylem sie przez przypadek opisywac wyniki EKG - rozpoznawac WPW, chorobe Burgandow itd... :D! Glupim jest :D

 

Milego dnia! Pozdrawiam :D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza wizyta u lekarza psych.po dlugiej przerwie ,praktycznie zero nerwów z mojej strony posmialismy sie trochę z doktorką i pogadalismy oczywiscie wszystko ze mna wporzadku i mam tylko nerwice .Ale mam jeden poważny problem za 10dni matura i nie wiem czy warto zaczynac brać leki .. doktor przepisała mi Zoloft i nie wiem co mam robić ktoś może mi doradzić z gory dziekuje za wszelki rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juzto pisałem czy nie...

Cały dzień mam ochote spać,nie chce mi sie niczego bo wszędzie czuje sie zlękniony,nie wiem co mam ze sobą zrobic żeby wyjsc z tego bagna..cały czas zastanawiam sie jak sie mam zmienic co zmienic i dlaczego:(.Czuje sie okropnie osamotniony,nic nie ma sensu przez lęk,.

Najchętniej porozmawiał bym z kimś ale nie mam z kim na realu:( zresztą przecież z powodu lęku i tak bym nie podszedł do kogokolwiek:(.W dodatku jakieś duszności mnie male dopadly:O

mateusssssz90-radze Ci to samo co Linka,przed maturą lepiej nie bierz tych leków

AmyLee-pamiętam Ciebie doskonale:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×