Skocz do zawartości
Nerwica.com

[LUBLIN]


Rekomendowane odpowiedzi

moja psycholog wyjeżdża na 3 miesiące i nie będę mógł uczestniczyć w terapii.

 

znacie może jakiegoś dobrego psychologa w Lublinie?

 

czy warto w ogóle zaczynać terapię na okres 3 miesięcy?

 

a może są jakieś inne formy leczenia depresji i nerwicy w tym mieście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustocień, Zostawia Cię na 3 miesiące nie dając wskazówek?

Mogłeś ją zapytać co teraz z Tobą.

Nie wiem czy warto.

A jak przyjedzie to co? Będziesz kontynuował dalej u niej sesje terapeutyczne?

 

 

To już jej drugi wyjazd podczas tej terapii. Poprzednio jednak brałem więcej antydepresantów więc nastrój był lepszy(podczas tej przerwy), no i miałem staż.

 

zasadniczo jestem zadowolony z jej pracy, choć jest bardzo wymagająca i często nie rozmawiamy o tym co poprzednio sobie zaplanowaliśmy.

 

porusza jednak problemy istotne i mnie dopinguje np. pyta kiedy zamierzam szukać pracy. mówię: że w tym tygodniu. na to ona: a w jaki dzień zadzwonisz w tej sprawie lub przejrzysz ogłoszenia? itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam osoby, które potrzebują zmiany, rozwoju i wsparcia w życiu osobistym bądź zawodowym.

Być może czujesz się zmęczony swoim obecnym życiem, odczuwasz lęk, przygnębienie, brak chęci do działania, masz trudności w relacjach z ludźmi i chcesz to zmienić.

Dobrze trafiłeś.

 

Perłowa 4, 604 507 386

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy tez staram sie o oddział a na głuskiej... mam juz za soba terapia indywidual. i grupowa, no i lek se brałem jeden... Niestety uciekłmi dr Kopacz na urlop i musze załatwiac wszystko przez "tych drugich" lekarzy- ciągle słysze- prosze zadzwonic w poniedziałek... a ze mna coraz gorzej- kim jestem?.... Narcyz, osobowosc zalezna i brak emocji, schematyczne postrzeganie rzeczywistosci nie widze swiata widze schematy i statystyki kiruje sie intucja i przeczuciem nie doswiadczeniem wogóle wiem wszystko i nic ale dam rade... jesli mnie przyjmą Odpiszcie Please:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeeee!! oddział a!! byłam tam 2 razy. kocham go i uwielbiam mimo to że mnie wywalili ;) siostry masowe są. siostra ala jest thebeściakowa. ciekawe czy trafisz na grupę czy kryzys. jakby co to pytaj chociażby priv. prosimy o przeniesienie do odpowiedniego tematu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jestem tu nowa i chcę zapytać- podejrzewam u siebie nerwicę i muszę wybrać się do psychiatry. Chcę iść na NFZ i wiem że jest takie miejsce jak Szp. Neuropsych. na Abramowickiej no i VIAMED na Leonarda. Który z tych miejsc polecacie bardziej? Chodzi mi o normalną wizytę i rozmowę z lekarzem.

Interesuje mnie ile czeka się na wizytę! I do takiej wizyty nie trzeba skierowania prawda?? :uklon: Za odpowiedź dziękuję. A jakby padło jeszcze nazwisko jakiegoś dobrego lekarza...to już byłoby cudnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos z nia doswiadczenia? wie gdzie przyjmuje albo ma numer telefonu do niej?

czy jeszcze Cie interesuje p. Tomkiewicz?

 

-- 13 października 2011, o 17:31 --

 

finka ja niedawno byłem na Leonarda. Nie trzeba skierowania no i nie czeka się długo. Polecam doktora Wieczorka który przyjmuje we wtorek!

Równiez polecam doktora Wieczorka. Przyjmuje w Lublinie, Poniatowej, Puławach i .... chyba w Opolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam dobrego psychoterapeuty (psychologa) w Lublinie. Szczególnie zależałoby mi na osobie zadeklarowanej jako niewierząca lub na tyle profesjonalnej, by być neutralnym światopoglądowo. U psychologa byłam do tej pory tylko raz, zraziłam się, gdyż w gabinecie byłam ewangelizowana i pani psycholog na siłę chciała mnie przekonać do swoich poglądów. Teraz po kilku tygodniach problemy znów powróciły, szukam kogoś profesjonalnego, do kogo mogłabym się zwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam skierowanie do poradni psychiatrycznej z rozpoznaniem napadów paniki, lęków i okresowymi zaburzeniami snu. Możecie polecić mi jakiegoś lekarza? Najlepiej bezplatnego, bo w obecnej chwili nie mam funduszy, a musze udac sie jak najszybciej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moja znajoma z okolic Lublina potrzebuje pomocy psychologa albo terapeuty? Możecie kogoś polecić? Ważne są niestety finanse - dlatego najlepiej gdyby dałoby się to załatwić w ramach NFZ. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tam był, jakie wrażenia? Chciałbym też się dowiedzieć jak jest na oddziale C (dla schizofreników). Mam od miesiąca skierowanie na oddział C tyle żę ja nie mam schizofrenii. CZy na tym oddziale są tylko schizofrenicy? Mam być dokładniej zdiagnozowany ale w skierowaniu zasugerowano m.in schizofrenie paranoidalną (nie wiem czy tylko po to by mnie przyjac do szpitala czy po co? bo nie mam glosow, omamow wzrokowych czuciowych, zdalnego kontrolowania przez inne osoby, nasylania mysli, i innych tego typu rzeczy jak w schizofreni)

 

-- 30 mar 2012, 20:11 --

 

Chodziło mi o Klinikę Psychiatrii UM w Lublinie na ul Głuska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie otóż nie mam zielonego pojęcia jak wygląda leczenie w poradni psychologicznej nfz, chodzi mi o to jak wygląda leczenie zaburzeń w polsce w ramach nfz? Nie mogę znaleźć żadnych informacji o dostępnych poradniach w moim mieście. Gdzie pytać, gdzie szukać pomocy??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnia Zdrowia Psychicznego Al.Niepodległości

 

tel: 8254819 (219)

 

-- 24 kwi 2012, 17:18 --

 

. NZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień

Kościuszki 26

23-200 Kraśnik

tel.: 081 844 53 18

email: otuaw@poczta.onet.pl

10. NZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień Poradnia terapii od substancji psychoaktywnyc

Kościuszki 26

23-200 Kraśnik

tel.: 081 884 53 18

email: otuaw@poczta.onet.pl

 

-- 24 kwi 2012, 17:19 --

 

http://www.informator.niepije.pl/lubelskie-poradnie-odwykowe,ogloszenie,43,ogloszenia.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×