Skocz do zawartości
Nerwica.com

[LUBLIN]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Jako osoba nowa na forum chciałbym uzyskać pomocy od osób bardziej doświadczonych w kwestiach terapii psychologicznych. Poszukuję dobrego, ale niekoniecznie bardzo drogiego psychologa. Nigdy nie byłem na takiej wizycie, nie wiem zupełnie jak wygląda taka forma pomocy, można nawet powiedzieć, że trochę boję się przed pierwszą wizytą. Mam pewien problem ze sobą, z którym starałem sobie poradzić sam, ale widocznie bez pomocy fachowca nie jestem w stanie tego zrobić. Interesuje mnie raczej prywatna wizyta w miłej, spokojnej i bezstresowej atmosferze. Czy możecie polecić mi kogoś odpowiedniego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesień to czas powrotu do codziennych zajęć i podejmowania ważnych decyzji. Pogodny wakacyjny nastrój może trwać przez cały rok, wystarczy tylko zainwestować w siebie !

 

Jeśli na co dzień :

 

Żyjesz w stresie?

Masz trudności w osiąganiu swoich celów?

Chcesz szybko i efektywnie przyswajać wiedzę, myśleć pozytywnie, poprawić swoją pamięć oraz opanować swój stres i niepokój?

 

Nie zmienimy Twojej rzeczywistości, ale jesteśmy w stanie zmienić to w jaki sposób ją postrzegasz!!!

 

Wykładamy w 109 państwach, w 32 językach, mamy już 12 000 000 absolwentów na świecie!!!

 

Nie czekaj!

Zapisy na kurs w RADOMIU (26-28 listopada 2010r.) oraz w LUBLINIE (10-12 grudzień 2010) już trwają!

Liczba miejsc ograniczona.

 

Organizator: Unlimited Group Polska

e-mail. silva@unlimitedgroup.pl

 

więcej informacji:

Więcej na: http://www.unlimitedgroup.pl

http://www.facebook.com/pages/METODA-SILVY-po-kursie/129064943777646

 

Zapraszam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjesz w nieustannym stresie?

Masz problemy ze zdrowiem? Problemy w rodzinie, w pracy?

Masz poczucie, że tracisz swoje cele z pola widzenia? Nie potrafisz ich zrealizować?

Chciałbyś rozwinąć możliwości swojego umysłu?

Efektywniej radzić sobie z trudnościami? Poprawić swoją intuicję?

 

Niezależnie od tego jakie masz problemy i marzenia, czym się zajmujesz, co robisz, do czego dążysz...

 

KURS SAMOKONTROLI UMYSŁU METODĄ SILVY!

 

 

Kurs Samokontroli umysłu metodą Silvy jest wykładany w 109 państwach, w 32 językach i ocenia się, że kurs podstawowy ukończyło ponad 12 milionów ludzi na świecie.

 

To co wyróżnia metodę Silvy spośród innych technik czy metod samokontroli umysłu to fakt, iż od samego początku jej powstania (rok 1944) opierała się na mocnych podstawach naukowych, że nasz mózg generuje impulsy elektryczne przetwarzane przez neurony z rożną częstotliwością.

 

5 głównych korzyści, dlaczego warto wziąć udział w kursie:

 

1. ogromny rozwój intuicji przy podejmowaniu ważnych decyzji życiowych i biznesie

 

2. wykorzystywanie pozytywnego sposobu myślenia dla osiągnięcia satysfakcji życiowej

 

3. redukcja napięć wewnętrznych i nadmiernego stresu

 

4. poprawa pamięci i kontroli własnego zdrowia

 

5. osiąganie lepszych wyników w szkole, na studiach, w pracy

 

Koszt Twojej inwestycji to jedyne 450 zł za pełne 3 dni szkolenia.

 

Uczestnictwo w szkoleniu „Samokontrola umysłu metoda Silvy” stwarza możliwość dokonania najpewniejszej inwestycji - zainwestowania w samego siebie. Zdarza się również bardzo często, ze osoby które nie mogą samemu wziąć udział w kursie wysyłają swoich najbliższych w ramach wsparcia i okazania zainteresowania. Kurs obejmuje pełne 3 dni szkolenia. Zajęcia maja formę pracy indywidualnej.

 

Dla uczestników naszych kursów mamy również liczne zniżki:

 

1. "Przyjdź w 5 zapłać za 4" 450 zł TANIEJ

Weź ze sobą swoich znajomych. Dla nowych uczestników przy grupie 5 osobowej jeden uczestnik szkolenia bierze udział zupełnie BEZPŁATNIE!

2. "Dla powtarzających 100% TANIEJ"

jeśli jesteś osobą powtarzającą wystarczy, że przyprowadzisz 2ch nowych uczestników a weźmiesz udział w szkoleniu całkowicie BEZPŁATNIE!

3."Studencka zniżka" zamiast 450 tylko 420 zł

jeśli posiadasz aktualną legitymację studencką lub doktorancką Twój koszt za udział w szkoleniu maleje o 30zł!

 

4. "Zniżka dla emerytów i rencistów" zamiast 450 tylko 405zł

jeśli posiadasz aktualna legitymację emeryta-rencisty Twój koszt szkolenia maleje aż o 45 zł!

 

Już dziś możesz zarezerwować swoje miejsce na najbliższe terminy:

RADOM 26-28 LISTOPAD 2010

LUBLIN 10-12 GRUDZIEŃ 2010

 

Organizator: Unlimited Group Polska

tel. 795 894 516

e-mail. silva@unlimitedgroup.pl

wykłada: Marian Jeżewski

 

Rezerwacji można dokonać na naszej stronie internetowej. Tu również znajdziesz więcej informacji o organizowanych przez nas kursach:

 

http://www.unlimitedcs.pl/szkolenia-dla-klientow-indywidualnych/kurs-samokontroli-umysu-metod-silvy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałabym uzyskać jakieś informacje o Pani Agnieszce Ćwierz, już wiem, że przyjmuje na Orlej, ale coś więcej, może ma ktoś jakiś numer tel. do tej Pani ? Ile kosztuje wizyta? I czy przyjmuje gdzieś nieodpłatnie?

Wiem, że prowadzi(ła) terapię grupową na Abramowickiej z osobami z zab. odżywiania, także chyba jest kompetenta. Zresztą ja też pod tym kątem-zaburzeń odżywiania, szukam kogoś.

Dużo dobrego o tej pani słyszałam.

Czekam na jakieś info, będę bardzo wdzięczna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli

Czujesz się przygnębiony, brak Ci motywacji i chęci do działania

Odczuwasz lęk, niepokój, bezradność, zagubienie, brak radości z życia

Masz wątpliwości co do własnych kompetencji, niskie poczucie własnej wartości

Doświadczasz trudności w relacjach z ludźmi

Zmagasz się z kryzysem: małżeńskim, osobistym, zawodowym

Potrzebujesz porady w problemach wychowawczych

mogę Ci pomóc

 

 

Kontakt:

 

GABINET:

ul. Wojciechowska 9A

20-704 Lublin [mapka]

 

TELEFON:

+48 606 222 335

 

E-MAIL:

psycholog.zolnacz@wp.pl

 

SKYPE:

psycholog-lublin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli

Czujesz się przygnębiony, brak Ci motywacji i chęci do działania

Odczuwasz lęk, niepokój, bezradność, zagubienie, brak radości z życia

Masz wątpliwości co do własnych kompetencji, niskie poczucie własnej wartości

Doświadczasz trudności w relacjach z ludźmi

Zmagasz się z kryzysem: małżeńskim, osobistym, zawodowym

Potrzebujesz porady w problemach wychowawczych

mogę Ci pomóc

 

psycholog lublin, terapia małżeństw lublin, terapia lublin, psycholog online, poradnia psychologiczna lublin, pomoc psychologiczna lublin, psycholodzy lublin, psycholog on-line, depresja leczenie, terapia małżeńska lublin, terapia par lublin

 

Kontakt:

 

GABINET:

ul. Wojciechowska 9A

20-704 Lublin

 

TELEFON:

+48 606 222 335

 

WWW:

www.psycholog-lublin.eu

 

E-MAIL:

psycholog.zolnacz@wp.pl

 

SKYPE:

psycholog-lublin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Takich poradni jest sporo, najlepiej zrób dobry research w internecie na hasło "poradnia psychologiczna" lub "poradnia zdrowia psychicznego" + "Lublin"

 

Z tego, co wiem, psycholog za darmo przyjmuje w przychodniach:

- na ul. Hipotecznej - zapytaj w recepcji, wytłumaczą Ci, które piętro (dawno tam byłam, więc nie pamiętam), zresztą na ścianie jest rozpiska - zaleta: wizyty także w soboty i wieczorami

- w Sanitasie na Hempla (chyba tak się ta ulica nazywa) - to ten duży jasny budynek z parkingiem podziemnym za Centrum Kultury w remoncie

- przy szpitalu psychiatrycznym na Abramowickiej

- w przychodni akademickiej na Langiewicza też przyjmuje 2-3 psychologów i psychiatra

 

poza tym, jest dużo innych poradni, także przy kościołach, które pomagają za darmo, jest też coś takiego jak zdaje się "Centrum Pomocy" przy UMCS prowadzone przez studentów psychologii oraz przy Duszpasterstwie Młodzieży na KULu - tutaj przyjmują pracownicy akademiccy

 

szukaj a znajdziesz!

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was był w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie/Abramowicach?.

http://www.snzoz.lublin.pl/

http://www.snzoz.lublin.pl/index.php?strona=27 Interesuje mnie Oddział Leczenia Zaburzeń Nerwicowych

 

Jeśli tak, to napiszcie coś, jakie warunki tam są, ilu osobowe pokoje, jak jest prowadzona terapia, czy byliście zadowoleni z pobytu, czy Wam pomogło, na jakich ludzi trafiliście: pacjentów, personel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób które chodziły do Gustawa Kozaka na Kolorowej... czy zapisuje się do niego na godzinę konkretną czy sie przyłazi i czeka, zajmuje kolejkę itd? ja tam nie chodziłam a chciałam go komuś polecić

a propos zaburzeń odżywiania to właśnie Kozak sie specjalizuje w tym o ile się nie mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniach 1-15 kwietnia 2011 roku planowana jest akcja medialno-edukacyjno-terapeutyczna: NIEBOLESNY SEKS?. Ważną częścią projektu jest, aby wiedza o dyspareunii, przewlekłym bólu miednicy oraz działalności Fundacji mogła być przekazana w lubelskim radiu i telewizji, ponieważ działania Fundacji dotyczą Lublina i okolic. Informacja o konsultacjach terapeutycznych będzie zamieszczona na bilbordach, zostanie uruchomiona darmowa infolinia. Konsultacje kobiet szukających pomocy będą się odbywać bezpłatnie. Znaczną część pacjentek z bólem udaje się wyleczyć na drodze konsultacji ginekologicznych. Pozostałe kobiety zostaną objęte opieką zespołu psycholog - fizykoterapeuta - anestezjolog w grupie wsparcia w Fundacji. Zapraszamy na stronę fUNDACJI http://www.kobietabezbolu.pl

Wszystkie cierpiące osoby serdecznie zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Jestem trenerem nlp jednocześnie zajmuje się coachingiem. Cel który sobie wyznaczyłem to praca z ludżmi, ciągły permanetny rozwój siebie jak również uśwadamianie otoczenie że można żyć lepiej:-) Po przerobieniu i doświadczeniu na sobie tego co nazywamy głęboką nerwica, depresją wiem co to znaczy dzień w dzień przeżywać to samo bez perspektywy uwolniemia się od tego przytłaczającego stanu. Jednak jak by to było gdybyś budził/ła się wolna emocjonalnie ze szczerym uśmiechem na twarzy i myślami, które ci podpowiadają ŻYCIE JEST PIĘKNE :blabla: . Zasady proste- spotkanie coachingowe twarzą w twarz- miejsce lublin. Osoby zainteresowane coachingiem proszę o kontak: rafall.zajko@gmail.com. Przyjemnie spędzony czas w polączeniu z potężnymi technologiami, umożliwi zrozumieć iż za kolejnym zakrętem życiowym jest coś o wiele bardziej wartościowe niz smutek i rozpacz:-) POzdrawiam i do zobaczenia:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz się mnie jak masz odczuwać pozytywne uczucia to tak jak byś się zapytał jak upiec chleb a ja bym dał ci przepis( mała róznica polega na tym że mi może według mojego przepisu wyjść ten chleb inaczej niż tobie).

 

-- 25 maja 2011, 17:17 --

 

NIe masz chęci do niczego? oj zastanówmy się:

 

-jak chce ci się spać to nie masz chęci do tego?

- jak goni cię na kibel to nie masz chęci się wypróżnić?

- jak jesteś cholernie głodny to nie masz chęci zjeśc posiłku?

 

Widzisz już teraz zauważasz że jest troszkę inaczej niż ci się wydawało:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do tego chęci mam, ale nie chodzi mi o czysto fizjologiczne potrzeby, bo do nich nie są potrzebne chęci, bo jest to coś co muszę robić żeby żyć. A jeśli o spanie chodzi to bardzo długo miałem ciężką bezsenność, to z tym było ciężko dość długo. Na szczęście ze snem od kilku dni mam dość dobrze.

Chodzi mi bardziej o jakieś zainteresowania, czy różne inne zajęcia, które przed depresją chciało mi się robić. Wogóle wtedy do niczego nie musiałem się zmuszać, a teraz niemal bez przerwy.

Gdyby to nie była depresja, że coś mi się pomieszało w głowie i nie odczuwam wszystkiego jak dawniej, to bym sobie z nią na pewno szybko poradził, ale tak nie jest. Nie mogę odzyskać tych emocji, co dawniej nadawały sens mojemu życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×