Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Miniu_25

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Miniu_25

  [Łódź]

  Z tych co pamiętam z NFZ. To na Sieradzkiej(Górniak) możesz spróbować, chodziłem tam i nawet nieźle tam jest.
 2. Miniu_25

  SYLWESTER 2012 w Łodzi. Zapraszamy chętnych!!!

  No właśnie, będzie coś w Łodzi ?
 3. Miniu_25

  [Łódź]

  A witam koleżankę :)
 4. Miniu_25

  witajcie.

  Witaj Kameliowa! Ja też jestem z Łodzi. Tu się nie przeprasza za powiedzenie czegoś bezsensownego, o ile to nie zaszkodzi czy kogoś nie zrani, więc nie musisz przepraszać, tylko pisz co Cię boli w życiu itd.
 5. Miniu_25

  Skojarzenia

  rola-granie
 6. Miniu_25

  [Łódź]

  Mnie akurat też jutro w Łodzi nie będzie.
 7. Miniu_25

  [Łódź]

  Ja miałem, albo strasznie mało czasu i po robocie mi się jakoś nie chciało na forum siedzieć i wogóle inne dziwne rzeczy, albo poza Łodzią byłem i nie miałem do neta dostępu. A z psychą to różnie jest, tak od 2 tygodni mam nieco gorzej, szczególnie emocjonalnie i ze spaniem. Już teraz będę mieć trochę luźniej w życiu, to mam nadzieje, że jakoś dość szybko to ogarnę. Widzę, że u was różnie jest, ale dobrze, że tak aktywni jesteście i coś robicie. Pozdrawiam. :) http://wikary.pl/?77545
 8. Miniu_25

  [Łódź]

  No i ja też dziękuję. :)
 9. Miniu_25

  [Łódź]

  Ja się kiedyś spotykałem w większym gronie w takim Klubie "Szafa" na Rewolucji 1905, blisko od miejsca spotkania też. Miejscówka bardzo fanie klimatyczna, można też coś dobrego zjeść i wypić. Ostatnio na nowo otworzyli po długim remoncie i podobno sporo się zmieniło, ale jak jeszcze byłem to się dobrze sprawdzała na większą ilość osób. To jakby w Manekinie było za ciasno to można tam spróbować.
 10. Miniu_25

  [Łódź]

  Można się najpierw zebrać na Pasażu Rubinsteina przy Pietrynie i stamtąd się gdzieś pójdzie posiedzieć. Tam powinien każdy dobry dojazd mieć.
 11. Miniu_25

  [Łódź]

  A mi 6, nie będzie pasować akurat Szkoda, że 29 września nie może już być.
 12. Miniu_25

  [Łódź]

  Cześć! Mad, to mnie też dopisz do tej listy. Szkoda, że przez półtora roku jak było ze mną dużo gorzej niż teraz nie mogłem się doczekać takiego spotkania w Łodzi, mimo że pytałem o to, ale fajnie że chociaż teraz się można spotkać. Tak poza tym, to jestem z Łodzi, 26 lat. Paquarette - dzięki za info o tych warsztatach, chyba się tam wybiorę to się może spotkamy tam
 13. Niewiem czy to można gdzieś kupić, ale wklejam taki news. Jesteś smutny? Przyklej na czoło plaster Data: 2012-06-25 13:37 Cierpisz na depresję i nie widzisz wyjścia ze swojego przygnębienia? Z pomocą nadchodzą amerykańscy naukowcy, którzy przykleją ci na czoło plaster i wyleczą ze splinu. Jak działa elektryczny plaster projektu amerykańskich naukowców? Przylepiony do czoła wysyła impulsy elektryczne, które, docierając w odpowiednie miejsca, poprawiają nam humor. Dzieje się tak, gdyż impulsy stymulują nerw trójdzielny twarzy, który prowadzi do obszarów mózgu odpowiedzialnych za kontrolowanie nastroju. Urządzenie z elektrodami podłączone jest dwoma kablami do generatora wielkości komórki, którego możemy włożyć do kieszeni lub przypiąć do pasa. Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego przetestowali plaster na grupie pacjentów cierpiących na depresję. Używanie plastra przez 8 godzin nocą przez 8 tygodni redukowało symptomy depresji o 50 proc. Pacjenci nie czuli dyskomfortu związanego z użytkowaniem plastra, jedynie na początku badań odczuwali lekkie mrowienie czoła. Leczenie nie było przerywane lekami. Co ciekawe, pierwotnie urządzenie skonstruowano do leczenia epilepsji. Jeden z pacjentów-epileptyków przyznał w trakcie testów, że częstotliwość ataków nie zmniejszyła się, pacjent był za to bardziej rozmowny i pogodny. sjk, Menstream.pl http://wformie.wprost.pl/fitness/id,330201/Jestes-smutny-Przyklej-na-czolo-plaster.html
 14. Miniu_25

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  Mam takie pytanie. Jak wam się spało na początku brania Efectinu i póżniej ? Ja biorę dopiero od paru dni, a spać nie mogę zupełnie.
 15. Miniu_25

  [Łódź]

  Ja teraz po większej przerwie będę wracał do dr. Dzikowskiej na Sieradzkiej. To dobra lekarka jest, przyjemna osoba z którą fajnie można pogadać.
×